Kıvılcım Özdürük

Uzman Psikolog

İzmir' de Uzman Psikolog olarak çalışan Kıvılcım Özdürük, Ege Üniversitesi Psikoloji bölümünü yüksek onur derecesi ile tamamladı. Ardından İzmir Bakırçay Üniversitesinde Tezli Yüksek Lisans programını tamamlayarak Uzman Psikolog ünvanını aldı. Akademik çalışmalarını, terapi eğitimlerini başarıyla tamamlayan ve mesleki çalışmalarına devam eden Uzman Psikolog Kıvılcım Özdürük şu anda çocuk, ergen, aile, çift ve yetişkinlere psikolojik danışmanlık hizmeti vermektedir. Uzman Psikolog Kıvılcım Özdürük, kariyeri boyunca psikoloji alanında birçok önemli eğitim almış ve bunları başarıyla uygulamaktadır.

Almış Olduğu Psikoloji ve Terapi Eğitimlerinden Bazıları;

• Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimi ve Klinik Uygulamaları (Prof. Dr. Ebru Şalcıoğlu)
• EMDR Terapisi Eğitimi
• Bireysel Yetişkin Psikolojik Danışmanlık
• Aile ve Çift Terapisi Eğitimi
• Çocuk ve Ergenlerde Psikolojik Danışmanlık Eğitimi
• Siber Psikoloji Yüksek Lisans Uzmanlık Eğitimi
• Ebeveyn Danışmanlığı
• Moxo Yetişkin ve Çocuklarda Dikkat Testi
• Yetişkin Psikoterapisinde 12 Test Eğitimi (Beck Depresyon, Beck Anksiyete, Fonksiyonel Olmayan Tutumlar Ölçeği, Beier B, Kısa Kognitif Muayene Çizelgesi, Mini Mental Test, Kent Egy –SCIDI –STAI-TX, Ruhsal Belirti Travma Ölçeği, Yale Brown Obsesyon Ölçeği, Kișilik İnançları Ölçeği)
• Kompülsif Biriktirme Bozukluğunda BDT Uygulamaları Eğitimi
• Deprem Travması için Kontrol Odaklı Davranış Terapisi Eğitimi

İzmir Karşıyaka Uzman Psikolog Kıvılcım Özdürük

Danışan Yorumları

5.0

Ya.. İ.. ( Danışan )

Bir psikolog hayal edin sizi sizden çok düşünüyor yine bir psikolog düşünün ki tamamen size odaklı tüm dikkatiyle sizi dinliyor ve bir psikolog düşünün konuştuğunda sizi başka bir zamana götüren samimi içten. İşte o psikolog benim için tecrübesi ve bilgi bilgi birikimiyle Uzman Psikolog Kıvılcım Özdürük. Ben doğru yeri tercih ettim darısı diğer terapi almayı düşünenlerin başına.

 

Nurdan Y.. ( Danışan )

6 yaşında kıpır kıpır yerinde duramayan bir oğlum var. Uraz’ da dikkat dağınıklığı vardı psikiyatriste gittik oyun terapisinden bahsetti bize Kıvılcım hocamızı tavsiye etti ve seanslara başladık. Uraz ilk seanstan Kıvılcım ablasını o kadar sevdi ki sonraki seansa kadar bize her gün tekrar ne zaman gideceğini sordu. Kıvılcım hocam ne yapıyor nasıl kendini bu denli sevdiriyor hayret ve takdir edilesi. Urazın korkuları vardı biraz da kaygılı stresli bir çocuktu. Hocamız bizi sürekli bilgilendirdi bilmeden hatalı yaptığımız davranışları değiştirmeye çalıştık Urazla daha fazla daha kaliteli vakit geçirdik oyun seanslarını Kıvılcım hocamızın da desteğiyle elimizden geldiğince destekledik. kısacası oğlumuz bizim her şeyimiz ve onun için elimizden ne geliyorsa yaptık. En doğru kararı da Kıvılcım hocamızı seçerek yapmışız. Bizim seanslarımız yaklaşık 2 ay sürdü ve şu an oğlumum pek çok sorunundan eser kalmadı. Kendine güvenli, korkularını dile getirebilen onlarla başetmeyi bilen, ifade gücü artmış bir çocuk oldu. Kıvılcım ablasını hala dilinden düşürmüyor onu napıcaz bilmiyoruz sadece 🙂 Hocamıza burdan sonsuz teşekkürler onu çok seviyoruz.

 

Nu…. d. ( Danışan )

36 yaşındayım ve 9 senelik evliyim. 2 ay önce eşimle ayrılmaya karar verdik. Son yıllarda bazı sorunlarımız oluyordu ama bunun için psikolojik destek almak aklıma gelmemişti. Küçük yaşlarda 2 çocuğumuz var ve bu şekilde ayrılık bana çok ağır geldi. Aslında aldatıldığımı öğrendim ve bu olaydan sonra ayrılma kararı aldım. Ama süreç ciddileştikten sonra bir yanım çok öfkeli ve ayrılmayı isterken bir yanımda bir şans verip ilişkiyi devam ettirmemi istiyordu. Bu kafa karışıklığı ve üzüntünün yanında bir de aile ve çevre baskıları da eksik olmadı tabiki. Eşim sürekli pişman olduğunu söyleyip barışmamızı istiyordu. Çocuklarım da bu süreçten olumsuz etkilenince suçluluk duygusu da hissetmeye başlamıştım. İnternette aldatılan insanların yazdıklarını okurken bu bataklıktan kurtulabilenlerin hep bir psikologtan destek alanlar olduğunu gördüm ve Kıvılcım hanımdan destek almaya karar verdim. Bu dönem hayatımın en zor dönemiydi ve bu dönemde Kıvılcım hanım elimden tuttu beni gerçekten anlayıp özümde ne istediğimi anlamımı da sağladı. Yaklaşık olarak 3 ay Kıvılcım hanımdan psikolojik destek aldım hayatımda pek çok şeyi değiştirdim. Bu terapi süreci sadece boşanma sürecimi değil ailemle, arkadaşlarımla çocuklarımla iletişimimi hepsini çok olumlu etkiledi. Özgüvenimi de bu dönemde geri kazandım diyebilirim. Kıvılcım hanım bazen öyle sorular sordu ki, bir sorunun ne kadar çok anlam taşıyabileceğini de farkettim : ) Bazen kendime kızdım bazen ağladım bazen insanlardan uzaklaştım ama terapi sürecim bittiğinde gerçekten mutluydum kendimi güçlü hissediyordum. Bu terapi sürecini gerçekten işinde uzman olan psikoloğum Kıvılcım hanıma borçluyum çok teşekkür ederim.

 

Sa..e Y..l ( Danışan )

Okulda da problemler yaşamaya başlayınca kızımın alt ıslatma problemini çözmek için pedagog araştırmalarına başladık. Bu durumun psikolojiik olduğunu söylediler ve Kıvılcım hanımla seanslarımız başladı. Aslında birkaç yıldır ara ara bu problemi hep yaşıyorduk ama son zamanlarda kontrol edilemez duruma gelmişti. Kızımın da psikolojisinin bozulduğunu gördük. Öfkeli hırçın içine kapanık bir çocuk olmaya başlamıştı. Kıvılcım hanım en başından beri tüm sıcakkanlılığı samimiyetiyle kızımıza ve bize sabırla yaklaştı. Bizi gerçekten anladı sorunlarımızı çözebilmek için elinden gelenin fazlasını yaptı. İnişli çıkışlı bir sürece girdiğimizi söylemişti Kıvılcım hanım, tam da dediği şekilde ilerledi fakat Kıvılcım hanıma çok güvendik. Kendisi çok bilgili ve özverili bir pedagog. İyi ki bu yola Kıvılcım hanımla çıkmışız her şey için çok teşekkür ederiz.

 

Me… O… ( Danışan )

7 yıllık bir ilişkim bitmişti çok acı çekiyordum acı ile birlikte çok büyük bir boşluk hissediyordum içimde. Bütün birikimim çabalarım yok olmuştu. Amacım inancım hedefim artık yoktu küçük bir çocuk gibi çaresiz ve yapayalnız korkak bir şekilde hayatta var olmaya çalışıyordum nereden başlayacağımı ne yapacağımı hiç bilmiyordum. Hayat enerjim yoktu ne yapmam gerektiğini nasıl bir adım atmam gerektiğini hiç bilmiyordum ama artık tek yapmam gereken şey bir psikoloğa gitmekti, bunun farkındaydım Kıvılcım Hanım çok içten ve samimiydi onun hakkında okuduğum yorumlar beni etkiledi. Umut ederek kendisiyle seanslara başladım Kıvılcım Hanım bu süreçte sadece ilişkime odaklanmadı temelde yatan birçok sorunuma değindi kendimle ilgili ne kadar fazla problemim olduğunu gördüm travmalarımla yüzleşmekten sürekli kaçmıştım ama bu travmalar benim bağımlı bir kişiye dönüştürmüştü sorgulamayan her şeyi kabullenen kendine güveni olmayan biri haline dönmüştüm. kendimi sevmem değer vermem ve kendimle barışmam gerekiyordu Kıvılcım Hanım sayesinde büyük bir yol kat ettim çok şey öğrendim kendimi daha iyi hissediyorum ve çok daha mutluyum şu an ayda bir seanslarımız devam ediyor benzer sorun yaşayan ya da psikolog desteği arayan insanlara Kıvılcım Hanım’ı içtenlikle tavsiye ediyorum

 

A..N.. ( Danışan )

Kendiniz yalnız ve çaresiz hissediyorsanız Kıvılcım hanımdan destek almanızı tavsiye ederim, yaptığımız haftalık görüşmelerden sonra hayatım yeniden aydınlandı, aradan 3 ay geçti ve geriye baktığımda kendimdeki değişim inanılmazdı ve o halime çok üzüldüm sizlere tavsiyem ihtiyacınız varsa destek almayı ertelemeyin. Özverili ve profesyonel tutumlarından dolayı Yankı psikolojinin tüm çalışanlarına ama özellikle beni karanlıktan aydınlığa kavuşturan Kıvılcım hanıma sonsuz teşekkürler

 

Ay.. de… ( Danışan )

Biz Kıvılcım hocamdan aile danışmanlığı hizmeti aldık. Yeni neslin getirdiği teknoloji ve arkadaş çevreleri ile çocuklarımızla aramızda bir mesafe oluşuyor ayak uyduramıyoruz. Küçük kızımız ayrı bir dünya, ergen oğlumuz ayrı bir dünya kimle nasıl iletişim kuracağımızı nasıl davranacağımızı şaşırdık. Çok şükür Kıvılcım hocamla yaptığımız seanslarda doğru bildiğimiz bir sürü yanlış olduğunu anladık. Biz davranışlarımızı değiştirdikçe çocuklarımızla aramızdaki mesafeler de azaldı iletişimimiz düzeldi. Bugün yaptığımız basit hatalar ileride karşımıza büyüyerek geliyor biz bunun bilincinde olup terapiye başladığımız için kendimizi çok şanslı hissediyoruz. Ergen oğlumuz da ayrıca Elif hocamızdan terapi aldı. Ailecek biz Yankı psikolojiden çok memnun kaldık. Başta Kıvılcım hocam olmak üzere herkese çok teşekkür ederiz.

 

S.. Duran ( Danışan )

Okul hocamızın önerisiyle evimize yakın pedagog arayışına girdik. Kızım okulda arkadaşlarıyla sorun yaşıyordu. Hırçınlıkları vardı bizimle konuşmuyordu içine kapanık kapalı bir kutu olmuştu. Çalışan ebeveynleriz açıkçası kızımıza vakit ayıramadığımız zamanlar oluyordu ama elimizden geleni yapıyorduk. Kızım 9 yaşında, aslında zeki bir çocuk ama son zamanlarda derslerinde de düşüşler olmuştu. Artık ne yapacağımızı şaşırmış çaresiz bir halde Kıvılcım hanımı bulduk. Uzunca sorunlarımızı anlattık beklentilerimizi söyledik tavsiyeler aldık. Kıvılcım hanım alanında uzman bir psikologmuş söylenilenler kadar varmış gerçekten. Birkaç seansta tahmin edemeyeceğimiz ilerleme gösterdi kızımız. Geceden heyecanla yatıyor Kıvılcım ablamı görücem diye evde yerinde durmuyordu. Neşesi geri gelmişti resmen. Daha ne isteriz ki. Kızımız mutlu biz mutluyuz. Sınıf öğretmenimizden de çok güzel dönüşler aldık kendisi de teşekkürlerinin iletilmesini istemişti. Buradan minnetimizi dile getirmek teşekkürlerimizi iletmek istedik. Kıvılcım hanım iyi ki bizim oyun ablamız oldunuz hayatta ne isterseniz gerçek olur umarız çok teşekkür ederiz.

 

Nu.. D. ( Danışan )

7 yaşındaki oğlum için Kıvılcım hanından randevu aldık, ilk seansta verdiği bilgiler bile çoğu sorunun düzeleceğini hissettirmişti. Oyun terapileri ilerledikçe oğlumun okuldaki iletişimi değişti, öğretmeninden çok güzel dönüşler almaya başladık. zamanla evde kardeşiyle de çok iyi olmaya başladı, bu terapi oğluma ve ailemize çok iyi geldi iyi ki varsınız Kıvılcım hanım.

 

Le.. Be.. ( Danışan )

Deprem sonrası yaşadığım kayıplardan dolayı Kıvılcım hanımla seanslara başladım, beni sadece dinlemeyip desteğini sürekli hissettirdi, yaptığı öneriler sayesinde şuan hayata tutunabildim. Acılarım tabi ki devam ediyor eskisi gibi olmak gibi bir hedefim yoktu ama yaşamaya devam etmem gerekiyordu bu gücü bulmamı sağladığı için minnettarım kendisine.

 

Gül.. T. ( Danışan )

Ben Almanya’da yaşayan biriyim. Her ne kadar kendi isteğimle Almanya’ya göçmüş olsam da bu süreç beni çok yıprattı. Yeni bir ülkede sıfırdan başlamak fazlasıyla zordu benim için. Zaman geçtikçe bu sorunlar bende travmatik bir hal aldı. Adaptasyon sorunu yaşıyordum ve düzeltemiyordum yalnızlığım bitmiyordu. Eşime de kötü durumumu yansıtıyordum sadece kednim mutsuz olmuyor onu da mutsuz ediyrdum artık. Eşim araştırdı Yankı psikolojiyi buldu yurtdışına online seanslar yapılıyormuş. Kıvılcım hocamızı tercih ettik. Sağolsunlar saat farkına uygun olarak seanslarımızı düzenlediler hep. Kıvılcım hocam beni battığım dipsiz kuyudan nasıl çekip çıkardı anlamadım. Şimdi sanki 18 yaşında yeniden doğmuş ve enerjik biriyim. Gülüyorum mutluyum etrafa enerji saçıyorum eşimle ilişkimize bile renk geldi. Size saygım sonsuz ve minnettarız. Çözüm alabilmek, kaliteli hizmet almak, kendinizi deneyimli güvenilir ellerde hissetmek istiyorsanız Kıvılcım hocamdan düşünmeden randevu alın deriz.

 

Mel.. Y.. ( Danışan )

Kıvılcım hanım uzmanlığını hakkıyla yapan bir psikolog, 5.5 yaşındaki kızımda çok büyük bir değişim oldu seanslar ve Kıvılcım hanım kızıma çok iyi geldi kendisine ve yankı ailesine teşekkür ediyorum.

 

Cemre P.. ( Danışan )

28 yaşında 2 çocuk annesi bir kadınım. Geçen haziran ayında doğum yaptım. Doğumdan sonra 3 yaşındaki kızımın davranışları değişmeye başladı. Kardeş kıskançlığı olduğunu ve psikolog desteği almamı söyledi çevremdekiler. Tavsiye üzerine uzman psikolog Kıvılcım hocamızdan randevu aldık. Kıvılcım hocam çocukların dilinden anlıyor onlara karşı çok sevecen. 2 ay sonunda kıskançlık sorunumuzu çözdük Kıvılcım hocam sayesinde. Çok bilgili alçakgönüllü ve çok tatlı biri. Ailecek kendisiyle tanıştığımıza çok mutlu olduk.

 

Ya.. R.. ( Danışan )

Panik atak yaşayan herkesin Kıvılcım hocamı tanıması gerekiyor diye düşünüyorum. Yıllardır kullandığım ilaçların yapamadığını yaptığımız terapiler yaptı. Bazen atak yaşamadığı farkettiğimde bile garip hissediyorum ve inandırıcı gelmiyor yıllardır beraber olduğum ataklarım artık yok ve en önemlisi olma ihtimali beni korkutmuyor bana bunu gücü ve cesareti veren Kıvılcım hanım, sizin gibi işini doğru yapan bir psikolog tanıdığım için çok mutluyum.

 

Be.. İd.. ( Danışan )

Oğlum için pedagog araştırırken arkadaşımın önerisiyle Kıvılcım hanımdan seans aldık, oğlum bebekliğinden itibaren çok fazla ağlayan bir çocuktu ve büyüdükçe ağlamaları arttı, aile içinde de ciddi sorunlar yaşamaya başladım. Kıvılcım hanım ilk seansta bizi dinledi bize bilgi verdi ve oyun seanslarına başladı ilk seanslarda bi değişim yoktu ama yaklaşık 12 seans sonra oğlum çok farklı bir çocuk oldu sakinleşti ve ağlamaları bitti,. Bu mucize için kendisine her gün dua ediyorum.. bence siz her çocuğun tanıması gereken bir pedagogsunuz.

 

Es..  K. ( Danışan )

Biz İzmir’de yaşıyoruz. Değil evlenmemiz, eşimle ilk tanıştığımızdan beri sorunlarımız vardı. Ayrılmayı denedik ama birbirimizden kopamazdık hem de hayatı birbirimize dar ederek yaşamaya devam ederdik. Çocuğumuz da olduktan sonra baktık yapamıyoruz psikologlar, doktorlar dolanmaya başladık. Malesef bir arpa boyu yol alamadık gitgel umutlarımız da tükendi. Kıvılcım hocayı inetrnetten bulduk hakkındaki yorumları özgeçmişi bizi yeniden umutlandırdı. Benim kıskançlık sorunum eşimin de öfke sorunu vardı ve fazla konuşuyordu bence. İlk seans Kıvılcım hocam bizi ayrı ayrı dinledi sorunlarımızı anladı. Bu bile bizim için farklı bir deneyim olmuştu çünkü bireysel olarak ilgilenildiğimizi hissettik ilk seanstan. Maddi açıdan boşa para vermek istemeyen bir çiftiz. Sağolsun Kıvılcım hocam ne alıyorsa hakediyor asla boş seans geçireyim kafasında biri değil. Her seans elinden gelenin fazlasını yaptığını hissettik. En çabuk ve anlaşılır çözüm için çabalıyor. Açıkçası kazıklanmadan doğru yerde güvenilir ellerde olduğunuzu bilmek çok güzel. Muazzam harika bir psikolog gerçekten. Biz bu zamana kadar çok vakit kaybettik tek pişmanlığımız Kıvılcım hocamızı daha erken bulamamk oldu. Şu an ilişkimiz hayatımızda ilk kez sağlıklı bir dönemde. Artık öncelikleirmizi değiştirdik maddiyatımızı gezmeye kaliteli vakit geçirmeye ayırmaya çalışıyoruz. Eşimle birbirimizi gerçekten dinliyoruz sorunlarımızı anlatıyoruz gereksiz yıpratıcı davranışlar yapmamaya ve her sorunumuza öncelikle çözümsel yaklaşmaya çalışıyoruz. Kıvılcım hocamızdan çok şey öğrendik. Her fırsatta da uygulamaya ve ilşikimizi kuvvetlendirmeye devam edicez artık. nerede ilişki problemi olan bir çift görsek Kıvılcım hocamıza yönlendiriyoruz biz çok fayda gördük umarım birbirini seven ve sorun yaşayan her çift Kıvılcım hocamız gibi bir psikolog bulabilir ve hayatlarını değiştirebilir.

 

Ali V.. ( Danışan )

Bi tavsiye üzerine Kıvılcım hanımdan randevu aldım, çok inanarak ve umut ederek seanslara devam ettim, Kıvılcım hanım inancımı boşa çıkarmadı ve bana ilaç oldu destek almak isteyen herkesin Kıvılcım hanımı tanımasını tavsiye ederim.

 

Tuğba P. To.. ( Danışan )

Kızım 5 yaşında ve okula başladı ancak okula vir türlü ısınamadı sürekli sorun çıkarıp gitmekmistemedi, normalde de sessiz ve kimseyle iletişim kurmayan içine kapanık bir çocuktu, okula gidince değişir diye önemsemedik ama okul daha kötü olmasına sebep oldu. Bütün bu soeunları aşmak yaklaşık 15 seans sürdü ama buna değdi kızım çok daha özgüvenli ve sosyal bir çocuk oldu bütğn bunlar Kıvılcım hanım sayesinde oldu iyi ki sizi tanıdık iyiki kızımın en sevdiği ablası oldunuz ❤️

 

Tu.. K. ( Danışan )

Maddi olarak bunalımlı bir dönemimdeydim ve davranışlarım bir garip olmaya başlamıştı. Tuhaf tuhaf tiklerim oluştu ani kalp sıkışmalarım olmaya başladı. Uzman deneyimli bir psikolog araştırdım ve böyle buldum Kıvılcım hocamı. Nasıl merhametli anlayışlı samimi ve güleryüzlü bir insan. Kendinizi Kıvılcım hocama bırakın o zaten ne yapıcağını biliyor. Tahmin etmediğiniz yerlerden öenmli olduğunu düşünmesi zor bir sürü çıkarım yapıyor size. Aklına hayran bırakıyor sizi. Şu an sayesinde davranış problemlerim bitti kendime güvenim de arttı. İş hayatıma da yansıdı tabi bunlar. Daha başarılı çalışkan biri haline geldim. İşimde maddi iyileştirmelerin gelmesiyle ekonomik anlamda da zorluklarım azaldı. Hepsini sevgili Kıvılcım hocama borçluyum ve kendisinin ömrümce duacısıyım artık. Sonsuz teşekkürler

 

…ül M.. ( Danışan )

Geçen ay öğretmenden şikayet aldık maalesef ve bize karşıyakada iyi bir uzman psikolog olduğundan bahsetti, Kıvılcım hanımı tavsiye etti. Oyun terapisi almaya başladık Kıvılcım hanımdan. Çocuğum çok zeki ama yerinde durmayan bir çocuk. Sınıf düzenini bozduğunu ve sürekli dikkatinin dağıldığını söyledi öğretmeni. Kıvılcım hanım bu problemleri çözebileceğimizi söylemişti ve dediği gibi de oldu. 5 – 6  hafta sonra oğlumdaki değişime inanamadık. Kıvılcım hanımla seanslarımız devam ediyor ama şimdiden bu kadar güzel sonuçlar almamız bile tatmin etti bizi. Öğretmenimizin tavsiyesini dinlediğimiz için mutluyuz iyi ki Kıvılcım hanımdan yardım almışız.

 

Nur.. ü. ( Danışan )

Kıvılcım hanım şahane bir psikolog, işini hakkıyla yapıyor, uyguladığımız seanslardan sonra hayatımda çok güzel değişimler oldu. Toparlanıp hayata yeniden başlamamda çok katkısı oldu. desteğin dolayı çok teşekkür ediyorum kendisine. İyi ki sizi tanıdım Kıvılcım hanım

 

Kutay Y.. ( Danışan )

Yoğun panik atak yaşadığım doktorlardan çözüm bulamadığım ve hayatımı devam ettirmekte zorlandığım bir dönemde Kıvılcım Hanım elimden tuttu. Tükenmiş dipte umutsuzca sürdürdüğüm hayatımda çiçekler açtırdı temizledi geri verdi. Nasıl oldu hala anlamıyorum ama bildiğim bir şey var ise artık eski Kutay yok. Bambaşka yenilenmiş ve hayata 18 inden sıfırdan umutla başlayan bir genç var. Bu hayata bir kez geliyorum ipler benim elimde ve başarabileceğime inancım tam. Kıvılcım Hanım hayatıma dokundunuz ve dokunmaya devam ediyorsunuz iyi ki varsınız..

 

Selin  Y.. ( Danışan )

Aralıklı olarak ergenliğimden beri terapi alan biriyim bazılarının kısmen faydası oldu bazılarını devam ettirmedim bu sefer de çok umudum olmadan Kıvılcım hanımdan randevu aldım her seansımız çok verimli ve faydalıydı yaşadığım sorunun bug9nden geçmişe her aşamasını değerlendirdik çözümler ürettik, umutsuz başladığım terapi beni bi kuş kadar özgür yaptı iyiki pes etmeyip Kıvılcım hanımı tanıdım, kendisine çok teşekkür ederim

 

B…u R.. ( Danışan )

Asya 5 yaşında ve bana çok bağlı bir çocuk. Peşimden ayrılmıyor ve asla yalnız kalamıyordu geceleri birlikte uyuyorduk, tuvalete birlikte gidiyorduk her an yanımda olmak istiyordu. Anne olarak hatalarım olabildiğinin farkındaydım ama çözüm bulamamıştım. Okula da başlayacağı için bu sorunu artık çözmemiz gerektiğini ve uzman birinden destek almam gerektiğine karar verdim. Kıvılcım hanım ilk seans her detayı not aldı dikkatle dinledi beni. Yalnız bir ebeveyn olarak yaşadıklarımı gerçekten anlayabilen biri vardı karşımda. Pek çok konuda bilgiler verdi, yönlendirmeler tavsiyelerde bulundu. 2-3 aylık süre zarfında Kıvılcım hanım ne diyorsa elimden geleni yapmaya çalıştım. Asya için de hem zor hem güzel bir süreçti. Birbirimize hala çok düşkünüz ama artık sağlıklı şekilde. Asyanın özgüveni yerine geldi daha dışa dönük biri oldu. İkimizin de yaşam kalitesi arttı Kıvılcım hanım sayesinde. Allah sizden razı olsun Kıvılcım hanım iyi ki bizim psikoloğumuz siz oldunuz.

 

Elif S. y.. ( Danışan )

Kıvılcım hanım oğlumun en sevdiği kişi oldu güler yüzü sevecenliği ile ona dokundu ve ona renk vedi, daha neşeli ve huzurlu bir çocuk olmasını sağladı

Bize Ulaşın

Randevu & Bilgi & Destek için bize Whatsapp üzerinden yazabilir veya direkt arayarak daha hızlı ulaşabilirsiniz. Randevusuz seans verilmemektedir.

 

ŞUBELERİMİZ: 

 

İZMİR ---> 0 551 964 05 07

 

ANTALYA ---> 0 551 628 27 63