Antalya Pedagog - Antalya Çocuk Psikoloğu

Antalya Çocuk Psikoloğu - Antalya Pedagog Çocuk ve Ergen Psikolojik Danışma ve Psikolojik Destek için Alanında Uzman Kadrosu ile Yankı Psikoloji ailesi olarak hizmetinizdeyiz.

Antalya’ da çocuk psikoloğu, pedagog seçerken psikoloğun aldığı eğitimleri inceleyeniz ve psikolog hakkında yazılan danışan yorumlarını okuyunuz. Çocuk ve ergenler için Filial Terapi, EMDR Terapisi, Çocuk Merkezli Oyun Terapisi, Zeka Testi, Hiperaktivite Testi, Dikkat Testi gibi önemli eğitimleri almış alanında uzman çocuk psikoloğu - pedagog kadromuz ile sizlerin yanınızdayız.

Tırnak yeme, hiperaktivite, dikkat eksikliği, altına kirletme - ıslatma, davranış problemleri, öfke problemlemleri, disleksi, otizm, öğrenme güçlükleri, tik bozuklukları, kıskançlıklar, parmak emme, okul reddi, yeme bozuklukları, fobiler, anne baba bağımlılıkları, karşıt gelme bozukluğu, yalan söyleme, gece korkusu vb. diğer bütün çocukluk ve ergenlik dönemi psikolojik problemlerde alanında uzman çocuk - ergen psikoloğu - pedagog kadromuz ile Antalya' da Yankı Psikoloji ailesi olarak bu süreçte sizlerin yanınızdayız.

Antalya Pedagog - Çocuk Psikoloğu- Oyun Terapisi - Çocuk ve Ergenlerde EMDR Terapisi alanlarında destek alabileceğiniz alanında uzman kadromuzun özgeçmişlerini, danışan yorumlarını ve tavsiyelerini aşağıdan bulabilirsiniz.

#antalya pedagog #antalya çocuk psikoloğu #antalya pedagog tavsiyeleri #antalya pedagog yorumları #antalya en iyi pedagog #antalya çocuk psikoloğu öneri #antalya oyun terapisi #muratpaşa pedagog #antalya pedagog ücretleri #antalya pedagog seans fiyatları #antalya çocuk psikoloğu randevu #pedagog antalya #çocuk psikoloğu antalya #pedagog muratpaşa #çocuk psikoloğu muratpaşa #antalya pedagog önerisi #antalya ergen psikoloğu #antalya ergen psikolog terapi

Antalya' da uzman klinik psikolog olarak çalışan Cemre Çelik, Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) Psikoloji bölümünü onur derecesi ile tamamladı. Ardından TED Üniversitesinde Gelişim Odaklı Çocuk ve Ergen Klinik Psikolojisi programını tamamlayarak Uzman Klinik Psikolog ünvanını aldı. Akademik çalışmalarını ve terapi eğitimlerini başarıyla tamamlayan Uzman Psikolog Cemre Çelik şu anda yoğunluklu olarak bireysel, çocuk, ergen, yetişkin, çift ve ailelere psikolojik danışmanlık hizmeti vermektedir.

Almış Olduğu Psikoloji ve Terapi Eğitimlerden Bazıları;

• Bireysel Yetişkin Psikolojik Danışmanlık
• Aile Danışmanlığı
• Evlilik Terapisi Eğitimi
• Çift Terapisi Eğitimi
• Ebeveyn Danışmanlığı
• Klinik Görüşme Eğitimi – Doç. Dr. Ilgın Gökler Danışman
• Çocuk ve Ergenlerle Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimi – Prof. Dr. Serap Özer
• Çocuk ve Ergenlerle Bilişsel Davranışçı Terapi Süpervizyonu – Prof. Dr. Nur Serap Özer
• Aile Terapisi Eğitimi – Prof. Dr. Ayşe Yalın – Doç. Dr. Ilgın Gökler Danışman
• Çocuk Odaklı Psikoterapi Klinik Süpervizyonu – Prof. Dr. Gülsen Erden
• Deneyimsel Oyun Terapisi
• Oyun Terapisi Uygulayıcı Eğitimi
• Filial Terapi Eğitimi
• Boşanma Terapisi Eğitimi

Antalya Çocuk ve Ergen Psikoloğu - Pedagog - Uzm. Psk. Cemre Çelik

Danışan Yorumları ve Tavsiyeleri

5.0

e.. H.. ( Danışan )

Oğlum 7 yaşında. Küçükken de hareketli bir çocuktu fakat son dönemde oğlumun hiperaktif davranışları sınıf düzenini bozuyormuş. Sınıf öğretmenimiz oyun terapisi almamız gerektiğini söyledi Cemre hocamla seanslara başladık. Bizimle ilk seans detaylı bir görüşme yaptı Cemre hocam. Sonrasında Toprakla oyun seansları başladı süreç boyunca da hocamız bizi hep bilgilendirdi, nelere dikkat etmemiz gerektiğini söyledi. Bizde bazı davranışlarımızı değiştrmeye çalıştık Toprakla iletişimizi yeniledik diyebiliriz. Hocamız ne diyorsa yapmaya çalıştık ve sonucunu da aldık sağolsun. Cemre hocamız işinde uzman iyi ki onu tercih etmişiz. Toprak okula severek gidiyor uyumlu ve arkadaşlarına sataşmayan bir çocuk oldu öğretmenimiz de bu değişimden çok memnun. Herkese tavsiye ederiz.

 

A..y.. Ke.. ( Danışan )

Antalya’da özellikle ergenlerle ilgilenen bir uzman psikolog arıyordum Cemre hocamı gördüm özgeçmişi beni çok etkiledi. Uzman psikolog oluşu ve Odtü mezunu olması nedeniyle Cemre hocamı tercih ettik. Kendisine kızım için başvurdum. Kızım derslerinde çok başarılıydı ancak okul değişimi sonrası uyum sağlayamadı derslerinde ciddi düşüşler oldu. Okulda sürekli yalnızlık çekti yeni arkadaşlar edinmekte zorluk çekiyordu. Ailecek birçok yöntem denedik kurslara yazdırdık, öğretmenleriyle görüştük ama denediğimiz hiçbir şey sonuç vermedi kızım hep mutsuzdu. Cemre hocam kızımla çok farklı bir bağ kurdu randevuları sabırsızlıkla bekler oldu. Cemre hocam neler yaptı bilmiyoruz ama kızımızdaki değişim bizleri çok şaşırttı ve çok mutlu etti resmen hepimizin psikolojisi düzeldi. Hocamızın tecrübesi ve yetkinliği tartışılmaz kendisine çok teşekkür ediyorum.

 

F.. ter.. ( Danışan )

Alt ıslatma sorunu için bir pedagog arayışına geçtik ve internet yorumlarına bakarak Cemre hanımda karar kıldık, ilk seansla bizimle görüşme yaptı ve bizden her ayrıntıyı öğrenmeye çalıştı sonrada bize oyun terapisi hakkında bilgi verip çocuğumla seanslara başladı ilk başlarda problemimiz daha kötüye gitse de bunun iyiye işaret olduğunu biliyorduk ve öyle de oldu artık öyle bir sorunumuz yok. Cemre hanım bence çok bilgili ve donanımlı bir psikolog bizimle ve çocuklarla kurduğu iletişim muhteşem. Kedisini tanıdığımız için çok memnunuz.

 

Yağmur A.. ( Danışan )

6 yaşındaki kızımın korku ve kaygı sorunu için Cemre hocamdan destek almaya başladık. Fazlasıyla endişeli olarak başladığımız seanslar Cemre hocamızın tecrübesi ve kendine güveniyle rahat bir hal alarak ilerledi. 8-9 seansta kızımın pekçok sorununa çözüm oldu Cemre hocamız. Bizim gibi sorunu olan herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederiz uzman gözü farklı oluyormuş.

 

Ahmet İşçimen

Pedagog Aile Danışmanı

Antalya’ da Psikolog olarak çalışan Psk. Ahmet İşçimen, Orta Doğu Teknik Üniversitesi ( ODTÜ ) İngilizce Psikoloji bölümünü onur derecesi ile tamamladı. Uzun zamandır mesleki çalışmalarına devam eden Psikolog Ahmet İşçimen bireysel yetişkin danışmanlığı, çocuk ve ergen danışmanlığı, çift ve aile danışmanlığı ile yoğun olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Psk. Ahmet İşçimen kariyeri boyunca psikoloji alanında birçok önemli eğitimi tamamladı ve bunları başarıyla uyguladı. Aldığı eğitimlerden bazıları;

Almış Olduğu Psikolojik Danışmanlık – Terapi Eğitimleri

• Oyun Terapisi Eğitimi
• Filial Terapi
• Çocuk ve Ergenlerde Psikolojik Danışmanlık Eğitimi
• Aile Danışmanlığı Eğitimi
• Şema Terapi Eğitimi
• Bireysel Yetişkin Psikolojik Danışmanlık
• Aile ve Çift Terapisi Eğitimi
• EMDR Terapisi Eğitimi
• Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi Eğitimi ( Dr. Nevin Dölek )
• Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimi ( Prof. Doktor Hakan Türkçapar )
• Evlilik Terapisi Eğitimi
• Boşanma Terapisi Eğitimi
• Ebeveyn Danışmanlığı

Antalya Çocuk ve Ergen Psikoloğu - Antalya Pedagog Ahmet İşçimen

Danışan Yorumları ve Tavsiyeleri

5.0

Öz… H… ( Danışan )

Kızım 7 yaşında alt ıslatma sorunumuz vardı. Sınıf öğretmenimizin tavsiyesiyle Ahmet beyden randevu aldık. Ahmet bey ilk önce eşim ve benle detaylı bir görüşme yaptı. İlk başta gereksiz bulduğum bu seansta süreç hakkında çoğu şey kafamda netleşmişti oyun terapisi süreci boyunca ne yapacağımızı ve bugüne kadar aslında neleri hatalı yaptığımızı öğrenmiştik. Eşim de ben de Ahmet bey ne derse uygulamaya çalıştık. Sonuç gerçekten harika oldu. Kızımın alt ıslatma sorununu çözmemiz dışında kızımda olumlu pek çok değişiklik de oldu. Daha mutlu konuşkan, sorunlarını dile getiren özgüvenli biri haline geldi. Bu kadar kısa sürede böyle sonuç almayı beklemiyorduk. Ahmet beyi çok sevdik tekrardan çok teşekkür ederiz.

 

… ..A.. ( Danışan ) 

Kızım 5 yaşında ve alt ıslatma sorunumuz vardı. Araştırmalarım sonucunda bunun psikolojik sebepli olabileceğini ve oyun terapisi ile çözüm bulunabileceğini öğrendim. İyi bir uzmandan destek almaya karar verdim ve Ahmet beyden randevu oluşturduk. Ahmet bey ilk seans kızım olmadan bizimle görüşme sağladı. İlk seansta kızımızın olmamasını yadırgayarak gittiğimiz seansta, Ahmet beyin işini profesyonelce yaptığına ikna olarak ayrıldık. Bu seansta bize süreç hakkında pek çok bilgi verdi, doğru sanıp uyguladığımız ama aslında yanlış yaptığımız şeyleri anlamamızı sağladı. Kızımıza nasıl davranmamız gerektiğini anlattı ve en önemlisi süreç boyunca Ahmet beyin kızımla oluşturacağı güven bağını anlamımızı ve buna uygun davranmamız gerektiğini anlattı bize. Sonraki seanslar Ahmet bey kızımla oyun odasında görüşmeler sağladı. Bu süreçte Ahmet bey ne diyorsa uygulamaya çalıştık kızımıza yaklaşımımızı değiştirdik seanslar hakkında kızımızı zorlamadık neler yaptığını sormadık. Kısacası kontrolü Ahmet beye bıraktık o ne diyorsa onları yapmaya çalıştık. Ahmet bey ilk seansta kaç seans süreceğinin kızıma ve bizim sürece katılımımıza bağlı olacağını söylemişti. Dediği gibi de oldu yaklaşık 8-10 seans süren oyun terapisi sürecimiz geçen hafta sonlandı. Kızımın alt ıslatma sorunu da tamamen çözüldü. Çok memnun kaldık. Ebeveyn olarak en iyisini yaptığımızı düşünsek de bazı durumlarda profesyonellerden destek alınması gerektiğini düşünen bir aileyiz. Bu anlamda da Ahmet beyi kesinlikle tavsiye ederiz.

 

K. D. ( Danışan )

Kızımı götürdüğüm bir uzman benim halimin ne kadar kötü olduğunu anladı ve bana danışmanlık almam için Ahmet beyi önerdi. Ben de Ahmet beyden danışmanlık almaya başladım ve kendimi ona emanet ettim. İyi ki de gitmişim diyorum çünkü çocukluk travmalarım, eşimle geçimsizlik hatta boşanma eşiği ve aile içindeki problemler vardı fakat çok şükür şimdi çok sağlıklı ve çok iyi hissediyorum. Ahmet beyin konuşma biçimi ve sakinliği insanın içine huzur veriyor. Yol göstericiliği ufkumu açtı güven verdi ve kendimi yeniden buldum, çevremdeki herkese tavsiye ediyorum iyi ki sizi tanıdım ayağınıza taş değmesin çok teşekkür ederim.

 

M… Yay… ( Danışan )

4 yaşındaki oğlum Baran fazlaca öfkeli ve hırçın bir çocuk. Son zamanlarda ne yaparsak yapalım bizi dinlememeye ve sürekli ağlayarak tepki vermeye başlamıştı. Antalya’da oyun terapisi veren yerler araştırması yaparak Ahmet beyi bulduk. Yaklaşık 2-3 ay destek aldık bu süreçte Ahmet bey sadece oğlumuzla ilgilenmedi ebeveyn olarak bize de çok önemli bilgilendirmeler ve yönlendirmeler yaptı. Şu an oğlumda çok büyük gelişmeler var, ara ara yine öfke krizleri oluyor fakat artık ne yapmamız ve oğlumuza nasıl davranmamız gerektiğini biliyoruz. Ahmet beye katkıları için çok teşekkür ederiz.

 

Nu… S.. ( Danışan )

Kızım Beste 14 yaşında ve sınavlara hazırlanıyordu. Hem çalışkan hem zeki biri Beste. Bugüne kadar hep yüksek notlarla derslerini başarıyla tamamlamış biri aynı zamanda. Fakat son sene stresten istediği notları alamıyordu. Başarısını bilgisini önemli sınavlarda gösterememeye başladı. İstediği puanı alamadıkça daha çok stres yapıyor ve daha çok düşük almaya başlıyordu sonu gelmeyen bir döngüye girmiş gibiydik. Destek almamız gerektiğine karar verdik ve Ahmet beyi bulduk. Ahmet bey öncelikle çok bilgili ve işine hakim biri. İlk seans hem bizimle hem kızımızla görüştü. Bize süreç hakkında bilgilendirmeler yaptı. Sonrası zaten çorap söküğü gibi ilerledi. Ahmet beye güvendik ve çok kısa sürede çok güzel dönüşler almaya başladık. Kızımın hayatına dokunan biri kendisi. Ne kadar teşekkür etsek az kalır iyi ki sizi tanımışız.

 

Um… A… ( Danışan )

Kızım lise son sınıf öğrencisi ve sınav yaklaştıkça kaygıları artmaya başladı ve bu ders başarısını ciddi anlamda düşürdü artık okula bile gitmek istemeyecek düzeye geldi. Yaptığım araştırmalar sonucunda Ahmet beyden destek aldık. İlk önce bizimle görüşerek bizden detaylı bilgi aldı kızımla görüştükten sonra da bizimle ayrı seanslar gerçekleştirdi, yaptığımız hataları görmemizi ve biz değişirsek kızımın daha çabuk iyi olacağını bize anlattı. Her ne kadar kolay olmasa da biz daha farklı yaklaşmaya başladık ve kızım da seanslara devam etti gün geçtikte daha iyi olmaya başladı terapi hem kızımla aramın düzelmesini daha iyi bir iletişim kurmamızı sağladı yani bana kızımı kazandırdı hem de kızımın daha rahat bir sınav süreci yaşamasına sebep oldu. Bu zorlu süreçte bize ışık olduğu için Ahmet beye teşekkür ederim.

 

…ak o… ( Danışan )

Kızımız için seans almak istedik kızımda 5 aydan fazladır konuşma geriliği ve alt ıslatma gibi problemler vardı. Ahmet beyin samimiyetine ve tecrübesine güvendik bize çok yardımcı oldu sorunları hızlıca tespit etti ve birlikte çözdük iyi ki yollarımız kesişti kızım şu an çok daha iyi teşekkürler.

 

N… L…. ( Danışan )

Oğlum 3 yaşında ve tuvalet eğitimi verdiğimiz dönemde yaşadığımız problemler oldu çocuğumuzun sürekli huysuzlukları oluyordu. Destek almayı düşündük ve çocuğumuz için en iyisini istediğimizden iyice araştırdık yorumları okuduk bazı tanıdıklarımıza danıştık ve sonuç olarak Ahmet beye geldik. Sanki oğlumuzu kitap okur gibi okudu hiç farkında bile olmadığımız şeyleri gösterdi meğerse çocuğun içselleştirdi şeyleri takıldığı şeyleri gördük ve bizi bu konuda çok iyi yönlendirdi. Bu konuları bize gösterdiği şekilde hallettiğimizde huysuzluklar ve problemler de ortadan kalktı. Alanında uzman ve bir çocukla nasıl iletişim kurulması gerektiğini çok iyi biliyor. Oğlum Ahmet beye bayılıyor hem kendisi hem biz iple çekiyoruz görüşmeleri acaba bu görüşmede yeni neler öğreneceğiz diye heyecanlanıyoruz bize her anlamda her an destek olduğunuz için teşekkür ederiz.

 

S… de… ( Danışan )

Kızım 7 yaşında onun için gittik seansa. Toplam 5 seans yaptık yeni kardeşinin ardından öfke problemi ve kıskançlık sorunu çok arttı, iletişim kuramıyorduk ve asla laf geçiremiyorduk. Anne baba olarak kendi davranışlarımızda bazı değişikliklere gittik, kızımızın sorunlarını sebeplerini gözlemci olarak bize çok iyi gösterdi ve farkındalık kazandık. Kızımla yaptığı görüşmelerin ardından kızımın huyu suyu da çok yumuşadı kızım da bu çözümün parçası olmaktan mutlu oldu. İlk seansa getirirken biraz zorlansak da sonrasında kızım alıştı ve kendisi istemeye başladı. Ahmet beyin bize de çok katkısı oldu mesleğinde gerçekten profesyonel ve sevecen bu dengeyi iyi kuruyor teşekkür ederiz.

 

Ka… D.. ( Danışan )

Ben 17 yaşında lise son öğrencisiyim. Ahmet hocamla sınav kaygısı sorunum için yollarımız kesişti. Gerçekten çok bilgili ve sürece hakim biri. Psikologtan öte abim oldu kendisi öyle hissettirdi hep. Kendisini çok seviyorum çok teşekkür ederim.

Bize Ulaşın

Randevu & Bilgi & Destek için bize Whatsapp üzerinden yazabilir veya direkt arayarak daha hızlı ulaşabilirsiniz. Randevusuz seans verilmemektedir.

 

ŞUBELERİMİZ: 

 

İZMİR ---> 0 551 964 05 07

 

ANTALYA ---> 0 551 628 27 63