İzmir Vajnismus

İzmir’de vajinismus problemi ve cinsel sorunlarınız için psikolog seçerken psikoloğun aldığı eğitimleri inceleyiniz ve psikolog hakkında yazılan danışan yorumlarını okuyunuz. Vajinismus sorunu için Cinsel Terapi, Aile Danışmanlığı, Evlilik Danışmanlığı, EMDR ve BDT eğitimlerini almış alanında uzman kadromuz ile sizlerleyiz.
Alanında yetkin uzmanlarımızın yönlendirmeleriyle, vajinaya direkt müdahale ya da tıbbi bir müdahale olmadan vajinismus sorununuza çözüm bulabilirsiniz.
Cinsel danışmanlık tıbbi müdahale içermemektedir, vajinismus sorununuzun çözümü tıbbi müdahale gerektiriyorsa ilgili hekimden destek almanız önerilmektedir.

#izmir vajinismus #alsancak vajinismus #izmir vajinismus çözüm merkezi #izmir vajinismus danışmanlık psikolog #izmir vajinismus terapi

İzmir' de Psikolog olan Merve Nur Hızlıoğlu, İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Psikoloji bölümünü onur derecesi ile tamamladı. Uzun yıllardır mesleki çalışmalarına devam eden Psikolog Merve Nur Hızlıoğlu aile - çift psikolojik danışmanlığı, çocuk ve ergen, bireysel yetişkin danışmanlığı ve cinsel sorunlar ile yoğun olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Psikolog Merve Nur Hızlıoğlu kariyeri boyunca psikoloji alanında bir çok önemli eğitimi tamamladı ve bunları uyguladı. Aldığı eğitimlerden bazıları;

Almış Olduğu Psikolojik Danışmanlık - Terapi Eğitimleri

• Cinsel Terapi Eğitimi
• Aile ve Çift Terapisi Eğitimi
• Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimi ( Prof. Doktor Hakan Türkçapar)
• EMDR Terapisi Eğitimi (Davranış Bilimleri Enstitüsü)
• Aile Danışmanlığı Eğitimi
• Boşanma Terapisi Eğitimi
• Evlilik Terapisi Eğitimi
• Bireysel Yetişkin Psikolojik Danışmanlık
• Cinsel Terapi Danışmanlık Eğitimi
• Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi
• Çocuk ve Ergenlerde Psikolojik Danışmanlık Eğitimi
• Oyun Terapisi Eğitimi
• CAS (Bilişsel Değerlendirme Sistemi)
• WİSC - R zeka testi eğitimi
• Moxo d-CPT Yetişkin ve Çocuklarda Dikkat Testi
• PASS Remedial PREP
• PASS Remedial MATH
• Attentioner DEHB Yapılandırılmış Dikkat Çalışma Programı

İzmir Aile Danışmanı - İzmir Evlilik Danışmanı Psikolog Merve Nur Hızlıoğlu

Danışan Yorumları ve Tavsiyeleri

5.0

Melis B.

Herkese merhaba, 25 yaşındayım ve 1 yıllık evliyim. Eşimle birleşme sağlayamadığımız için internetten araştırmalar yaptık vajinismus olduğunu öğrendik. Bu sorunu kendimiz aşabileceğimiz sandık uğraştık ama sadece zaman kaybı oldu. Yankı psikoloji ve Merve hanımla internet araştırmaları yaparken karşılaştık iyi ki de karşılaşmışız. Hemen randevu aldık çift olarak ilk seansa katıldık. Merve hanım bizimle hem çok açıklayıcı hem de kendinden emin konuştu. Başaracağımızı o seans sonunda anladık, o seanstan çıkarken heyecan içindeydik ve sonraki süreci tamamen Merve hanımın kontrolüne bıraktık. Gerçekten süreç içinde sizi asla yalnız bırakmıyor hep destekliyor ve kesin çözüm sonucuna ulaştırıyor Merve hanım. Keşke daha erken davranıp bu sorunumuzu anladığımız an Merve hanımdan destek alsaydık. Böyle sorunu olanlar asla vakit kaybetmesin. Merve hanım çok teşekkür ederiz iyi ki varsınız iyi ki hayatımıza dokundunuz.

 

Selin U.

Vajinismus sorunum vardı ve araştırmalarım sonucu Merve hanımı buldum. Bu sorun hayatımı çok fazla etkilemese de eşimi mutlu edemediğimi düşünüyordum yüzeysel ilişki yeterli gelmiyordu. Kesin çözüm garantili Yankı Psikoloji yorumlarını okudum ve çok etkilendim. Merve hanımla çok kısa bir sürede sorunum çözüldü gerçekten Merve hanıma ve Yankı psikolojiye güvenebilirsiniz herkese tavsiye ederim. Çok teşekkür ederim Merve hanım.

 

Müge K.

2 yıllık evliyiz ve eşimle cinsel ilişkiye giremiyorduk. İlk zamanlar önemsemedik ve zamanla geçeceğini düşündük erteledik. Fakat sonra bu durum can sıkıcı olmaya başladı ve internetten araştırmalarımız sonucunda aslında bu durumun vajinismus olduğunu öğrendik. İnternet sitesindeki kesin çözüm yorumlarına biz de şans vermek istedik ve Merve hanımdan randevu aldık. Merve hanım ilk seanstan yetkinliğini hissettirdi güvenimizi kazandı. Çok kısa bir zaman içinde çözeceğini ve kendisine güvenmemiz gerektiğini, verdiği ödevleri yapmamızı ve bu sorunun çözümü için bizim de gerçekten çabalamamızı istedi.  Kendimizi Merve hanıma emanet ettik ve Merve hanım ne diyorsa onu yaptık. Süreç tam de Merve hanımın anlattığı ve öngördüğü gibi ilerledi. Biz çözüme kavuştuk ve çok memnun kaldık. Bu sorunu yaşayan erteleyen önemsemeyen kim varsa kesinlikle Merve hanımdan randevu almalı. Yankı Psikoloji’ye ve Merve hanıma çok teşekkür ederiz.

 

Tuğçe P.

Bir yılı aşkın süredir hem eşimle hem de bireysel olarak vajinismus sorunum için denemeler yapıyorduk ama kayda değer bir sonuca ulaşamadık maalesef. İnternetten güvenebileceğimiz bir yer aradık ve yorumları okuyarak Merve hanımı tercih ettik. Pek de umudumuz olmadan geldiğimiz yerden az bir süre içinde çözüme ulaşmış olarak ayrıldık. Hala inanamıyoruz Merve hanım süpersiniz. İyi ki sizi tercih etmişim şiddetle tavsiye ederim.

 

Murat

15 aylık evliliğimiz sürekli vajinismus sorunundan dolayı kötüleşiyordu. Kavga ediyorduk sinirleniyorduk birbirimize karşı anlayışımız ve sevgimiz azalmaya başlamıştı. Eşimin bu sorunu evliliğimizi yıpratıyordu ve eşime artık bu sorunu çözmemiz gerektiğini söyledim. Destek almaya karar verdik internet araştırmalarımız sonucunda Merve hanımı tercih ettik. Sağolsun Merve hanım sorunumuzu çok kısa bir sürede çözdü. Böyle sorunları olan varsa hiç beklemeden Merve hanımla tanışmalı kesinlikle. Teşekkür ederiz Merve hanım.

 

Bengisu O.

Eşimle bir buçuk yıldır evliyiz ve 1 buçuk yıldır hiç cinsel ilişkiye girememiştik açıkçası sorunumuzun vajinismus olduğunu bile bilmiyorduk. Hastanelere gittik sonuç alamadık internetten araştırmaya başladık ve Merve hanımı gördük. Yorumları okuduk bu kadar çabuk ve kolay sonuç alınabileceğine inanmadık ama şans vermek ve denemek istedik. Süreç tahminimizden kolay oldu ve kısa sürdü. Merve hanım sizi anlayan sorunun kaynağını gören size şefkatle yaklaşan biri. Ayrıca vajinismus konusunda son derece bilgili ve profesyonel. İyi ki Merve hanımı bulmuşuz hayatımızı değiştirdi kendisini çok seviyoruz.

 

Sedef A.

2 yılı geçen bir süredir uğraştığım vajinismus sorunumu Merve hanım beklediğimizden çok daha kısa bir sürede çözdü kendisine minnetimi buradan da ifade etmek istiyorum. Asla çözülemeyeceğini ve imkansız olarak düşündüğüm olayın aslında beynimde bittiğini öğrendim. Merve hanım yakın bir dostum gibiydi bu süreçte, ben zorluklardan bahsetsem de o hep beni destekledi ve rahatlattı. Kendime inanmamı, güvenmemi ve cesaretli olmamı sağladı. Neden böyle bir durumu yaşarken, sıkıntı çekerken ve mutsuzken bu kadar beklediğimi anlamıyorum şu an. Merve hanım sayesinde bu süreci atlattım ona ne kadar teşekkür etsem az kalır.

 

 

Nu.. S.

Sorunumun vajinismus olduğunu internet araştırmalarım sonunda öğrendim. 3 yıllık evliyim gitmediğimiz doktor hoca hastane kalmamıştı. Ertelemekten sıkılmıştım. Merve hanımın sitesindeki yorumları okudum randevu aldık. Olur mu olmaz mı düşüncesiyle randevuya gittik. Merve hanım program yaptı bize. Ödevler verdi ona güvenmemizi söyledi. Güleryüzlü anlatımı için teşekkür ederim. Vajinismusu çözüme ulaştırdı. Bu sorunu olan herkese tavsiye ederim.

 

Derya Dem.. Y.

Vajinismus şikayetiyle Merve hanıma başvurduk. 4 senelik evliyiz ama hiç cinsel ilişkiye girememiştik ta ki Merve hanımla tanışana kadar. Merve hanım düşündüğümüzden çok ilgilendi çok şey öğretti ve yardımcı oldu bize.  4 senede yapamadığımızı azıcık bir zamanda yapmamızı sağladı. Tek pişmanlığımız bu kadar süre beklemiş olmamız. Bizim gibi vajinismus sorunu yaşayanlar varsa kesinlikle hiç beklemesin zaman kaybetmesin ve Merve hanımdan randevu alsın. Her şey için kendisine çok teşekkür ederiz.

 

Hü.. S..

Sorunumuz vajinismustu ve bu sorun bizi sadece cinsel ilişkide değil, hayatımızın her alanında sinir, stres bunalım şeklinde etkiliyordu. Daha önce başka bir danışmanlık merkezine daha gittik bir süre devam ettik ama sonuca varamadık. Açıkçası oradaki psikolog bize bu konuda güven vermedi. İnternetten Merve hanımı gördük yorumlarını okuduk ve yeniden bu sorunumuza şans vermeye karar verdik. Önceki kötü deneyimizden dolayı Merve hanıma da önyargıyı ve temkinli yaklaştık ama ilk seans sonrasında bile farkı anladık. Merve hanım konuya çok hakim, kendine güvenen ve profesyonel biri bu konuda. Süreci bize detaylıca anlattı sorunumuzu dinledi ilgilendi.  Vajinismus serüvenimiz birkaç seans sürdü sadece ve çözüme ulaştı. Bu kadar kısa süreceğini ve kolay olacağını beklemiyorduk. Merve hanıma bu konuda kesinlikle güvenebilirsiniz gönlünüz rahat tercih edebilirsiniz. Biz süreçten çok memnun kaldık evliliğinde bu problemi yaşayan herkese tavsiye ederiz.

Bize Ulaşın

Randevu & Bilgi & Destek için bize Whatsapp üzerinden yazabilir veya direkt arayarak daha hızlı ulaşabilirsiniz. Randevusuz seans verilmemektedir.

 

ŞUBELERİMİZ: 

 

İZMİR ---> 0 551 964 05 07

 

ANTALYA ---> 0 551 628 27 63