Yankı Psikoloji

( Yankı Psikoloji – İzmir ve Antalya illerindeki şubelerimizde yüz yüze psikolojik danışmanlık, Türkiye’ nin her yerine Online Psikolojik Danışmanlık vermekteyiz. )


Yankı Psikoloji ” ailesi kurulduğu ilk günden itibaren uzman kadrosu ile hizmet vermektedir. Amacımız kişilerin yaşadığı sorunları çözmelerine yardımcı olmak, daha rahat ve huzurlu bir yaşam sürmelerine katkı sağlamaktır.

Kurumumuz bireysel danışmanlık, çocuk ergen danışmanlığı, aile danışmanlığı, çift ve yetişkin danışmalığı ve cinsel danışmanlık konularında hizmet sunmaktadır. Amacımız bu konularda yapılan başvurularda size destek olup en kısa sürede probleminizi çözüme kavuşturmanıza yardımcı olmaktır.

Yankı Psikoloji kadromuz; Klinik psikolog, pedagog, psikolog, aile danışmanı, psikolojik danışman ve Emdr danışmanından oluşmaktadır. Tüm psikolojik problemleriniz, çocukluk ve ergenlik travmalarınız, ilişki evlilik sorunlarınızda, cinsel sorunlarınızda ve diğer tüm problemlerinizde size destek sunmaktayız.

İzmir ve Antalya illerinde olmak üzere toplam 2 şubemiz ile alanında uzman deneyimli kadromuzdan psikolojik destek hizmeti alabilirsiniz. Ayrıca şubelerimize gelme imkanı olmayan kişiler Türkiye’ nin  her yerinden Online Psikolojik Danışmanlık Hizmetimiz ile klinik psikolog, pedagog, psikolog, aile danışmanı ve psikolojik danışmandan oluşan uzman kadromuzdan psikolojik destek alabilirler.

Kurumumuzda verilen hizmette ilk önceliğimiz danışan gizliliğidir. Sürecin sağlıklı ilerlemesi için gizlilik ve gönüllülük esastır. Bunlara ek olarak kişi ve düşünce ayırt etmeksizin danışanlarımızın etnik, siyasi, cinsel özellikleri değerlendirmeye tabi tutmadan, bireysel farklılıklara saygı duyarak koşulsuz kabul ve saygı çerçevesinde danışmanlık hizmeti vermek temel amacımızdır.

Bize Ulaşın

Randevu & Bilgi & Destek için bize Whatsapp üzerinden yazabilir veya direkt arayarak daha hızlı ulaşabilirsiniz. Randevusuz seans verilmemektedir.

 

ŞUBELERİMİZ: 

 

İZMİR ---> 0 551 964 05 07

 

ANTALYA ---> 0 551 628 27 63