Antalya Psikolog - Psikolojik Danışman - Uzman Klinik Psikolog

Antalya' da en iyi psikoloğu bulmak için sayfamıza ulaştınız. Alanında uzman psikolog, klinik psikolog, aile danışmanı ve pedagoglardan oluşan ekibimizle Antalya ve İzmir şubelerimizle Yankı Psikoloji ailesi olarak hizmetinizdeyiz.

Antalya' da psikolog tavsiyesine ihtiyaç duyduğunuzda uzmanların üniversitelerini, psikoloji alanında aldıkları eğitimleri ve danışan yorumlarını inceleyerek psikologlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Muratpaşa, Lara, Kepez, Konyaaltı ve Aksu özel psikologların ve psikiyatristlerin yoğun olarak kliniklerinin bulunduğu bölgelerdir. Psikolojik danışmanlık merkezlerimizde danışanlarımızı önemsiyoruz yüz yüze ve online psikolojik danışmanlık hizmeti veriyoruz bu sayede Antalya' da olmasanız bile seanslarınıza devam edebilirsiniz.

EMDR, BDT, Aile Danışmanlığı, Çözüm Odaklı Terapi, Oyun Terapisi, Şema Terapi gibi psikoloji alanında en güncel ve etkili bir çok ekolun eğitimini alıp çalışma hayatında başarıyla uygulayan psikologlarımızla Yankı Psikoloji olarak Antalya ve İzmir şubelerimizle hizmetinizdeyiz.

Antalya’ da Psikolog olarak çalışan Psk. Ahmet İşçimen, Orta Doğu Teknik Üniversitesi ( ODTÜ ) İngilizce Psikoloji bölümünü onur derecesi ile tamamladı. Uzun zamandır mesleki çalışmalarına devam eden Psikolog Ahmet İşçimen bireysel yetişkin danışmanlığı, çocuk ve ergen danışmanlığı, çift ve aile danışmanlığı ile yoğun olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Psk. Ahmet İşçimen kariyeri boyunca psikoloji alanında birçok önemli eğitimi tamamladı ve bunları başarıyla uyguladı. Aldığı eğitimlerden bazıları;

Almış Olduğu Psikolojik Danışmanlık – Terapi Eğitimleri

• Bireysel Yetişkin Psikolojik Danışmanlık
• Aile ve Çift Terapisi Eğitimi
• EMDR Terapisi Eğitimi
• Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi Eğitimi ( Dr. Nevin Dölek )
• Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimi ( Prof. Doktor Hakan Türkçapar )
• Şema Terapi Eğitimi
• Çocuk ve Ergenlerde Psikolojik Danışmanlık Eğitimi
• Oyun Terapisi Eğitimi
• Evlilik Terapisi Eğitimi
• Boşanma Terapisi Eğitimi
• Cinsel Terapi Danışmanlık Eğitimi
• Aile Danışmanlığı Eğitimi
• Ebeveyn Danışmanlığı
• Filial Terapi

Antalya Psikolog - Psikolog Ahmet İşçimen

Danışan Yorumları ve Önerileri

5.0

Ze… T… ( Danışan )

Ahmet beyle tanıştığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. 3 ay boyunca kedisinden seans aldım bu süreçte bendeki değişime yakınlarım bile inanamadı. Çökkün ve tükenmiş bir halde kendisine başvurdum hayattan en ufak bir keyif almıyordum, bunun sebeplerini fark etmemi sağladı neleri değiştirmem gerektiğini gösterdi bana, ayrıca çok daha sağlıklı ilişkiler kurmayı başarmamı sağladı bu sebeple  kendisine çok ama çok teşekkür ediyorum sizi iyi ki tanıdım.

 

Fu.. A… (Danışan)

Merhaba, Ahmet beyden yaklaşık 8-10 seanslık danışmanlık hizmeti aldım. İlk geldiğimde kafamda çok soru işareti vardı sürece karşı önyargılıydım açıkçası pek beklentim yoktu. Ahmet bey ilk seanstan yetkinliği ve bilgisiyle beni heyecanlandırdı inancımı artırdı. 2.seanstan itibaren EMDR denen tekniği uygulamaya başladı. Sorunlarımın üstüne gittik üzerinde konuştuk anlamlandırdık. Şu an kendimi çok daha iyi hissediyorum. Asıl problemimi çözdüğümüz için seansları sonlandırdık ama Ahmet beyle tekrar seanslar yapmayı çok özleyeceğim. Kendisine buradan da teşekkür ederim.

 

M.Z. ( Danışan )

Ben yıllardır panik atak yaşayan biriydim ve aklınıza gelebilecek herkesten yardım aldım ama bir çözüme ulaşamadım, aldığım ilaçlar bana iyi geliyordu ancak her zaman işe yaramıyordu, bir arkadaşımın önerisi ile Ahmet beyden yardım aldım, pek inancım yoktu ancak Ahmet beyin kendinden emin tavrı profesyonelliği ve bana terapi sürecini anlatmasıyla içime bir umut ışığı doğdu ve bu sayede panik ataklardan, sürekli korkmaktan, hayatımı kısıtlayıp depresif bir hayat yaşamaktan kurtuldum, kendisi bana çok iyi geldi artık atak yaşamıyorum ama en önemlisi atak yaşamaktan korkmuyorum. Sayenizde bu durumdayım ve çok ama çok teşekkür ederim. Psikolojik sorunlara çok inanmayan biriydim ama covid döneminde yaşadıklarımdan sonra psikolojik rahatsızlıkların insanı nasıl mahvettiğini hayattan koparıp her yeri zindana çevirdiğini deneyimleyerek öğrendim. Covid döneminde hem yakınlarımı kaybettim hem de yoğun bakımda yattım, bu beni çok kaygılı her an bir şey olacak korkusu ile yaşamama sebep oldu, sürekli vücudumu kontrol etmeye her seste irkilmeye başladım. Gündelik şeyler bile korkmama sebep oluyordu. Tek başıma duşa giremiyordum, uyuyup uyanamamaktan korkuyordum ve yediğim şeylerin beni öldürebileceğini düşünüp yemek bile yiyemiyordum. Ahmet bey bu zor dönemde imdadıma yetişti, Uyguladığı EMDR terapisi ve yaptığımız konuşmalar benim günden güne daha iyi olmamı sağladı. Artık normal hayatımı yaşayabiliyorum korkularım çok azaldı neredeyse eski halime döndüm. Size çok teşekkür ediyorum Allah sizden razı olsun.

 

Mer… ( Danışan )

Ahmet beyi hakkındaki yorumları sayesinde buldum. Seanslara başladığımda 2 ay önce erkek arkadaşımdan ayrılmıștım ve çok zor bir süreç içindeydim. 5 sene süren ilişkim bitmisti ve bosluga düşmüş gibiydim. Zamanla iyiye gideceğimi belki de alıșacağımı düşünürken, daha da kötü olmaya kendimi kaybetmey e ve hayattan ümidimi kesmeye başlamıştım. Ailemin baskısıyla destek almam gerektiğine karar verdim. Ahmet beyle seanslarımızda kendime ne kadar haksızlık ettiğimin farkına vardım. Erkek arkadaşımı hayatımın odağına yerlestirmistim, tum gelecek planlarımı onunla yapmıştım ve her türlü kararda önceliğim erkek arkadaşımın istekleri olmuştu. İkili ilişkiden çok tek tarafın önderliğindeki birliktelik icindeymișim meğer. Kendi değerimi görmemi sağladı Ahmet bey. Farkında olmadan yaptığım ve kendime fazlasıyla zarar veren pek çok hatamı farkettim. Seanslarımız yaklaşık 2 3 ay sürdü. Ilk zamanlar benim için cok zorluydu, kabullenemediğim ayrılık sürecinin üstüne gitmek hem acı veriyor hem de rahatlama sağlatıyordu. Ahmet beyin desteğini, beni anlayışını, yargılamadan koşulsuz yanımda oluşunu süreç boyunca hissettim. Şu an kendimi yenilenmiş hissediyorum. İyi ki Ahmet beyi tercih etmişim kesinlikle tavsiye ederim..

Antalya' da uzman klinik psikolog olarak çalışan Cemre Çelik, Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) Psikoloji bölümünü onur derecesi ile tamamladı. Ardından TED Üniversitesinde Gelişim Odaklı Çocuk ve Ergen Klinik Psikolojisi programını tamamlayarak Uzman Klinik Psikolog ünvanını aldı. Akademik çalışmalarını ve terapi eğitimlerini başarıyla tamamlayan Uzman Psikolog Cemre Çelik şu anda yoğunluklu olarak bireysel, çocuk, ergen, yetişkin, çift ve ailelere psikolojik danışmanlık hizmeti vermektedir.

Almış Olduğu Psikoloji ve Terapi Eğitimlerden Bazıları;

• Bireysel Yetişkin Psikolojik Danışmanlık
• Aile Danışmanlığı
• Evlilik Terapisi Eğitimi
• Çift Terapisi Eğitimi
• Ebeveyn Danışmanlığı
• Klinik Görüşme Eğitimi – Doç. Dr. Ilgın Gökler Danışman
• Çocuk ve Ergenlerle Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimi – Prof. Dr. Serap Özer
• Çocuk ve Ergenlerle Bilişsel Davranışçı Terapi Süpervizyonu – Prof. Dr. Nur Serap Özer
• Aile Terapisi Eğitimi – Prof. Dr. Ayşe Yalın – Doç. Dr. Ilgın Gökler Danışman
• Çocuk Odaklı Psikoterapi Klinik Süpervizyonu – Prof. Dr. Gülsen Erden
• Deneyimsel Oyun Terapisi
• Oyun Terapisi Uygulayıcı Eğitimi
• Filial Terapi Eğitimi
• Boşanma Terapisi Eğitimi

Antalya Uzman Klinik Psikolog Cemre Çelik

Danışan Yorumları ve Tavsiyeleri

5.0

A..y.. Ke.. ( Danışan )

Antalya’da özellikle ergenlerle ilgilenen bir uzman psikolog arıyordum Cemre hocamı gördüm özgeçmişi beni çok etkiledi. Uzman psikolog oluşu ve Odtü mezunu olması nedeniyle Cemre hocamı tercih ettik. Kendisine kızım için başvurdum. Kızım derslerinde çok başarılıydı ancak okul değişimi sonrası uyum sağlayamadı derslerinde ciddi düşüşler oldu. Okulda sürekli yalnızlık çekti yeni arkadaşlar edinmekte zorluk çekiyordu. Ailecek birçok yöntem denedik kurslara yazdırdık, öğretmenleriyle görüştük ama denediğimiz hiçbir şey sonuç vermedi kızım hep mutsuzdu. Cemre hocam kızımla çok farklı bir bağ kurdu randevuları sabırsızlıkla bekler oldu. Cemre hocam neler yaptı bilmiyoruz ama kızımızdaki değişim bizleri çok şaşırttı ve çok mutlu etti resmen hepimizin psikolojisi düzeldi . Hocamızın tecrübesi ve yetkinliği tartışılmaz kendisine çok teşekkür ediyorum.

Bize Ulaşın

Randevu & Bilgi & Destek için bize Whatsapp üzerinden yazabilir veya direkt arayarak daha hızlı ulaşabilirsiniz. Randevusuz seans verilmemektedir.

 

ŞUBELERİMİZ: 

 

İZMİR ---> 0 551 964 05 07

 

ANTALYA ---> 0 551 628 27 63