Antalya En İyi Psikolog Nasıl Bulunur ?

Antalya' daki en iyi psikologları ararken sayfamıza ulaştınız. Psikolojik danışmanlık hizmeti genellikle psikiyatristler, çocuk psikiyatristleri, uzman psikologlar, psikologlar, psikolojik danışmanlar, pedagoglar, klinik psikologlar ve aile terapistleri tarafından verilmektedir. Özel psikolojik danışmanlık merkezlerinde ve hastanelerde bu branşlardaki uzmanlara ulaşabilirsiniz.

Muratpaşa, Lara, Kepez, Aksu, Serik, Konyaaltı psikolog, psikolojik danışman, klinik psikolog ve psikiyatrist doktorlarının özel kliniklerinin/muayenehanelerinin yoğun olarak bulunduğu Antalya' nın bölgeleridir.

Antalya psikolog tavsiyeleri ve önerilerine ulaşmak için psikologların danışan yorumlarını okuyarak bu konuda fikir sahibi olabilirsiniz. Psikoloji alanında BDT, EMDR, Oyun Terapisi, Aile Danışmanlığı gibi çok önemli eğitimler vardır.

Hangi uzman psikolog, pedagog ya da psikolojik danışmandan hizmet alacağınıza karar verirken sadece Antalya psikolog seans ücretleri/fiyatlarını inceleyerek karar vermek yerine uzmanların aldığı eğitimleri ve danışan yorumlarını mutlaka incelemenizi öneriyoruz.

Antalya' da online ve yüz yüze psikolojik danışmanlık hizmeti veren alanında uzman psikolog, klinik psikolog, pedagog ve aile danışmanı kadromuzu aşağıda paylaştık.

Antalya Psikolog – Psikoloji Merkezleri

1) Antalya Psikolog Ahmet İşçimen


Psikolog Ahmet İşçimen ODTU Psikoloji bölümünden başarıyla mezun oldu kariyeri boyunca bir çok başarıya imza atmış ve kendini sürekli geliştirmeyi ilke edinmiştir. Antalya’ da hizmet veren Psikolog Ahmet İşçimen Antalya Yankı Psikoloji şubesinde yüz yüze ve online danışan kabul etmektedir. Şema Terapi, EMDR, BDT, Aile Danışmanlığı, İlişki Terapisi, Evlilik Terapisi, Oyun Terapisi, Çözüm Odaklı Terapi gibi önemli bir çok ekolde uzmanlaşan Psikolog Ahmet İşçimen bireysel, yetişkin, aile, çocuk ve ergen danışanlarıyla yoğun olarak çalışmaktadır. Okb, panik atak, depresyon, ilişki problemleri gibi bir çok konuda yazıları olan Psikolog Ahmet İşçimen Antalya’ da yüz yüze ve tüm Türkiye’ de online psikolojik danışmanlık hizmeti almak isteyenler için danışanlar tarafından tavsiye edilen psikologlar arasında yer almaktadır. Hem Türkiye’ de derece yaparak kazanıp mezun olduğu ODTU üniversitesi hem de aldığı eğitimler ve kariyerinde imza attığı bir çok başarısı nedeniyle Antalya’ da psikolojik danışmanlık hizmeti almayı düşünenlerin mutlaka incelemesi gereken bir psikolog olarak yerini korumaktadır. Psikolog Ahmet İşçimen hakkında yazılan danışan yorumlarına ve detaylı özgeçmişe aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.


Psikolog Ahmet İşçimen hakkında detaylı özgeçmiş ve danışan yorumları için tıklayınız.


Randevu Bilgi İletişim Telefon:    0 (551) 628 27 63


2) Uzman Klinik Psikolog Cemre Çelik

blankPsikolog Cemre Çelik Antalya ilinde online ve yüz yüze psikolojik danışmanlık hizmeti vermektedir. Yetişkin, çift, aile, çocuk ve ergenler ile yoğun olarak çalışan Uzman Klinik Psikolog Antalya Muratpaşa Lara bölgesinde Yankı Psikoloji ailesiyle danışanlarına hizmet vermektedir. Antalya’ da psikoloji alanında çok değerli  ekolleri kullanan Uzman Klinik Psikolog Cemre Çelik’ in kariyeri boyunca aldığı psikoloji eğitimlerinde bazıları şöyledir; Bilişsel Davranışçı Terapi, Aile Danışmanlığı, Çocuk ve Ergen Danışmanlığı, Ebeveyn Danışmanlığı, Çift Terapisi, Zeka Testleri, Oyun Terapisi, Filial Terapi, İlişki Terapisi vs. şeklinde çok önemli psikoloji ekollerini ve eğitimleri çalışma hayatında uygulamıştır. Uzman Klinik Psikolog Cemre Çelik’ den randevu oluşturmak veya detaylı bilgi almak için aşağıdaki telefon numarasını arayabilirsiniz. Antalya’ da psikolog tavsiyesi veya önerisi isteyenler aşağıdaki linke tıklayarak uzman hakkında yazılan danışan yorumlarını, detaylı özgeçmişini ve eğitimlerini inceleyebilmektedir.


Uzman Psikolog Cemre Çelik hakkında detaylı özgeçmiş ve danışan yorumları için tıklayınız.


Randevu Bilgi İletişim Telefon:  (551) 628 27 63


3) Antalya Yankı Psikolojik Danışmanlık Merkezi

blank

Psikolog, Pedagog, Aile Danışmanı, Uzman Psikolog, Klinik Psikolog kadrosundan oluşan Yankı Psikoloji Antalya ve İzmir Şubeleri ile yüz yüze psikolojik danışmanlık hizmeti vermektedir. Ayrıca tüm  Türkiye’ de profesyonel olarak psikolog, pedagog, uzman psikolog, klinik psikolog kadrosuyla online / çevirim içi psikolojik danışmanlık hizmeti de vermektedir. Eğitime önem veren, her gün gelişen ve sürekli günceli takip eden kurumsal yapısıyla Yankı Psikoloji’ nin şuan İzmir ve Antalya olmak üzere iki şubesi bulunmaktadır. Uzun süredir faaliyet gösteren ve yüksek danışan memnuniyeti ile bir çok kişi tarafından tanınan Yankı Psikoloji bireysel, çift, aile, çocuk ve ergen danışanlara anksiyete, okb, panik atak, fobi, aldatma, ilişki sorunları, alt ıslatma, özgüvensizlik ve daha bir çok psikolojik problem için alanında uzman kadrosuyla psikolojik danışmanlık hizmeti vermektedir.


Detaylı bilgi için sayfamızı ziyaret edin:  yankipsikoloji.com


Randevu Bilgi İletişim Telefon:    0 (551) 964 05 07


Bize Ulaşın

Randevu & Bilgi & Destek için bize Whatsapp üzerinden yazabilir veya direkt arayarak daha hızlı ulaşabilirsiniz. Randevusuz seans verilmemektedir.

 

ŞUBELERİMİZ: 

 

İZMİR ---> 0 551 964 05 07

 

ANTALYA ---> 0 551 628 27 63