Beste İdiz Muştu

Uzman Psikolog

İzmir'de Uzman Psikolog olarak çalışan Beste İdiz Muştu, Katip Çelebi Üniversitesi Psikoloji bölümünü tamamladı. Ardından Aile Danışmanlığı Yüksek Lisans programını tamamlayarak Uzman Psikolog Aile Danışmanı ünvanını aldı. Akademik çalışmalarını ve terapi eğitimlerini başarıyla tamamlayan Uzman Psikolog. Beste İdiz Muştu şu anda çocuk, ergen, yetişkin ve ailelere psikolojik danışmanlık hizmeti vermektedir.

Aldığı Terapi Eğitimlerinden Bazıları;

• Aile Danışmanlığı Yüksek Lisans Eğitimi
• Bireysel Yetişkin Psikolojik Danışmanlık
• Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimi
• GETAP ( Gelişim ve Takip Programı Uygulayıcısı )
• Moxo Dikkat Testi Uygulayıcısı
• Deneyimsel Oyun Terapisi Eğitimi
• Filial Terapi Eğitimi
• OTÖP ( Oyun Tabanlı Öğrenme Programı Uygulayıcısı )
• Ebeveyn Danışmanlığı
• Aile ve Çift Terapisi Eğitimi
• Çocuk ve Ergenlerde Psikolojik Danışmanlık Eğitimi
• Evlilik Terapisi Eğitimi
• Boşanma Terapisi Eğitimi

İzmir Karşıyaka Uzman Psikolog Beste İdiz Muştu

Danışan Yorumları

5.0

K….e D… ( Danışan )

Beste hocam güler yüzlü çok samimi bir psikolog seanslarımız çok verimli ve etkili geçiyor. Ben terapiye nişanlılık sürecimde gittim bu süreç benim için çok sancılı geçiyordu ve muhtemelen Beste hocamla tanışmasaydım ömür boyu pişmanlık duyacağım kararlar alacaktım. Psikoloğum sayesinde yeni bakış açıları edindim öz farkındalığım kesinlikle çok arttı kendime olan saygımı ve sevgimi tekrar kazandım diyebilirim çok teşekkür ediyorum kendisine.

 

Yağ… T… ( Danışan )

Kızımın tırnak yeme sorunuyla başımız dertteydi çok üzülüyordum aklımdan çıkaramıyordum. Farklı bir pedagogdan destek aldık daha önce ama çözüm olmamıştı bize. Mecbur tekrardan araştırmaya giriştik çünkü ne yapacağımı şaşırmıştım artık. Kızımın tırnakları yemekten kanıyordu artık ve engel de olamıyorduk. Beste hanımın kızımla yaptığı oyun terapisi seansları, kızımla yakından ilgilenmesi, çözüm odaklı planlama, aile görüşmeleri tek kelimeyle mükemmel bir süreçti bizim için. Her seans sonrası problemimizin azaldığını görmek bizi memnun ediyordu ve inanamıyordum kızımdaki değişime. Zaman geçtikçe kızım tırnak yemeyi unuttu iyileşmeye başladı. Beste hanım ve Yankı Psikoloji merkezi güvenebileceğiniz ve sonuç alabileceğiniz bir yer kesinlikle.

 

Nursel O.. ( Danışan )

5 yaşındaki kızımla başladık Beste hanımdan seans almaya. Kızımın korkuları vardı gece çok zor uyuyordu artık titremeleri terlemeleri olmaya başlamıştı. Boşanma evresinde biriyim ve kızım da maalesef etkileniyordu. Bu süreçte yanında olmaya çalışsam da her şeyi hissettiğinin farkındaydım elimden bir şey gelmiyordu. Destek alarak en az zararla bu süreci atlatmaya karar verdim ve Beste hanımla başladık seanslara. Birçok tavsiye aldım gözlemleri tespitleri nokta atışı olan biri. Ayrıca çok sıcakkanlı sempatik bir hanım çok sevdik kendisini. Bizimle çok yakından ilgilendi sorunlarımıza ortak oldu. Kötü bir dönemden geçerken sizi anlayan ve yardımcı olmaya çalışan insanların olması çok kıymetli. Beste hanım tüm içtenliğiyle kızım için en iyisini yapmaya çalıştı hep. Bir pedagogdan ne bekleyebilirseniz Beste hanım bizce hepsini karşılıyor. Ne kadar teşekkür etsek az kalır

 

Hal… Y.  ( Danışan )

Eşimle ayrılık noktasına geldiğimizde ilişkimizi kurtarabilmek için çevremizdekilerin önerilerini dinleyip bir çok yol denemiştik ve malesef hiçbiri işe yaramamıştı. Son çare olarak çift terapisine başlamaya karar verdik bu ikimizin de ilişkimize verdiğimiz son şans gibi bir şeydi. Eşimi ilk başlarda ikna etmekte biraz zorlansam da 10 seans çift terapisi aldık. Bazı seanslarda çift olarak bazen de bireysel olarak Beste hanımla seanslarımızı gerçekleştirdik. Psikoloğumuzun tüm dediklerini uygulamaya çalışıp elimizden geleni yaptık sürece inanıp kendimizi teslim ettik ve beklentimizin üstünde bir sonuç aldık. Aslında eşimle gerçekten birbirimizi çok severek evlendik ama bu yeterli değilmiş bir çok konuda yanlış davranışlarımızı fark ettik kendimizle yüzleştik genel olarak birbirimizi daha iyi anlamaya başladık. Uzman psikolog Beste hanım gerçekten çok başarılı bir terapist her seansta bunu daha çok anladık. Ayda bir görüşmelerimiz psikoloğumuzla devam ediyor ve artık günlerimiz tartışmalarla mutsuz saatlerle geçmiyor gerçekten mutluyuz. Şimdiye kadarki gözlemlerime dayanarak söyleyebilirim ki çoğu çiftin terapi alması gerekiyor bu yorumumu bizim gibi farkındalığı olan çiftlere öneri olması ve psikoloğumuza teşekkür etmek için yazdım. Herkese mutlu hayatlar dilerim.

 

Su.. Ü.. T. ( Danışan )

Oğlumuz 6 yaşında. Beste hanım hakkında çok güzel yorumlar okuduk ve randevu almaya karar verdik. İlk seans Beste hanım ben ve eşimle görüşme sağladı. İlk seansta bile kendisinden çok güzel öneriler aldık. İşinde iyi olan bir uzmandan destek aldığımızı anladık. Biz çocuğumuz için en doğrusunu yaptığımızı zannederken aslında hatalı yaptığımız pek çok şeyi anlamamızı sağladı Beste hanım ilk seansta. Bize tavsiyelerde yönlendirmelerde bulundu ve oğlumla seansları başladı. Oyun terapisi boyunca da Beste hanım arayarak bilgiler vermeye devam etti, desteğini her zaman hissettik. Çok teşekkür ederiz.

 

Nu.. P.. ( Danışan )

9 yaşındaki kızımın maalesef ağır travmaları vardı detay vermek istemiyorum ama kolay bir çocukluğu olmadı kızımın. Yaşadığı şeylerin etkisiyle içine kapanık, herkesten korkan konuşmaya çekinen biri haline dönüştü. Elimden geleni yapıyordum ama kabuslar görmesine engel olamıyordum titremeleri bile oluyordu. Öncesinde birçok yerden destek aldım ama Beste hanımla yollarımız kesişene kadar kızımda değişim olmamıştı. 15 seansın sonunda Beste hanım kızıma yeni bir hayat verdi desem yalan olmaz. Çevremizdekiler de değişime şaşırıyor inanamıyorlardı. Allah Beste hanımdan razı olsun

 

A.. Ru.. ( Danışan )

Şahsen eğitimli bir anneyim eşim de aynı şekilde fakat oğlumuzu yetiştirirken bazı yanlışlar yapmışız ve oğlumda aşırı titizlik düzen sorunu ve takıntılar oldu. Anneannesinin temizlik ve sağlık durumlarındaki aşırı baskıcı ve takıntılı halleri oğluma da yansıdı. Ciddi anksiyete sorunu yaşıyordu, ölüm korkusu ciddi boyuttaydı. Beste hanım ilk seanstan sorunu ciddiyetle ve ayrıntılı olarak dinledi. Sürece hakim oluşunu ilk seansta anladık. Sadece oğlumuzla yapacağı seansların yetmeyeceğini aynı zamanda ailecek değişmemiz gerektiğini bizi hiç üzmeden profesyonelce aktardı. Hatalarımızı ve sonuçlarını görmemizi sağladı nedenleri ve sonuçları olarak durumu ve oğlumun sorunlarının ciddiyetini anladık sayesinde. Sadece durumu anlatmakla kalmadı Beste hanım, ilerleyen aşamalarda nasıl sorunlar yaşayabileceğimizi de gösterdi bize. Bizim için hiç kolay bir süreç değildi hatta ilk zamanlar oğlumun daha kötüye gittiğini ve çözüm bulamayacağımızı bile düşünmüştük. Beste hanımın kendine güveni işindeki profesyonel yaklaşımı süreçten kopmamamızı ve inancımızı yitirmemizi sağladı. Tabi ki Beste hanım ne diyorsa oldu seanslarımız bittiğinde bambaşka biri olmuştu oğlum. Eski halinden eser kalmamıştı. İyi ki Beste hanım gibi uzmanlarımız var, oğlum dahil tüm ailemize dokundu hayatımızı değiştirdi. Çok teşekkür ederiz..

 

Pı.. R.. ( Danışan )

İzmir’de pedagog arayanlar bizce başka adrese bakmasın Beste hanım gibi bir uzmanı kaçırmasın. Çocukların dilinden anlayan, sıcakkanlı, sempatik ve güler yüzlü bir pedagog Beste hanım. Aynı zamanda işinde çok bilgili. Kızım Beste ablasını çok seviyordu her hafta ne zaman gideceğini sorarak başımızın etini yedi durdu. Zaten kızımdaki değişimleri anlatmaya gerek yok. Beste hanım iyi ki varsınız çok teşekkür ederiz.

 

He… Ma.. ( Danışan )

Panik atakla ilgili çalışan İzmir’de uzman bir psikolog arayışı içindeyken Beste hanımı buldum kendisi ile ilgili yazılan yorumlar ve öz geçmişi beni etkiledi Beste hanım kendinden emin işini iyi bilen süreci iyi yöneten alanında uzman bir psikolog sizi içtenlikle ve ciddi bir şekilde dinliyor doğru sorular sorarak farklı bakış açısı kazanmanızı sağlıyor bu noktada Beste hanımın çok zeki olduğunu itiraf etmek isterim. Ataklarımla baş edemeyecek duruma geldiğim anda Beste Hanım ile terapiye başladım şu an tek pişmanlığım onunla daha erken terapiye başlamamış olmam her şey için Beste hanıma teşekkür ederim

 

Le… ( Danışan )

Beste hocamızla bir arkadaşımızın tavsiyesiyle seanslara başladık. 5 yaşındaki oğlumun sürekli ağlaması, tv ve tabletten başını kaldırmaması, istediği şeyler olmayınca tutturması asla iletişim kuramamamız ve tahammül edemediğimiz birçok sorun için Beste hocamızdan oyun terapisi desteği aldık. Kendisi sizi çok iyi dinleyen, sorununuzu ve istekleriniz tam anlamıyla anlayan, samimi, işinin hakkını veren ve en önemlisi doğru tespitlerle sizi çok iyi yönlendirebilen bir uzman. Oğlum ve ben Beste hocamız sayesinde artık çok mutluyuz. İyi ki Beste ablamız oldu ve her zaman yanımızda olmaya devam edecek. Bizim gibi sorunları olan ihtiyacı olan herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederiz.

 

Mel.n. p.. ( Danışan )

Çok çalışan okuyan kendime bir şey katmak için debelenen biri olarak bir an geldi ki tükendiğimi fark ettim. Kendim için her zaman en iyisini yaptığımı düşünürken aslında bir şeylerin eksik olduğunu ve temelimdeki eksik tuğlayı görmezden gelerek kat çıkmaya çalıştığımı anladım. O gün destek almaya karar verdim ve internetten Beste hanımı buldum. Hayatımın en ani ve en doğru kararı buydu belki de. Atlattığımı veya önemsiz olduğunu düşündüğüm travmalarımın aslında beni içten içe kemirdiğini, çözümlenmedikçe içimde büyüdüğünü anladım. Hepsini tek tek ele aldık Beste hanımla. Üstünü örttüğünüz kötü kokuların üzerini açmak hiç de kolay olmuyor. Beste hanım bu süreçte beni çok güzel çok samimi destekledi. Sizi sizden çok düşünen ve iyi olmanız için çabalayan biri olduğunu hissediyorsunuz. Beste hanım olmasa bir yanım hep eksik kalacakmış hayatımın temelleri sallanıyor olacakmış meğer hep. Gözünüz kapalı güvenip tercih edebilirsiniz.

 

Emine Nu.. L ( Danışan )

Eşimin vefatı sonrası 7 yaşındaki kızım çok yoğun mutsuzluk yaşadı. Hepimiz çok zor zamanlar yaşıyorduk ve ben bu süreçte kızıma nasıl yaklaşmalıyım bilemedim ihmal ettim kızımı. Kişisel olarak da çok zorlanıyordum ve kızıma nasıl yaklaşmam gerektiğini bilemiyordum. Beste hanımın oyun terapisi seansları, sonuç odaklı yaklaşımıyla çok güzel sonuçlar aldık. Meğerse kızımın ilerde büyük travmalar yaşayabileceği önemli bir sorunu göz ardı ediyormuşum ve bu sorunu Beste hanımın desteği ve özverisiyle atlattığımız için şimdi çok mutluyum. Düzenli seanslarımız sonrasında kızım tekrardan hayata döndü gülmeye eğlenmeye iletişim kurmaya başladı. Beste hanıma ne kadar teşekkür etsek az kalır kendisini çok seviyoruz..

 

Du.. L.. ( Danışan )

18 yaşında sınava hazırlanan bir gencim. Okul notlarım deneme sınavlarındaki puanlarım gayet iyi olmasına rağmen sınavda istediğim başarıyı gösteremedim. Nasıl denir bilmiyorum ama sanki nutkum tutuldu sınav anında bildiğim şeyleri hatırlayamadım kafamı toparlayamadım toparlayamadıkça daha da stres oldum vakit geçti hiç bir şey yapamadım. Stres dolu saçma bir sınav geçirdim ve çıktım. Bu sene tekrar sınava hazırlanıyorum ve yine aynı duruma düşmekten çok korkuyorum. Çalışmanın yeterli olmadığını maalesef ki geçen sene gördüm ve kendimi çözümsüz bir yolda boşa kürek çekiyor gibi hissetmeye başlamıştım artık. Benimle benzer sorunları yaşayan birkaç arkadaşım psikolog desteği alıyordu ve kendilerini iyi hissettiklerini söylüyorlardı. Ben de Karşıyaka’da sınav kaygısında alanında uzman bir spikolog aramaya başladım. Bir arkadaşımın da tavsiyesiyle tercihimi Beste hocamdan yana yaptım. Beste hocam sorunlarımı dinledi, beni anladı, kaygı sorunumun kaynağına indi, anlayabileceğim şekilde her seans bana pek çok şey kattı. Kendimle alakalı farkında olmadığım bir sürü şey fark ettirdi bana. Tek tek çözümledik sorunlarımı üstüne koyarak ielrledik her seans. Bu sene artık kendime çok güveniyorum yapabileceğimi hissediyorum Beste hocamın da desteğiyle yapmayacağım bir şey yok gözümde. Tüm desteği, özverisi ve samimiyeti için çok teşekkür ederim..

 

Z.. Ol.. ( Danışan )

17 yaşındaki ergen kızımın sınav kaygısı sorunu için geldik Beste hocama. Kızım stresten uyku problemleri yaşamaya başlamıştı aynı zamanda hırçınlıkları oluyordu tersliyordu bizi. Asla sağlıklı iletişim kuramıyorduk kızıma ulaşamıyorduk kendine bir dünya yaratmıştı ve bizi içine almıyordu. Sınav döneminden kaynaklı diye düşünüyorduk ama ucu görünmez bir hal almaya başladı. Çareyi Beste hocamda bulduk iyi ki de bu yola başvurmuşuz. Uzman gözü farklı oluyormuş Beste hocamla kızım ilk seanstan abla kardeş gibi oldular, kızım Beste ablasını çok sevdi seanslarını kendi planladı hep. Sınav stresinin yanında diğer sorunlarımıza da çare oldu Beste hocamız ona ne kadar teşekkür etsek az kalır Allah ondan razı olsun. Keşke daha önce bu yola girmiş olsaydık diye pişmanız sadece. Her şey için çok teşekkür ederiz.

 

Bengü m…. ( Danışan )

Çocuğum 10 yaşında ve alt ıslatma sorunumuz vardı. Bu yaşında böyle bir sorun yaşıyor olmak ailecek mutsuz olmamıza sebep oluyordu. İnternette araştırmalar yaptık ve uzman pedagog Beste hanımı bulduk. Beste hanım kızımla çok güzel bağ kurdu kızım her seansı iple çekti Beste ablasını dilinden düşürmedi. Beste hanım bizi de sürekli bilgilendirdi tavsiyelerde bulundu sağ olsun. Artık alt ıslatma problemimiz kalmadı. Şimdi de ne zaman bir sorunumuz olsa hemen Beste hanıma koşuyoruz her derdimize deva olmaya devam ediyor. Beste hanımı tanıdığımız için kendimizi şanslı hissediyoruz herkese de kesinlikle tavsiye ederiz.

 

Berna Ö… ( Danışan )

Evliliğimizde günden güne artan bir uzaklaşma monotonlaşma yaşıyorduk. Beraber çok az zaman geçiriyorduk geçirdiğimiz zamanda sıkıcı ve tatsız gelmeye başlamıştı. Bu durumdan kurtulmanın en iyi yolunun çift terapisi olduğunu düşünüyorum. Terapiden sonra evliliğimiz ilk günlerdeki gibi olmaya başladı. Çift terapisi bizim dönüm noktamız oldu çiftlere tavsiyem çevrenizdeki her şeyi bildiğini sanıp ilişkiniz için size kesin yargılarla eleştirilerde bulunan insanlardan uzak durun bir uzman desteği almak gerekiyormuş bunu çok net gördük. Bilgisiyle tecrübesiyle mütevaziliği ve güler yüzlülüğüyle bizim için uğraşan terapistimiz Beste hanıma çok teşekkür ederiz.

 

Se… A. y ( Danışan )

8 yaşındaki oğlumun alt ıslatma sorunu için sınıf öğretmenimizin tavsiyesiyle Beste hocamızdan destek almaya başladık. Beste hocam işini çok iyi biliyor, alanına hakim, özverili ve sıcakkanlı bir terapist. Eşimle ilk seansa gittiğimizde ümitsizdik ve üzgün hissediyorduk. İlk seanstan bile Beste hocam bize ümit aşıladı oğlumla tanıştıktan sonra da içimizdeki ümit iyice büyümüştü. Her seans daha da mutlu olarak ayrılıyorduk çünkü oğlumun gözle görülür değişimlerini biz dahil tüm çevremiz de fark ediyordu. Birkaç seansın sonunda alt ıslatma problemimiz çözüldü. Artık oğlum mutlu biz mutluyuz. Çok teşekkür ederiz Beste hocamıza, iyi ki var..

 

Mu.. I. ( Danışan )

Çaresizliğin eşiğinde karar verdim destek almaya. Umudum yoktu ama Beste hanımın yorumları beni etkiledi şans vermek istedim. Hayattan keyif almıyordum kız arkadaşımdan ayrılmıştım 4 senelik ilişkim bitmişti ve ilerisi için bomboş hissediyordum. Hiçbir şey zevk vermiyordu hissizleşmiştim adeta. Kimseyle konuşmak da istemiyordum. Artık böyle devam edemeyecek noktaya geldiğimde Beste hanımla seanslara başladık. Neden bu kadar geciktim diye sorarım hala kendime. Beste hanım güler yüzlü ve zeki bir psikolog. Uzman olduğunu her halinden anlıyorsunuz sizi dikkatle dinliyor notlar alıyor sizin görmediğiniz önemsiz bulduğunuz yerlerden çıkarımlar yapıyor. Kendisi süreç boyunca gerek yaklaşımı gerekse tecrübesiyle beni etkiledi. İyi ki hayatıma dokundu ve bana yeniden renkler verdi yaşama sevinci kazandırdı. Buradaki yorumlarla başladığım sürecimi sonlandırırken, sonuç alırsam ben de yorum yazacağım diye kendime söz vermiştim büyük bir zevkle sözümü tutuyorum. Beste hanım, çok teşekkür ederim..

 

Öz.. P.. ( Danışan )

Karşıyaka’da oyun terapisti araştırdım ve Beste hanımı tercih ettiğim için inanılmaz mutluyum. Beste hanım muhteşem bir terapist onun sayesinde oğlumda çok büyük değişimler oldu. Oğlum hırçın, ters, agresif ve ağlayarak istediklerini yaptırmaya çalışan biriyken, istediklerini açıkça ifade etmeyi başaran özgüvenli bir çocuk oldu. Bizim sürecimiz ilk başlarda çok zorluydu ama zamanla aynı Beste hanımın da anlattığı gibi olumlu değişimler olmaya başladı. Beste hanım her aramasında çocuğumuza karşı neler yapmalıyız nelere dikkat etmeliyiz gibi birçok konuda bize detaylı bilgilendirmeler yaptı. Sırf bu görüşmeler için bile Beste hanıma minnettarız bize çok şey kattı.

 

Fer..l B.. ( Danışan )

İzmir’de aile danışmanı ararken bulduk Beste hocamızı. 13 yaşındaki oğlumun davranış bozuklukları ve iletişim problemleri için destek aldık. Oğlum sınıf arkadaşlarıyla sorun yaşıyordu yeni bir okula geçiş yapmıştı ve adaptasyon sorunları vardı. Sağ olsun Beste hocamız çok yardımcı oldu. Biz kendisinden çok memnun kaldık çok teşekkür ederiz.

 

M…. ( Danışan )

Karşıyakada çocuklarla ilgilenen kadın bir psikolog arıyordum. Beste hanımı buldum uzman psikolog olduğunu öğrendim. Yeme problemimiz için başladığımız seanslarda bunun dışında pek çok sorunumuza da çözüm buldu Beste hanım. İşinde uzman ve bilgili  biri. Aynı zamanda sizi her zaman dikkatle dinliyor ve elinden gelenin en iyisini yapıyor. İşini severek yapan, anlayışlı bir uzmandan destek aldığımız için kendimizi şanslı hissediyoruz. Gönül rahatlığıyla Beste hanımı tavsiye ederiz kendisini çok sevdik ve çok memnun kaldık. Her şey için teşekkür ederiz.

 

Tu.. F..K.. ( Danışan )

İletişim problemimiz için seanslara başladık doktorumuzla. Oğlum sözümü asla dinlemezdi hep inatlaşırdı yeri gelince çığlıklar atar tepinmeye başlardı. Normalde sakin ve oğlumun isteklerini her zaman yerine getirmeye çalışan bir anneyim ama son zamanlarda bunun çözüm olmadığını görmeye başlamıştım. Oğlumu memnun etmek imkansız hale gelmişti sanki. Hep bir tartışma halinde olmamızdan yoruldum ve psikoloğumuzdan yardım almaya başladık. Oyun terapisini uygun gördüler oğlum için. Birkaç haftanın sonunda sorunlarımızın çoğu çözülmüş oldu. Dedikleri kadar varmış gerçekten uzman desteği aldığımız için hiç pişman olmadık. Bizim göremediğimiz anlamadığımız şeyleri psikoloğumuz görmemizi sağladı. Sağolsun hep bilgilendirdi bizi. Oğlumla da seansları çok güzel sonuçlandı Allah psikoloğumuzdan razı olsun.

 

Fe… N.. ( Danışan )

Okul fobisi denen durumu yaşamaya başladık oğlum Muratta. Okula gitmek istemedi ağladı yırtındı resmen. Birkaç kez zorla götürdük ya da hediyeler alarak kandırmaya çalıştık ama geçici çözümler oluyormuş meğer. Uzun vadede yine çaresiz kaldık. Okul öğretmeni uzman bir psikologtan yardım alın dedi ve psikolog Beste hanımı bulduk. Kendisi çok profesyonel ve tatlı biri. Muratta oyun ablasını çok sevdi dilinden düşürmedi hiç : ) Bizim seanslarımız bugün sonlandı Beste hanımla vedalaştık ve çok memnun kaldık. Sorunlarımıza çözüm bulduğu, bizi anladığı, dinlediği ve güleryüzü için psikoloğumuza çok teşekkür ederiz.

Bize Ulaşın

Randevu & Bilgi & Destek için bize Whatsapp üzerinden yazabilir veya direkt arayarak daha hızlı ulaşabilirsiniz. Randevusuz seans verilmemektedir.

 

ŞUBELERİMİZ: 

 

İZMİR ---> 0 551 964 05 07

 

ANTALYA ---> 0 551 628 27 63