Ahmet İşçimen

Antalya Psikolog - Aile Danışmanı - Pedagog

Antalya’ da Psikolog olarak çalışan Psk. Ahmet İşçimen, Orta Doğu Teknik Üniversitesi ( ODTÜ ) İngilizce Psikoloji bölümünü onur derecesi ile tamamladı. Uzun zamandır mesleki çalışmalarına devam eden Psikolog Ahmet İşçimen bireysel yetişkin danışmanlığı, çocuk ve ergen danışmanlığı, çift ve aile danışmanlığı ile yoğun olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Psk. Ahmet İşçimen kariyeri boyunca psikoloji alanında birçok önemli eğitimi tamamladı ve bunları başarıyla uyguladı. Aldığı eğitimlerden bazıları;

Almış Olduğu Psikolojik Danışmanlık – Terapi Eğitimleri

• Bireysel Yetişkin Psikolojik Danışmanlık
• Aile ve Çift Terapisi Eğitimi
• EMDR Terapisi Eğitimi
• Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi Eğitimi ( Dr. Nevin Dölek )
• Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimi ( Prof. Doktor Hakan Türkçapar )
• Şema Terapi Eğitimi
• Çocuk ve Ergenlerde Psikolojik Danışmanlık Eğitimi
• Oyun Terapisi Eğitimi
• Evlilik Terapisi Eğitimi
• Boşanma Terapisi Eğitimi
• Cinsel Terapi Danışmanlık Eğitimi
• Aile Danışmanlığı Eğitimi
• Ebeveyn Danışmanlığı
• Filial Terapi

Antalya Psikolog Ahmet İşçimen

Danışan Yorumları

5.0

Ze… T… ( Danışan )

Ahmet beyle tanıştığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. 3 ay boyunca kedisinden seans aldım bu süreçte bendeki değişime yakınlarım bile inanamadı. Çökkün ve tükenmiş bir halde kendisine başvurdum hayattan en ufak bir keyif almıyordum, bunun sebeplerini fark etmemi sağladı neleri değiştirmem gerektiğini gösterdi bana, ayrıca çok daha sağlıklı ilişkiler kurmayı başarmamı sağladı bu sebeple  kendisine çok ama çok teşekkür ediyorum sizi iyi ki tanıdım.

 

Fu.. A… (Danışan)

Merhaba, Ahmet beyden yaklaşık 8-10 seanslık danışmanlık hizmeti aldım. İlk geldiğimde kafamda çok soru işareti vardı sürece karşı önyargılıydım açıkçası pek beklentim yoktu. Ahmet bey ilk seanstan yetkinliği ve bilgisiyle beni heyecanlandırdı inancımı artırdı. 2.seanstan itibaren EMDR denen tekniği uygulamaya başladı. Sorunlarımın üstüne gittik üzerinde konuştuk anlamlandırdık. Şu an kendimi çok daha iyi hissediyorum. Asıl problemimi çözdüğümüz için seansları sonlandırdık ama Ahmet beyle tekrar seanslar yapmayı çok özleyeceğim. Kendisine buradan da teşekkür ederim.

 

M.Z. ( Danışan )

Ben yıllardır panik atak yaşayan biriydim ve aklınıza gelebilecek herkesten yardım aldım ama bir çözüme ulaşamadım, aldığım ilaçlar bana iyi geliyordu ancak her zaman işe yaramıyordu, bir arkadaşımın önerisi ile Ahmet beyden yardım aldım, pek inancım yoktu ancak Ahmet beyin kendinden emin tavrı profesyonelliği ve bana terapi sürecini anlatmasıyla içime bir umut ışığı doğdu ve bu sayede panik ataklardan, sürekli korkmaktan, hayatımı kısıtlayıp depresif bir hayat yaşamaktan kurtuldum, kendisi bana çok iyi geldi artık atak yaşamıyorum ama en önemlisi atak yaşamaktan korkmuyorum. Sayenizde bu durumdayım ve çok ama çok teşekkür ederim. Psikolojik sorunlara çok inanmayan biriydim ama covid döneminde yaşadıklarımdan sonra psikolojik rahatsızlıkların insanı nasıl mahvettiğini hayattan koparıp her yeri zindana çevirdiğini deneyimleyerek öğrendim. Covid döneminde hem yakınlarımı kaybettim hem de yoğun bakımda yattım, bu beni çok kaygılı her an bir şey olacak korkusu ile yaşamama sebep oldu, sürekli vücudumu kontrol etmeye her seste irkilmeye başladım. Gündelik şeyler bile korkmama sebep oluyordu. Tek başıma duşa giremiyordum, uyuyup uyanamamaktan korkuyordum ve yediğim şeylerin beni öldürebileceğini düşünüp yemek bile yiyemiyordum. Ahmet bey bu zor dönemde imdadıma yetişti, Uyguladığı EMDR terapisi ve yaptığımız konuşmalar benim günden güne daha iyi olmamı sağladı. Artık normal hayatımı yaşayabiliyorum korkularım çok azaldı neredeyse eski halime döndüm. Size çok teşekkür ediyorum Allah sizden razı olsun.

 

Öz… H… ( Danışan )

Kızım 7 yaşında alt ıslatma sorunumuz vardı. Sınıf öğretmenimizin tavsiyesiyle Ahmet beyden randevu aldık. Ahmet bey ilk önce eşim ve benle detaylı bir görüşme yaptı. İlk başta gereksiz bulduğum bu seansta süreç hakkında çoğu şey kafamda netleşmişti oyun terapisi süreci boyunca ne yapacağımızı ve bugüne kadar aslında neleri hatalı yaptığımızı öğrenmiştik. Eşim de ben de Ahmet bey ne derse uygulamaya çalıştık. Sonuç gerçekten harika oldu. Kızımın alt ıslatma sorununu çözmemiz dışında kızımda olumlu pek çok değişiklik de oldu. Daha mutlu konuşkan, sorunlarını dile getiren özgüvenli biri haline geldi. Bu kadar kısa sürede böyle sonuç almayı beklemiyorduk. Ahmet beyi çok sevdik tekrardan çok teşekkür ederiz.

 

K. D. ( Danışan )

Kızımı götürdüğüm bir uzman benim halimin ne kadar kötü olduğunu anladı ve bana danışmanlık almam için Ahmet beyi önerdi. Ben de Ahmet beyden danışmanlık almaya başladım ve kendimi ona emanet ettim. İyi ki de gitmişim diyorum çünkü çocukluk travmalarım, eşimle geçimsizlik hatta boşanma eşiği ve aile içindeki problemler vardı fakat çok şükür şimdi çok sağlıklı ve çok iyi hissediyorum. Ahmet beyin konuşma biçimi ve sakinliği insanın içine huzur veriyor. Yol göstericiliği ufkumu açtı güven verdi ve kendimi yeniden buldum, çevremdeki herkese tavsiye ediyorum iyi ki sizi tanıdım ayağınıza taş değmesin çok teşekkür ederim.

 

Sel… ( Danışan )

Yoğun panik atak nöbetleri geçirdiğim bir dönemde Ahmet beyi buldum. İlk seanstan sürece hakimiyetini hissettirdi Ahmet bey. Kendisi sizi gerçekten anlıyor eleştirmiyor, hiçbir detayı kaçırmıyor ve unutmuyor. 2 ay sürdü seanslarımız. Bu süreçte bazen kendimi çok zorladığımı hissettim kötü dönemler de yaşadım ama hiç yalnız hissetmedim. Ahmet beye güvenim tamdı desteğini de en yakından hissediyordum. Kendisi bence işinde profesyonel biri. Zor ve zaman zaman isteksiz bir danışan olarak Ahmet bey doğru zamanlarda doğru sorular sorarak, doğru yönlendirmeler yaparak tecrübesi ve bilgisiyle beni etkiledi süreçten kopmama izin vermedi. Artık panik ataktan korkmuyorum başa çıkmasını öğrendim. İyi ki bu dönemi Ahmet beyle atlattım. Çok teşekkür ederim Ahmet bey..

 

Mer… ( Danışan )

Ahmet beyi hakkındaki yorumları sayesinde buldum. Seanslara başladığımda 2 ay önce erkek arkadaşımdan ayrılmıștım ve çok zor bir süreç içindeydim. 5 sene süren ilişkim bitmisti ve bosluga düşmüş gibiydim. Zamanla iyiye gideceğimi belki de alıșacağımı düşünürken, daha da kötü olmaya kendimi kaybetmey e ve hayattan ümidimi kesmeye başlamıştım. Ailemin baskısıyla destek almam gerektiğine karar verdim. Ahmet beyle seanslarımızda kendime ne kadar haksızlık ettiğimin farkına vardım. Erkek arkadaşımı hayatımın odağına yerlestirmistim, tum gelecek planlarımı onunla yapmıştım ve her türlü kararda önceliğim erkek arkadaşımın istekleri olmuştu. İkili ilişkiden çok tek tarafın önderliğindeki birliktelik icindeymișim meğer. Kendi değerimi görmemi sağladı Ahmet bey. Farkında olmadan yaptığım ve kendime fazlasıyla zarar veren pek çok hatamı farkettim. Seanslarımız yaklaşık 2 3 ay sürdü. Ilk zamanlar benim için cok zorluydu, kabullenemediğim ayrılık sürecinin üstüne gitmek hem acı veriyor hem de rahatlama sağlatıyordu. Ahmet beyin desteğini, beni anlayışını, yargılamadan koşulsuz yanımda oluşunu süreç boyunca hissettim. Şu an kendimi yenilenmiş hissediyorum. İyi ki Ahmet beyi tercih etmişim kesinlikle tavsiye ederim..

 

Mert B… (Danışan)

Yaklaşık 3 ay önce başladığımız süreci geçen hafta sonlandırdık. İyi ki bu yolculuğa Ahmet bey ile başlamışım. İlk seanstan itibaren Ahmet beyin beni anladığını ve bana yardımcı olabileceğini hissettim. Hem sizi sabırla dinliyor hem de seans boyunca yaptığı çıkarımlar ve sorduğu sorularla sorunlarınızı anlamanıza ve çözüm bulmanıza yardımcı oluyor. Bu süreçte asla zorlama yapmadı seanslar nasıl bitiyordu anlamıyordum. Dönüp baktığım zaman benim için hem zorlu hem de yorucu bir süreci Ahmet bey sayesinde çok daha rahat ve keyifle atlattım. Desteğinizi her zaman hissediyorum Ahmet bey iyi ki hayatıma dokundunuz.

 

Se…. ( Danışan ) 

Öncelikle Ahmet beye samimiyeti, güler yüzü ve yaşattığı güven duygusu için çok teşekkür ederim. Benim için bu yaklaşım çok önemliydi, yargılanmamak, anlaşılmak ve en önemlisi güvenebilmek ve bunu ilk seansta bana sağladınız bu sayede seanslara istekle geliyordum bir an önce seansa gelip yaşadıklarımı paylaşmak ve sizin farklı bakış açınızla doğru değerlendirmelerde bulunmak bana çok iyi geldi, iyi ki sizi tercih etmişim ve psikolojik destek almak isteyen herkese sizi tanımasını tavsiye ederim.

 

… ..A.. ( Danışan ) 

Kızım 5 yaşında ve alt ıslatma sorunumuz vardı. Araştırmalarım sonucunda bunun psikolojik sebepli olabileceğini ve oyun terapisi ile çözüm bulunabileceğini öğrendim. İyi bir uzmandan destek almaya karar verdim ve Ahmet beyden randevu oluşturduk. Ahmet bey ilk seans kızım olmadan bizimle görüşme sağladı. İlk seansta kızımızın olmamasını yadırgayarak gittiğimiz seansta, Ahmet beyin işini profesyonelce yaptığına ikna olarak ayrıldık. Bu seansta bize süreç hakkında pek çok bilgi verdi, doğru sanıp uyguladığımız ama aslında yanlış yaptığımız şeyleri anlamamızı sağladı. Kızımıza nasıl davranmamız gerektiğini anlattı ve en önemlisi süreç boyunca Ahmet beyin kızımla oluşturacağı güven bağını anlamımızı ve buna uygun davranmamız gerektiğini anlattı bize. Sonraki seanslar Ahmet bey kızımla oyun odasında görüşmeler sağladı. Bu süreçte Ahmet bey ne diyorsa uygulamaya çalıştık kızımıza yaklaşımımızı değiştirdik seanslar hakkında kızımızı zorlamadık neler yaptığını sormadık. Kısacası kontrolü Ahmet beye bıraktık o ne diyorsa onları yapmaya çalıştık. Ahmet bey ilk seansta kaç seans süreceğinin kızıma ve bizim sürece katılımımıza bağlı olacağını söylemişti. Dediği gibi de oldu yaklaşık 8-10 seans süren oyun terapisi sürecimiz geçen hafta sonlandı. Kızımın alt ıslatma sorunu da tamamen çözüldü. Çok memnun kaldık. Ebeveyn olarak en iyisini yaptığımızı düşünsek de bazı durumlarda profesyonellerden destek alınması gerektiğini düşünen bir aileyiz. Bu anlamda da Ahmet beyi kesinlikle tavsiye ederiz.

 

Ye… Nu.. ( Danışan )

Erkek arkadaşım beni aldattı bu nedenle Ahmet beyden psikolojik destek aldım. Bu yaşadığım ilk aldatılma değildi bu benim döngüm olmuştu her ilişkimde yaşadığım üzüntü hayal kırıklığı ve çaresizlik çok acı çekmeme sebep oluyordu. Ben bunu neden sürekli yaşıyorum bunun sebebi ben miyim diye kendimi sorgularken internetten psikolog araştırmaya başladım ve okuduğum yorumlar sonucunda Ahmet beyden randevu aldım, amacım bunu bir daha yaşamamak ve benden kaynaklanan yönü varsa bunu düzeltebilmekti, seanslarda yaşadığım ilişkileri ve aile ilişkilerimi tek tek ele aldık bu sayede bir çok aydınlanma yaşadım her seanstan farkındalık kazanarak ve çok şaşırarak çıkıtım, aldığım terapi benle ilgili olan kısımları görmemi sağladı en azından ben yeni bir ilişkide ne yapmam ya da yapmamam gerektiğini çok iyi öğrendim. Bana yeniden umut verdiniz yaşadığım acıların silip daha mutlu biri olmamı sağladınız size minnettarım.

 

Bu… C… ( Danışan )

36 yaşındayım evli ve 2 çocuk sahibiyim. Maalesef 5-6 ay önce aldatıldığımı öğrendim. Çok zor bir dönemin içine girmiştim kimseyle görüşmek ve konuşmak istemiyordum. Kimseye laf anlatacak durumda değildim ne yapacağımı nasıl davranacağımı da bilmiyordum. Psikolojik destek almaya karar verdim ve Ahmet bey’den randevu aldım. Kendisi çok bilgili ve anlayışlı biri. Beni sabırla dikkatlice dinledi her seans. Yaklaşık 2 aylık seanslar sonucunda artık ne yapacağını bilen, kendine saygısını yeniden kazanmış ve en önemlisi kendimi güçlü bir kadın hissediyorum. Beim için çok zor bir dönemi Ahmet bey sayesinde atlattım. Herkese tavsiye ederim, kendisine de buradan tekrardan çok teşekkür ederim.

 

G… kı… ( Danışan )

Ahmet bey muhteşem bir Psikolog, sıcak, samimi, güler yüzlü ve çok profesyonel. Sayesinde sosyal fobimi büyük oranda yendim, artık insanlar ne düşünür sorusu kafamda bi şimşek gibi çakmıyor, herkes beni gözlüyor gibi bi düşüncem ve endişem de yok. Beni özgürleştirdiniz Ahmet bey iyi ki sizi tanıdım size ne kadar teşekkür etsem az.

 

Az.. Ö.. K.. ( Danışan )

Yoğun kaygı sorunum için Antalya’da psikolog ararken Ahmet beye başvurdum. Özgeçmişi ve internet sitesindeki yorumları beni etkileyen ve Ahmet beyi seçmemi sağlayan şey oldu. 2-3 ay kadar haftalık olarak seanslarıma devam ettim. Ahmet bey tam da anlatıldığı gibi işinde uzman ve bilgili biriydi. Hiçbir söylenileni unutmuyor ve sizi çok dikkatli dinliyor. Seanslar boyunca yaptığı çıkarımlar sanki sizi sizden daha iyi anlayan ve tanıyan biriyle sohbet ediyormuş gibi hissettiriyor. Ahmet bey her şey için teşekkür ederim.

 

Bu…. U.. ( Danışan )

Antalya’da psikolog ararken hakkında okuduğum yorumlar sonucu Ahmet beyin kapısını çaldım. 5 yaşındaki oğlum kardeşi doğduktan sonra kıskançlık belirtileri göstermeye başlamıştı ve içine kapanıyordu ya da hırçın davranıyordu. Sınıf öğretmenimizin yönlendirmesiyle oyun terapisi almamız gerektiğine karar verdik. Ahmet beyden randevu aldık. Ahmet beyin oğluma katkısı çok büyük sadece birkaç ay içinde pek çok gelişme gördük. Öğretmenimiz de başta olmak üzere herkes bu değişimi fark etti çok mutlu olduk. Yardımınız için çok teşekkür ederiz.

 

Ka… D.. ( Danışan )

Ben 17 yaşında lise son öğrencisiyim. Ahmet hocamla sınav kaygısı sorunum için yollarımız kesişti. Gerçekten çok bilgili ve sürece hakim biri. Psikologtan öte abim oldu kendisi öyle hissettirdi hep. Kendisini çok seviyorum çok teşekkür ederim.

 

Mer… H.. ( Danışan )

Merhaba adım Merve. Seans sürecim sonunda memnuniyetim zerine Ahmet beye yorum yazmak istedim. Benim gibi panik atak sorunu yaşıyorsanız düşünmeden Ahmet beyi tercih edebilirsiniz. Ödevler veriyor, EMDR uyguluyor farklı methodlar deniyor. Alanında uzman biri ben çok memnun kaldım tavsiye ederim.

 

Sevda K… ( Danışan )

3 senedir evliyim. Eşimle aramız hiçbir zaman çok iyi olmamıştır ama son zamanlarda aramızda büyük kopukluk olmuştu. İletişim kurmuyorduk paylaşım yapmıyorduk birbirimize vakit ayırmıyorduk ve işin kötüsü bunun normal olmadığının da farkında değildik. Gittikçe uzaklaşmaya başladık birbirimizden. İkimiz de çalışan insanlarız ve sorunun vakitsizlikten kaynaklandığını düşünüyorduk hep. Ahmet bey sosyal medyada karşıma şans eseri çıktı. Benimle benzer durumdaki insanların yorumları Ahmet beyden randevu almama sebep oldu. İlk seansa girerken kafam karışıktı tam olarak sorunumu bile bilmiyordum sadece eşimle aramızın iyi olmadığının ve mutsuz olduğumun farkındaydım. Ahmet bey beni ilk seansta çok rahatlattı dikkatlice dinledi sorunumu anladı analiz etti bazı sorular sordu düşünmemi sağladı. İlk seansı ve Ahmet beyin dediklerini 1 hafta düşündüm. 2.seans benim için çok daha farklı oldu. Artık sorunumu biliyor neyi çözmek istediğimi anlıyor ve en güzeli de bu konuda Ahmet beye güveniyordum. Benim destek sürecim 2 ay sürdü. Bu süreçte Ahmet beyle eşimle sorunlarım başta olmak üzere geçmişimle ilgili de pek çok konuyu konuştuk çözdük anlamlandırdık. Kendisi çok iyi bir psikolog sizi anlıyor ve size gerçekten yardımcı olmak istiyor. İyi ki karşıma çıktınız Ahmet bey her şey için teşekkür ederim.

 

Y.. d.. ( Danışan )

Ahmet beye internet üzerinden ulaştım pek çok ameliyat geçirdim ve sürekli korku içindeydim psikolojim bozuldu, acaba bu ameliyatlar devam edecek mi diye düşünüyordum ve depresyona girmeye başladım bu nedenle seans almak için başvuruda bulundum. Psikoloğum Ahmet bey ile geçirdiğimiz zamanlarda kendisini çok sevecen ve çok sempatik buldum. Kendisi konuya çok hakim ve ikna edici çevremdeki insanlara tabii ki de tavsiye ederim ve etmeye de devam edeceğim desteğiniz için teşekkür ederim.

 

M… Yay… ( Danışan )

4 yaşındaki oğlum Baran fazlaca öfkeli ve hırçın bir çocuk. Son zamanlarda ne yaparsak yapalım bizi dinlememeye ve sürekli ağlayarak tepki vermeye başlamıştı. Antalya’da oyun terapisi veren yerler araştırması yaparak Ahmet beyi bulduk. Yaklaşık 2-3 ay destek aldık bu süreçte Ahmet bey sadece oğlumuzla ilgilenmedi ebeveyn olarak bize de çok önemli bilgilendirmeler ve yönlendirmeler yaptı. Şu an oğlumda çok büyük gelişmeler var, ara ara yine öfke krizleri oluyor fakat artık ne yapmamız ve oğlumuza nasıl davranmamız gerektiğini biliyoruz. Ahmet beye katkıları için çok teşekkür ederiz.

 

Um… A… ( Danışan )

Kızım lise son sınıf öğrencisi ve sınav yaklaştıkça kaygıları artmaya başladı ve bu ders başarısını ciddi anlamda düşürdü artık okula bile gitmek istemeyecek düzeye geldi. Yaptığım araştırmalar sonucunda Ahmet beyden destek aldık. İlk önce bizimle görüşerek bizden detaylı bilgi aldı kızımla görüştükten sonra da bizimle ayrı seanslar gerçekleştirdi, yaptığımız hataları görmemizi ve biz değişirsek kızımın daha çabuk iyi olacağını bize anlattı. Her ne kadar kolay olmasa da biz daha farklı yaklaşmaya başladık ve kızım da seanslara devam etti gün geçtikte daha iyi olmaya başladı terapi hem kızımla aramın düzelmesini daha iyi bir iletişim kurmamızı sağladı yani bana kızımı kazandırdı hem de kızımın daha rahat bir sınav süreci yaşamasına sebep oldu. Bu zorlu süreçte bize ışık olduğu için Ahmet beye teşekkür ederim.

 

Se… T.. ( Danışan )

Ahmet beye kızımın sosyal fobisi için gelmeye karar verdik. Kızım ilk başlarda psikoloğa gitmek istemiyordu ama çok da olumsuz değildi. Okulda yalnız hissediyordu sosyal ortamlara girmekten kaçıyordu. Önceleri bu durumun geçici olacağını düşünmüştük kızımıza zaman tanıyorduk fakat bu şekilde devam etmedi. Kızım iyice içine kapandı bizimle de konuşmamaya başladı ve mutsuz olduğunu her halinden anlayabiliyorduk. Ahmet bey kızımla yaklaşık 9-10 seans yaptı. Bu süreçte ara ara bize de bilgilendirmeler ve yönlendirmeler yaptı. Ebeveyn olarak hatalarımızın olduğunu fark ettik elimizden geldiğince düzeltmeye çalıştık. Kızım Azra isteksiz başladığı seanslara zevkle gitmeye başlamıştı ve daha pozitif sosyal biri haline gelmişti. Bizimle iletişimi de artıyordu. İçine kapalı kızım zamanla seanslarını ve Ahmet hocasını bile anlatmaya başladı bize. Azra’nın seansları hala devam ediyor. Ahmet hocasını bırakacak gibi gelmiyor. Hayatımızı değiştirdiğiniz için teşekkür ederiz Ahmet bey.

 

Ela Ç.. (Danışan)

Kendimi bitmiş tükenmiş hissettiğim bir dönemde Ahmet beyi buldum. 5 Senelik ilişkim bitmişti ve sudan çıkmış balık gibi hissediyordum. Ne yapacağımı bilmiyordum. Erkek arkadaşımla barışmamız imkansızdı ama onsuz da hayatıma nasıl devam edeceğimi bilmiyordum. Psikolojik destek almaya karar verdim Ahmet beyden randevu aldım. Ahmet bey EMDR ile çalışmaya başladı benimle. Süreç boyunca Ahmet beyin donanımına güvendim kendisi ilk seanstan sürece hakimiyetini tecrübesini size hissettiriyor zaten. Şu an kendimi çok iyi hissediyorum ayrılık acısının verdiği bunalımdan çıktım kendi hayatıma odaklandım. Hepsi Ahmet bey sayesinde oldu iyi ki var.

 

Sel.. D.. (Danışan)

Ben Selin 15 yaşındayım. Kendi isteğimle psikolojik destek almaya karar verdim ailemin de desteğiyle araştırmaya başladık ve Ahmet hocamı bulduk. Kendisi beni en iyi anlayan insan olabilir, gerçekten ilgilenerek önemseyerek dinlendiğimi hissettim her seansta. Nasıl oluyor bilmiyorum ama Ahmet hocam hiçbir dediğimi de unutmuyordu. Okulda yaşadığım problemlerin çoğunu çözdük. Ahmet hocam olaylara farklı bakmam gerektiğini öğretti bana. Kendime değer vermemi, kendimi sevmemi ve kendimi de düşünmem gerektiğini anlattı. Hocam diyorum ama kendisini abim gibi görüyorum. İyi ki benim psikoloğum

 

M.. Z… ( Danışan )

Yaklaşık 1 ay kadar seans yapıyoruz Ahmet beyle, uzun zamandır kendi içime kapanmış durumdaydım, sürekli düşünmekten başka bir şey yapmıyordum. Korku, stres, çaresizlik hislerinin hepsini birer birer çözerek psikoloğumla birlikte ilerliyoruz süreç çok iyi gidiyor. Problemlere getirdiği açıklamalar, sabırlı yaklaşımı ve hoşgörüsü çok iyi. Bulunduğum bu zorlu durumdan nasıl çıkabileceğimi anlayabileceğim şekilde bana tane tane gösterdi ve bunu profesyonel teknikleri kullanarak yaptı, içim rahat bir şekilde herkese tavsiye ederim.

 

…ak o… ( Danışan )

Kızımız için seans almak istedik kızımda 5 aydan fazladır konuşma geriliği ve alt ıslatma gibi problemler vardı. Ahmet beyin samimiyetine ve tecrübesine güvendik bize çok yardımcı oldu sorunları hızlıca tespit etti ve birlikte çözdük iyi ki yollarımız kesişti kızım şu an çok daha iyi teşekkürler.

 

N… L…. ( Danışan )

Oğlum 3 yaşında ve tuvalet eğitimi verdiğimiz dönemde yaşadığımız problemler oldu çocuğumuzun sürekli huysuzlukları oluyordu. Destek almayı düşündük ve çocuğumuz için en iyisini istediğimizden iyice araştırdık yorumları okuduk bazı tanıdıklarımıza danıştık ve sonuç olarak Ahmet beye geldik. Sanki oğlumuzu kitap okur gibi okudu hiç farkında bile olmadığımız şeyleri gösterdi meğerse çocuğun içselleştirdi şeyleri takıldığı şeyleri gördük ve bizi bu konuda çok iyi yönlendirdi. Bu konuları bize gösterdiği şekilde hallettiğimizde huysuzluklar ve problemler de ortadan kalktı. Alanında uzman ve bir çocukla nasıl iletişim kurulması gerektiğini çok iyi biliyor. Oğlum Ahmet beye bayılıyor hem kendisi hem biz iple çekiyoruz görüşmeleri acaba bu görüşmede yeni neler öğreneceğiz diye heyecanlanıyoruz bize her anlamda her an destek olduğunuz için teşekkür ederiz.

 

S… de… ( Danışan )

Kızım 7 yaşında onun için gittik seansa. Toplam 5 seans yaptık yeni kardeşinin ardından öfke problemi ve kıskançlık sorunu çok arttı, iletişim kuramıyorduk ve asla laf geçiremiyorduk. Anne baba olarak kendi davranışlarımızda bazı değişikliklere gittik, kızımızın sorunlarını sebeplerini gözlemci olarak bize çok iyi gösterdi ve farkındalık kazandık. Kızımla yaptığı görüşmelerin ardından kızımın huyu suyu da çok yumuşadı kızım da bu çözümün parçası olmaktan mutlu oldu. İlk seansa getirirken biraz zorlansak da sonrasında kızım alıştı ve kendisi istemeye başladı. Ahmet beyin bize de çok katkısı oldu mesleğinde gerçekten profesyonel ve sevecen bu dengeyi iyi kuruyor teşekkür ederiz.

 

Mü.. As.. B.. ( Danışan )

Ahmet beye uzun araştırmalar sonucu randevu aldım. Kendimi çok uzun zamandır depresyonda bitmiş ve tükenmiş hissediyordum. Hiçbir şey yapmaya hevesim ve isteğim yoktu. Yaşayan ölü gibiydim diyebilirim. Yakın arkadaşımın zorlamasıyla destek almam gerektiğine karar verdim ve Ahmet beyi buldum. Seanslar boyunca Ahmet bey ne diyorsa onu yapmaya çalıştım ve seanslarımı aksatmadan yaklaşık 3-4 ay geldim. Benim için zor inişli çıkışlı bir yolculuk oldu. Ama Ahmet beyin desteğini hep hissettim ve kendimi ona teslim ettim. Seanslarımız devam ediyor tabi ki, ama bugüne kadar yaptıkları için Ahmet beye teşekkür etmek istedim. Eski günlerime kıyasla artık çok daha iyiyim hayata farklı bir pencereden bakıyorum sanki. Ahmet beyle her konuyu her şekilde rahatça konuşabiliyorum ve her zaman yanımda olduğunu biliyorum. Benim gibi hayattan bıkmış ve tükenmiş hissediyorsanız kesinlikle düşünmeden Ahmet beyden randevu alabilirsiniz.

 

Nu… S.. ( Danışan )

Kızım Beste 14 yaşında ve sınavlara hazırlanıyordu. Hem çalışkan hem zeki biri Beste. Bugüne kadar hep yüksek notlarla derslerini başarıyla tamamlamış biri aynı zamanda. Fakat son sene stresten istediği notları alamıyordu. Başarısını bilgisini önemli sınavlarda gösterememeye başladı. İstediği puanı alamadıkça daha çok stres yapıyor ve daha çok düşük almaya başlıyordu sonu gelmeyen bir döngüye girmiş gibiydik. Destek almamız gerektiğine karar verdik ve Ahmet beyi bulduk. Ahmet bey öncelikle çok bilgili ve işine hakim biri. İlk seans hem bizimle hem kızımızla görüştü. Bize süreç hakkında bilgilendirmeler yaptı. Sonrası zaten çorap söküğü gibi ilerledi. Ahmet beye güvendik ve çok kısa sürede çok güzel dönüşler almaya başladık. Kızımın hayatına dokunan biri kendisi. Ne kadar teşekkür etsek az kalır iyi ki sizi tanımışız.

Bize Ulaşın

Randevu & Bilgi & Destek için bize Whatsapp üzerinden yazabilir veya direkt arayarak daha hızlı ulaşabilirsiniz. Randevusuz seans verilmemektedir.

 

ŞUBELERİMİZ: 

 

İZMİR ---> 0 551 964 05 07

 

ANTALYA ---> 0 551 628 27 63