İzmir Psikolog, Psikolojik Danışman ve Sekreter İş İlanlarıYankı Psikoloji

Hoş Geldiniz! Yankı Psikoloji olarak, İzmir ve Antalya illerinde hizmet veren bir psikolojik danışmanlık merkeziyiz. Siz de Yankı Psikoloji ailesine katılmak istiyorsanız aşağıdaki yazımızı okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Psikolog ve Psikolojik Danışman Genel Başvuru Kriterlerimiz

  • Üniversitelerin Psikoloji veya Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik lisans bölümlerinden mezun
  • Terapi deneyimi olan
  • Yetişkin bireyler ve çocuklarla çalışabilecek
  • Esnek mesai saatlerine uyum sağlayabilecek
  • İstenilen terapi eğitimlerini tamamlayabilecek, kendini geliştirmeye hevesli
  • Araştırmaya, makale yazmaya, kitap ya da kitap bölümlerine katkıda bulunmaya hevesli
  • Tam zamanlı, maaş + yemek + prim şeklinde çalışabilecek

Not: Başvurular mail yoluyla kabul edilmektedir lütfen aramayınız. Başvuru için yankipsikoloji@gmail.com  e-posta adresine fotoğraflı ve güncel özgeçmişinizi gönderebilirsiniz. Açık pozisyon olması halinde özgeçmişler incelenip  geri dönüş yapılmaktadır. Lütfen özgeçmişinizin güncel bir özgeçmiş olmasına özen gösteriniz ve iletişim numaranızı eklemeyi unutmayınız.

Not: Özgeçmişinizde mezun olduğunuz üniversiteyi, alanınızla ilgili aldığınız sertfikaları ve aldığınız kurumu belirtiniz.

 

Mail konu ve açıklamasında iş başvurusunda bulunmak istediğiniz ili belirtmeyi unutmayınız !!! ( İzmir – Antalya )

 

Güncel İş İlanlarımız

Psikolog – Psikolojik Danışman İş İlanı – Yankı Psikoloji İZMİR—> (24.07.2023)

Psikolog – Psikolojik Danışman İş İlanı – Yankı Psikoloji İZMİR—> (24.07.2023)

Psikolog – Psikolojik Danışman İş İlanı – Yankı Psikoloji İZMİR—> (30.09.2023)

Sekreter – Asistan İş İlanı Karşıyaka Şubesi İZMİR —> (20.12.2023)

İzmir Psikolog İş İlanı – Yankı Psikoloji —> (10.05.2024)

 

İzmir Psikolog İş İlanları ve İş Başvurusu

Yankı Psikoloji olarak, İzmir’deki psikolojik danışmanlık hizmetlerimizi sunarken, alanında uzmanlaşmış psikologlarla çalışmak istiyoruz. Siz de değerli deneyiminizi Yankı Psikoloji ailesiyle paylaşmak ve insanlara rehberlik etmek isterseniz, iş ilanlarımıza göz atabilirsiniz.

Bizimle çalışmak isteyen psikologlar için iş başvurusu oldukça basit. ” yankipsikoloji@gmail.com ” adlı e-posta adresimize başvuru yapmak istediğiniz şubemizin ilini belirterek güncel özgeçmişinizi iletebilirsiniz. Açık bir pozisyon olduğunda özgeçmişiniz incelenecek ve uygun görülmesi halinde sizlere geri dönüş yapılacaktır. Yankı Psikoloji olarak, her bir çalışanımızın kendi alanında uzmanlaşmasına ve gelişmesine önem veriyoruz.

İzmir Psikolojik Danışman İş İlanı

İzmir’de psikolojik danışmanlık alanında kariyer yapmak isteyenler, Yankı Psikoloji olarak sizlere kapılarımızı açıyoruz. İnsanlara destek olma, onların hayatlarına olumlu katkılar sağlama fırsatı bulacağınız bu kıymetli işte sizinle birlikte çalışmak için sabırsızlanıyoruz.

Bizimle çalışmak isteyen psikologlar için iş başvurusu oldukça basit. ” yankipsikoloji@gmail.com ” adlı e-posta adresimize başvuru yapmak istediğiniz şubemizin ilini belirterek güncel özgeçmişinizi iletebilirsiniz. Açık bir pozisyon olduğunda özgeçmişiniz incelenecek ve uygun görülmesi halinde sizlere geri dönüş yapılacaktır. Unutmayın, Yankı Psikoloji olarak her bir çalışanımızın özgün yeteneklerini ortaya çıkarmak ve desteklemek için çaba gösteriyoruz.

İzmir Sekreter İş İlanı ve İş Başvurusu

Yankı Psikoloji ailesinin bir parçası olacak sekreterler arıyoruz! Psikolojik danışmanlık merkezimizde, düzenli, iletişim becerileri güçlü ve insanlarla iç içe olmaktan keyif alan sekreterlerle çalışmak istiyoruz. Siz de iş ilanlarımıza göz atarak, Yankı Psikoloji ekibinin bir parçası olabilirsiniz.

İzmir’deki sekreter iş ilanlarımızı incelemek ve iş başvurusu yapmak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Yankı Psikoloji olarak, ekibimize katılacak her bir sekreterin çalışma ortamında mutlu ve başarılı olmasına önem veriyoruz.

Yankı Psikoloji olarak, İzmir’de psikolojik danışmanlık alanında hizmet veren bir kuruluşuz. Alanında uzman psikologlarımız ve danışmanlarımızla birlikte insanların hayatlarına dokunuyor, onlara destek oluyoruz. Siz de Yankı Psikoloji ailesinin bir parçası olmak isterseniz, iş ilanlarımıza başvurabilirsiniz. Unutmayın, Yankı Psikoloji olarak, her bir çalışanımızın bireysel başarılarına ve gelişimine değer veriyoruz. Hedefimiz, topluma fayda sağlayan, alanında uzman ve tutkulu ekip arkadaşlarıyla daha da güçlenmektir.

Bize Ulaşın

Randevu & Bilgi & Destek için bize Whatsapp üzerinden yazabilir veya direkt arayarak daha hızlı ulaşabilirsiniz. Randevusuz seans verilmemektedir.

 

ŞUBELERİMİZ: 

 

İZMİR ---> 0 551 964 05 07

 

ANTALYA ---> 0 551 628 27 63