Cemre Çelik

Uzman Klinik Psikolog

Antalya' da uzman klinik psikolog olarak çalışan Cemre Çelik, Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) Psikoloji bölümünü onur derecesi ile tamamladı. Ardından TED Üniversitesinde Gelişim Odaklı Çocuk ve Ergen Klinik Psikolojisi programını tamamlayarak Uzman Klinik Psikolog ünvanını aldı. Akademik çalışmalarını ve terapi eğitimlerini başarıyla tamamlayan Uzman Psikolog Cemre Çelik şu anda yoğunluklu olarak bireysel, çocuk, ergen, yetişkin, çift ve ailelere psikolojik danışmanlık hizmeti vermektedir.

Almış Olduğu Psikoloji ve Terapi Eğitimlerden Bazıları;

• Bireysel Yetişkin Psikolojik Danışmanlık
• Aile Danışmanlığı
• Evlilik Terapisi Eğitimi
• Çift Terapisi Eğitimi
• Ebeveyn Danışmanlığı
• Klinik Görüşme Eğitimi – Doç. Dr. Ilgın Gökler Danışman
• Çocuk ve Ergenlerle Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimi – Prof. Dr. Serap Özer
• Çocuk ve Ergenlerle Bilişsel Davranışçı Terapi Süpervizyonu – Prof. Dr. Nur Serap Özer
• Aile Terapisi Eğitimi – Prof. Dr. Ayşe Yalın – Doç. Dr. Ilgın Gökler Danışman
• Çocuk Odaklı Psikoterapi Klinik Süpervizyonu – Prof. Dr. Gülsen Erden
• Deneyimsel Oyun Terapisi
• Oyun Terapisi Uygulayıcı Eğitimi
• Filial Terapi Eğitimi
• Boşanma Terapisi Eğitimi

Antalya Uzman Klinik Psikolog Cemre Çelik

Danışan Yorumları ve Önerileri

5.0

A..y.. Ke.. ( Danışan )

Antalya’da özellikle ergenlerle ilgilenen bir uzman psikolog arıyordum Cemre hocamı gördüm özgeçmişi beni çok etkiledi. Uzman psikolog oluşu ve Odtü mezunu olması nedeniyle Cemre hocamı tercih ettik. Kendisine kızım için başvurdum. Kızım derslerinde çok başarılıydı ancak okul değişimi sonrası uyum sağlayamadı derslerinde ciddi düşüşler oldu. Okulda sürekli yalnızlık çekti yeni arkadaşlar edinmekte zorluk çekiyordu. Ailecek birçok yöntem denedik kurslara yazdırdık, öğretmenleriyle görüştük ama denediğimiz hiçbir şey sonuç vermedi kızım hep mutsuzdu. Cemre hocam kızımla çok farklı bir bağ kurdu randevuları sabırsızlıkla bekler oldu. Cemre hocam neler yaptı bilmiyoruz ama kızımızdaki değişim bizleri çok şaşırttı ve çok mutlu etti resmen hepimizin psikolojisi düzeldi. Hocamızın tecrübesi ve yetkinliği tartışılmaz kendisine çok teşekkür ediyorum.

 

T.. s.. ( Danışan )

Bu yorumu benim gibi destek arayan insanlara doğru bir adres göstermek ve psikoloğum Cemre hanıma şükranlarımı sunmak için yazıyorum. Ben bi sorunum olmadığını düşünüyordum aslında sadece hayatımda her şeyin ters gittiğini tüm aksiliklerin beni bulduğunu etrafımdaki insaların sorumsuz aksi ve bencil olduğunu varsayıp sürekli insanlarla polemik yaşıyordum ta ki bir arkadaşın bunun benden ve kaygılarımdan kaynaklandığını bana acı bir şekilde fark ettirene kadar. Bunu terapide Cemre hanımla çok daha iyi bir şekilde fark ettim. Hayatın içinde hiçbir risk olmasın her şey kusursuz olsun istiyordum ve buna uygun davranmayan herkesle çatışıyordum. Psikoloğum sayesinde bu tutumu değiştirmeyi başardım değer verdiğim ve kırdığım insanları yeniden hayatıma katmamı sağladığı ve beni yalnız kalmaktan kurtardığı için Cemre hanıma sonsuz sevgiler….

 

Osman H.. ( Danışan )

İyiki Cemre hocamız. Sadece birkaç seansta beklemediğimiz bir ilerleme aldık. Kızım bizimle konuşmaya sorunlarını anlatmaya dışa dönmeye başladı. Kızımızın kendi içinde yaşadığı ve asla farketmediğimiz ne çok sorunu varmış meğer.. hepsini hocamız sayesinde öğrendik. Bize yol gösterdi desteğini hiç esirgemedi. Kızımız da Cemre ablasını çok seviyor dilinden düşürmüyor. Ailemizden biri artık Cemre hocamız kendisine ne kadar teşekkür etsek az..

 

Meryem T.. ( Danışan )

Merhaba, ben lisede yaşadığım yoğun sınav stresi için psikoloğuma başvurdum. Uzun süredir ilk defa anlaşıldığımı hissettim. Psikoloğumu çok seviyorum beni hiçbir zaman yargılamadı ve eleştirmedi. Yaptığımız seansların sınav döneminde bana her şeyden çok faydası oldu. Sınav kaygımı kesinlikle yendim. Canım psikoloğumla seanslarım sıklığı azalsa da devam ediyor ve bana çok iyi geliyor çok teşekkür ederim.

 

Yasemin B.. ( Danışan )

Cemre hanım ile seanslarım devam ediyor. Sanki dipsiz bir kuyudaydım debeleniyor fakat asla çıkamıyordum. Cemre hanım beni her seans bu kuyudan çıkmaya daha da yaklaştırıyor. Hiç bu kadar umutlu hissetmemiştim daha önce. Artık mutlu olabileceğime sorunlarımı kabullenip, onlarla yaşayabileceğime inanıyorum. Her bir sorunumla tek tek ilgilendiği için, bana güvendiği ve umut ışığı olduğu için, hayatımı bambaşka bir haliyle bana yeniden kazandırdığı için Cemre hanıma çok teşekkür ederim.

 

n..m.. y… ( Danışan )

Evlilik planları yaptığımız zamanlarda erkek arkadaşım beni aldattı  aylarca kendime gelemedim, kusma nöbetleri ataklar ve depresyonla mücadele ederken yaşadığım acı dinmek bilmedi. Ablamın araştırmaları sonunda Cemre hanımdan destek aldım ve cemre hanım ruhumu iyileştirdi kısa bir süre içinde toparlanmaya başladım hem acımı yaşayıp geride bıraktım hem de kaldığım yersen hayata devam ediyorum kendisine ve ablama binlerce şükür olsun

 

Burcu Y.. ( Danışan )

5 yaşındaki oğlumun içekapanık, çekingen, toplum içinde konuşamama sorunları ve aynı zmaanda okula uyum sorununu çözebilmek için yankı psikoloji Cemre hanım ile tanıştık. Her an her konuda destek oldu sağ olsun Cemre hn ve 2 ay sonunda oğlumun davranışları çok değişti. Kendine güveni geldi, toplum içinde daha rahat çekingenliğini attı ve okulu da çok seviyor artık.. Hepsi Cemre hanımın desteğiyle oldu. Harika bir insan çok teşekkürler

 

De… a.. ( Danışan )

Cemre hocama çok teşekkür ederim onu tanıdığım için çok mutluyum., onu tanımadan önce hayatım karanlık bir çukurda çırpınmak gibiydi. Asla güzel bir gün yaşayacağımı düşünmüyordum umudumu tamamen yitirdiğim bir anda hayatıma dokundu. Bir daha böyle bir buhran yaşamayacağıma eminim çünkü Cemre hocam bunun olmaması için her şeyi yaptı

 

B..Ya.. ( Danışan )

Çok uzun süreler psikiyatrik ilaçlar kullanmıştım fakat yine de kaygılarımla korkularımla hiç başa çıkamadım bugüne kadar. Haliyle bu durum beni çok daha depresif yaptı kendimi çok değersiz ve işe yaramaz hissetmeye başlamıştım. Tam o sıralarda canım psikoloğum Cemre hanımı tanıdım iyi ki iyi ki bu hayat bizi denk getirdi. Bana bir ışık oldu yeniden hayata dönmek için birçok şeyi bana fark ettirdi bakış açım değişti. Bu zorlu süreçte desteğini hiçbir zaman esirgemediği ve bana canı gönülden destek olduğu için çok teşekkür ediyorum ne kadar teşekkür etsem az kalır kendisi profesyonel birisi, eğer benimle benzer şeyler yaşıyorsanız kesinlikle tavsiye ederim saygılar.

 

Sena B.. ( Danışan )

18 yaşındayım sınava hazırlanıyorum. Tıp fakültesi kazanmak istiyorum ama fazlasıyla stresli ve gerginim. Yeterince çalışıyor olsam bile eksik hissediyordum asla başaramayacakmış gibi hissediyordum. İyi bir üniversiteden mezun bir uzman psikolog ararken Cemre hocamı buldum. Yaşadığım stresi tempoyu anlayabilen ve zamanında aynı yollardan geçip başarılı olmuş bir psikolog olması benim için çok önemliydi. Beni anlayacağını biliyordum. Nitekim de öyle oldu. Cemre hocam nokta atışlarıyla kaygılarımın temeline indi. Süreç içinde ödevler verdi, her hafta benim için aydınlanma seansı gibi geçiyordu. 3 ay sonra sınava gireceğim ama Cemre hocam sayesinde kaygılarım yok denecek kadar az artık. Kendime güveniyorum başarabileceğimi biliyorum.

 

S.D. ( Danışan )

İnternette yaptığım araştırma sonucu yankı psikoloji ve Cemre hanımla tanıştım, destek alama nedenim sosyal fobiydi. Etrafımda çok sessiz sakin kendi halinde bilinen iyi bir insandım ama kendi içimde çok yalnız ve kaygılı biriydim. Sesim titrer yüzüm kızarır, rezil olurum dalga geçilir endişesi ile kabuğuma çekilip kendimi kapatıyordum . Seanslarda bu durumun anne baba tutumlarından yaşadığım travmalardan olduğumu gördüm bu konuları çalışmak beni çok zorladı ama Cemre hanımın inceliği yaklaşımı ve beni cesaretlendirmesi sayesinde bu zorluğu aştım. Şuana kadar aldığım en doğru karar Cemre hanımdan destek almak oldu onu tanıdığım için kendimi şanslı hissediyorum.

 

Macit U.. ( Danışan )

16 yaşımdan beri panik atak sorunumla başım dertteydi. 24 yaşındayım ve maddi açıdan uygun olduğum bu dönemde destek almaya başladım. Uzman bir psikolog aradığım için Cemre hanımı tercih ettim. Benim için çok zorlu dönemler oldu ama Cemre hanımın desteğini her an hissettim. Sürece hakimiyeti ve bana inancı benim de başarabileceğime inanmamı sağladı. Ne kadar teşekkür etsem az kalır hayatımı, yaşam kalitemi hatta tüm yaşamımı etkileyen bu hastalıktan Cemre hanım sayesinde kurtuldum. Bana inandığınız beni desteklediğiniz ve umudumu kaybetmeme izin vermediğiniz için çok teşekkür ederim.

 

Tu.. p. ( Danışan )

6 yaşındaki oğlumuz için Uzman Klinik Psikolog Cemre hanımdan 14 seans aldık. Ben beklediğimden çok daha fazlasını aldım oğlumun davranışları çok değişti Allah razı olsun sizden. Çocuğumun hareketlerine bakış açım değişti yaptığı her davranışın anlamını fark ettim. Beni en mutlu eden kısımlardan birisi de oğlumla aramızdaki ilişkinin güçlenmesi ve güzelleşmesi oldu. Öğretmenlerinden çok güzel geri dönüşler aldım hepsi Cemre hanım sayesinde oldu çok teşekkür ediyorum kendisine gönül rahatlığı ile güvenebilirsiniz.

 

B.N. ( Danışan )

Yıllarca bir çok psikolog gezmiş biriyim, hepsinden bir şeyler öğrendim ve bana faydaları oldu ama Cemre hanımın farkı profesyonelliği ve farklı bakış açısı oldu bilgisi ve uzmanlığı ile en çok faydalandığım psikolog oldu destek almak isteyen herkese Cemre hanımı tavsiye ederim.

 

Selim T.. ( Danışan )

Kızım 4 yaşında ve alt ıslatma sorunumuz için uzman bir psikolog ararken hocamızla yollarımız kesişti. Oyun terapisi ile başladı kızımın seansları. Yaklaşık 8-9 seansta sorunumuz tamamen çözüldü. Şu an kızımın diğer sorunları için hocamdan destek almaya devam ediyoruz onların da çözüleceğinden hiç şüphemiz yok. Cemre hocam çok iyi bir psikolog olduğu kadar çokta iyi bir insan. Biz ailecek hocamızı çok sevdik, çok memnunuz. Teşekkür ederiz.

 

Ekrem F.. ( Danışan )

Geçmişte panik atak geçirdiğim dönemler olmuştu ve buna ek olarak yaşadığım şu an çok detaylandırmak istemediğim problemler de yaşadım. Çok yakınım insanları kaybettim ve bununla birlikte tekrardan panik ataklarım nüksetti. Bu sefer ilaçla değil de daha farklı daha kalıcı bir şekilde problemlerimi çözmek istedim. Uzm. Psikolog Cemre hanımla 8 seans yaptık şu an panik atak geçirmekten zerre korkmuyorum ve hiç panik atak yaşamıyorum. Kendimi çok daha iyi hissediyorum karanlık bi kuyudan aydınlığa çıkmış gibi. Bana yaşadığım problemlerin nelerden kaynaklandığını tane tane çok güzel bir şekilde anlattı ve adım adım sistematik bir şekilde çözmeye başladık her şeyi. Kendisine minnettarım hayata geri döndüm insanlarla olan ilişkilerim de düzeldi hala seanslarımıza devam ediyoruz çok teşekkür ediyorum.

 

Ha… K… ( Danışan )

Cemre hanımın danışanı olduğum için çok mutluyum, kendisi çok özverili ilk andan son ana kadar sizi yalnız bırakmıyor hep aynı ilgi ve dikkatle dinleyerek çözüm üretmenizi sağlıyor. İlk seansa giderken derdimi anlatmakta zorlanacağımı düşünmüştüm ama Cemre hanımın duruşu ve yaklaşımıyla size güven veriyor bu güven duygusu kendinizi teslim etmenizi kolaylaştırıyor. Sizi tercih ederek en doğru kararı verdiğimi kanıtladığınız için çok teşekkür ederim

 

Buket E.. Y.. ( Danışan )

3 ay önce çift terapisine başladık Cemre hanımla. Odtü mezunu klinik psikolog olmasından dolayı biz Cemre hanımı tercih ettik. Açıkçası daha önce fazla araştırmadan farklı birkaç psikolog deneyimlemiştik. Bu sefer alanında uzman bir psikolog olsun istedik ve iyi ki Cemre hanımı tercih etmişiz. İlk seanstan itibaren bizi çok dikkatli dinledi, gerektiği yerlerde müdahalelerde bulundu ve donanımıyla bizi baya etkiledi. Doğru yerde olduğumuzu her seans hissettik. Şu an eşimle ilişkimiz bambaşka bir boyutta. 3-4 ay önceki halimizi düşününce hala inanamıyorum gerçekten çok yol aldık Cemre hanım sayesinde. İlişkimizi ayakta tutmamızı sağladığı için Cemre hanıma çok teşekkür ederiz.

 

M.. Bö.. ( Danışan )

Ben ilk defa psikolojik danışmanlık hizmeti aldım ve randevu aldığımda tam olarak nerden başlamam gerektiğini bile bilmiyordum. Ama sağ olsun Cemre hanım profesyonel birisi beni çok rahatlattı çok yardımcı oldu hayatımdaki her şeyi birer birer rayına oturtmamı ve kendimi tanımamı sağladı. Ona şükranlarımı sunuyorum kendimi çok daha güçlü ve mutlu hissediyorum. Kısa bir zamanda büyük ilerlemeler kaydettik herkese tavsiye ederim.

 

N…. de… ( Danışan )

Öğretmenimizin tavsiyesi üzerine Cemre hanımdan randevu aldık. Kızım çok başarılı bir çocuk olmasına rağmen sınavlardan korkmaya ve düşük notlar almaya başladı her zaman kaygılı bir çocuktu ama ergenlikle beraber bu kaygılar arttı ve okul başarısı çok fazla etkilenmeye başladı. Cemre hocamız öncelikle bizden kaynaklanan konuları belirtip neler yapmamız gerektiği konusunda bizi bilgilendirdi daha sonra kızımla görüşmeler yaptı, kızım çok isteksizdi ama Cemre hocamızı çok sevdi ve seanslara devam ettik, kızım şuan çok daha iyi durumda, sayenizde kızımın geleceği kurtuldu size çok teşekkür ederim, Allah sizden razı olsun

 

Yağmur A.. ( Danışan )

6 yaşındaki kızımın korku ve kaygı sorunu için Cemre hocamdan destek almaya başladık. Fazlasıyla endişeli olarak başladığımız seanslar Cemre hocamızın tecrübesi ve kendine güveniyle rahat bir hal alarak ilerledi. 8-9 seansta kızımın pek çok sorununa çözüm oldu Cemre hocamız. Bizim gibi sorunu olan herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederiz uzman gözü farklı oluyormuş.

 

T… e… ( Danışan )

Oğlum 6 yaşında son haftalarda bazı tikleri oluştuğunu fark ettim ve internetten araştırmalar yaptım bun travmadan olabileceğini ve oyun terapisi ile düzeleceğini öğrendim. Gerçekten öyleymiş oyun terapisi ile tiklerden hızlıca kurtulduk Cemre hanıma desteğinden dolayı teşekkür ederiz.

 

Mu. S. T. ( Danışan )

8 yıllık evliliğimin içinde kendimi boğulmuş gibi ve çok değersiz hissettiğim bir dönemde Cemre hocamla birlikte çalışmaya başladık. Her şeyi içime atmaktan artık sadece duygusal olarak değil psikolojik olarak vücudumda ağrılar da olmaya başlamıştı. Kendisi çok kıymetli bir insan önce kendimi keşfetmemi ve daha iyi hissetmemi sağladı sonrasında evlilikle ilgili önemli örnekler verdi. Farklı teknikler uyguladı ben çok fayda gördüm psikoloğum Cemre hanımla o hafta hangi konuyu çalıştıysam sonrasında o durumun hayatımda çözüldüğünü fark ettim. Artık kendimi çok daha iyi hissediyorum o nedenle seans sıklığını düşürdük hâla kontrol seansı gibi zaman zaman tekrar gidiyorum. Çok teşekkür ederim size denk geldiğim için şanslıyım Antalya’da iyi bir psikologla yola çıkmak isteyenlere tavsiye ederim.

 

F.. ter.. ( Danışan )

Alt ıslatma sorunu için bir pedagog arayışına geçtik ve internet yorumlarına bakarak Cemre hanımda karar kıldık, ilk seansla bizimle görüşme yaptı ve bizden her ayrıntıyı öğrenmeye çalıştı sonrada bize oyun terapisi hakkında bilgi verip çocuğumla seanslara başladı ilk başlarda problemimiz daha kötüye gitse de bunun iyiye işaret olduğunu biliyorduk ve öyle de oldu artık öyle bir sorunumuz yok. Cemre hanım bence çok bilgili ve donanımlı bir psikolog bizimle ve çocuklarla kurduğu iletişim muhteşem. Kedisini tanıdığımız için çok memnunuz.

 

Mehtap D.. ( Danışan )

Tavsiye üzerine geldiğimiz Cemre hocamla seanslarımız geçen hafta sonlandı. Oğlumun sınav sürecindeki sorunları için geldik ve biz çok fayda gördük. Herkese tavsiye ederiz.

 

Pe.. H.. ( Danışan )

Oğlum 7 yaşında. Küçükken de hareketli bir çocuktu fakat son dönemde oğlumun hiperaktif davranışları sınıf düzenini bozuyormuş. Sınıf öğretmenimiz oyun terapisi almamız gerektiğini söyledi Cemre hocamla seanslara başladık. Bizimle ilk seans detaylı bir görüşme yaptı Cemre hocam. Sonrasında Toprakla oyun seansları başladı süreç boyunca da hocamız bizi hep bilgilendirdi, nelere dikkat etmemiz gerektiğini söyledi. Bizde bazı davranışlarımızı değiştirmeye çalıştık Toprakla iletişimizi yeniledik diyebiliriz. Hocamız ne diyorsa yapmaya çalıştık ve sonucunu da aldık sağolsun. Cemre hocamız işinde uzman iyi ki onu tercih etmişiz. Toprak okula severek gidiyor uyumlu ve arkadaşlarına sataşmayan bir çocuk oldu öğretmenimiz de bu değişimden çok memnun. Herkese tavsiye ederiz.

 

M. Nur  B.. ( Danışan )

Cemre hanım, size ne kadar teşekkür etsem az kalır. Hayatıma dokunan insanlardan biri oldunuz. Emeğiniz sabrınız özveriniz kısacası tüm destekleriniz için çok teşekkür ederim.

Bize Ulaşın

Randevu & Bilgi & Destek için bize Whatsapp üzerinden yazabilir veya direkt arayarak daha hızlı ulaşabilirsiniz. Randevusuz seans verilmemektedir.

 

ŞUBELERİMİZ: 

 

İZMİR ---> 0 551 964 05 07

 

ANTALYA ---> 0 551 628 27 63