Antalya Aile Danışmanı - Antalya Çift Terapisi - Antalya Evlilik Danışmanı

Antalya aile danışmanı veya Antalya çift ve evlilik terapisti aramaları yaparak sayfamıza ulaştınız. Cinsel Terapi, EMDR Terapisi, BDT gibi önemli eğitimleri bulunan alanlarında uzman psikolog, psikolojik danışman, aile danışmanı kadromuz ile tüm aile, ilişki, çifti evlilik ve cinsel problemlerinizde yanınızdayız.
Antalya' da bulunan Aile Danışmanı, Psikolog, Çift Terapisti, Cinsel Terapist, Evlilik Danışmanından oluşan uzman kadromuzun detaylı özgeçmişlerine kendileri hakkında yazılan danışan yorumlarına ve danışan tavsiyelerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

#antalyapsikolog #antalya aile psikoloğu #antalya çift terapisi #antalya evlilik terapi #antalya aile danışmanı #antalya aile terapisi seans ücretleri #antalya muratpaşa aile danışmanı #antalya cinsel terapist #antalya aile terapisti önerisi #antalya çift terapisi tavsiyeleri

Antalya'da Uzman Klinik Psikolog olarak çalışan Klinik Psikolog Meryem Taçyıldız, Akdeniz Üniversitesi Psikoloji Bölümünden başarıyla mezun olmuştur. Antalya Bilim Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisansını tamamlayarak Uzman Psikolog olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Uzun yıllardır mesleki çalışmalarına devam eden Meryem Taçyıldız, bireysel danışmanlık, aile danışmanlığı, çocuk-ergen danışmanlığı alanlarında psikolojik danışmanlık hizmeti vermektedir. Uzman Psikolog Meryem Taçyıldız, kariyeri boyunca psikoloji alanında birçok önemli eğitim almış ve bunları kariyerinde başarıyla uygulamaktadır. Aldığı eğitimlerden bazıları;

Almış Olduğu Psikolojik Danışmanlık Terapi Eğitimleri

• Klinik Psikoloji Eğitimi
• Psikodinamik Yaklaşım Eğitimi
• Aile Danışmanlığı
• Evlilik Terapisi Eğitimi
• Boşanma Terapisi Eğitimi
• Ebeveyn Danışmanlığı
• Bireysel Psikolojik Danışmanlık
• Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi Eğitimi
• Travma Saha Eğitimi
• MMPI Test Eğitimi
• Filial Terapi
• Oyun Terapisi Uygulayıcı Eğitimi
• Çocuk ve Ergenlerde Psikolojik Danışmanlık Eğitimi
• Çocuk Resimleri Analizi ve Yorumlanması
• Çocuk Değerlendirme ve Gelişim Testleri

Antalya Çift Terapisti Uzman Klinik Psikolog Meryem Taç Yıldız

Danışan Yorumları ve Tavsiyeleri

5.0

Mu…. E. ( Danışan )

38 yaşındayım ve 10 senelik evliyim. 3 ay önce eşimle ayrılık kararı aldık. 2 çocuğumuz var ve benim için ayrılık çok zorlu oldu. Aldatıldığımı öğrendikten sonra ayrılmayı isteyen bendim ama iş ciddiye binince kafamda karışıklıklar oluşmaya başladı. Bir yanım eşimden ayrılmam gerektiğini söylerken bir yanım da aldatıldığımı unutmaya ve düzenimi bozmamayı tercih ediyordu. Ailem de baskı yapmaya başlamıştı ve ne yapacağımı bilemez halde Meryem hanımdan randevu almaya karar verdim. Eşim de sürekli barışmaya çalışıyor ve pişman olduğunu söylüyordu. Çocuklarım için devam etmeyi düşünürken kendime saygımı kaybettiğimi hissediyordum. Eşimle ayrı olduğumuzda sanki çocuklarımdan babalarını alıyormuşum gibi suçlu hissetmeye başlıyordum. Maalesef ki asla anlaşıldığımı hissedemiyordum. Davranışlarımda düşüncelerimde tutarsızlıklar başlamıştı yalnız hissediyordum kendimi. En zor zamanımda Meryem hanım elimden tuttu. Beni gerçekten anladı dinledi. 2-3 ay boyunca Meryem hanımdan destek aldım ve hayatımda pek çok şey değiştirdim. Değiştirme gücünü kendimde bulmamı sağladı Meryem hanım. Bazen öyle sorular sordu ki, bir sonraki seansa kadar bunların cevaplarını aradım. Yeri geldi üzüldüm, kendime kızdım, etrafımdakilerden ve kendimden soğudum. Şimdi kendimi özgür ve güçlü hissediyorum. Meryem hanımın desteği bana güç veriyor ve kendime olan sevgimin saygımın artmasını sağlıyor. Bana kattığı onca şeyden sonra ben de yorumlarımı dile getirmek, Meryem hanıma teşekkürlerimi buradan da göstermek istedim. İyi ki benim psikoloğum oldunuz Meryem hanım, çok teşekkür ederim..

 

Ege K… ( Danışan )

5 senelik ilişkimden ayrılmıştım ve kendimi kelimenin tam anlamıyla boşlukta hissediyordum. Hayattaki tüm emeklerim yok olmuş, bir amacım kalmamış ve sanki 5 yaşında bir çocukmuşum gibi çaresiz hissediyordum. Ne yapacağımı bilmiyordum. Yaşam enerjim kalmamıştı ve hiçbir şeye motive olamıyordum. Psikoloğa gitmem gerektiğine karar verdim. Açıkçası Meryem hanımın sıcakkanlı duruşu ve hakkındaki yorumları beni çok etkiledi. Biraz olsun umut bularak seanslara başladım. Meryem hanım seanslar boyunca sadece ilişki sorunuma değil pek çok farklı sorunuma da değindi. Aslında kendimle alakalı ne çok sorunumun olduğunu gördüm. Sorunlarımla tramvalarımla yüzleşmekten kaçmıştım ve bu durum beni bağımlı olmaya, sorgulamamaya, kabullenen özgüvensiz biri olmaya itmişti. Önce kendimle barışmam kendimi sevmem gerekiyordu. Meryem hanım sayesinde çok şey öğrendim çok ilerleme katettik. Şimdilerde kendimi çok daha iyi hissediyorum seans sıklığımızı da azalttık. Buradan benim gibi sorunlar yaşayan herkese Meryem hanımı gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.

 

Ha.. … ( Danışan )

Çok problemli ve bana duygusal açıdan çok fazla zarar veren bir ilişkinin içindeydim bitmesi gerekiyordu ama bunu asla yapamıyordum, sitem edip bazı şeylerden şikayetçi olduğumda ya da bazı isteklerimi dile getirdiğimde erkek arkadaşım beni terk ediyordu ve keyfi istediğinde geri dönüyordu. bu canı çok fazla yaksa geri dönene kadar hayatım kabus gibi oluyordu, Her an onu düşünüp ağlıyordum instagramdan ve telefondan çevrim içi olup olmadığına bakıp kıskançlık krizlerine giriyordum ama elimden bir şey gelmiyordu bu döngü ayda bir yaşanıyordu, aslında içinde olmadığım tamamen değersiz olduğum bir ilişki yaşıyordum bir bağımlı gibiydim. Meryem hanım beni bu anlamsız ilişkiden ve bu döngümden kurtardı onun sayesinde kendimi keşfettim kendi değerimin farkına vardım yapmam gerekenleri keşfettim ve ne yapmamam gerektiğini öğrendim ve en önemlisi bunları yapacak gücü ve cesareti buldum. Meryem hanım bence muhteşem bir psikolog hayatımdaki yeri ve desteği beni çok farklı bir duruma getirdi ne kadar teşekkür etsem azdır.

Ahmet İşçimen

Psikolog

Antalya’ da Psikolog olarak çalışan Psk. Ahmet İşçimen, Orta Doğu Teknik Üniversitesi ( ODTÜ ) İngilizce Psikoloji bölümünü onur derecesi ile tamamladı. Uzun zamandır mesleki çalışmalarına devam eden Psikolog Ahmet İşçimen bireysel yetişkin danışmanlığı, çocuk ve ergen danışmanlığı ile yoğun olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Psk. Ahmet İşçimen kariyeri boyunca psikoloji alanında birçok önemli eğitimi tamamladı ve bunları başarıyla uyguladı. Aldığı eğitimlerden bazıları;

Almış Olduğu Psikolojik Danışmanlık – Terapi Eğitimleri

• Aile ve Çift Terapisi Eğitimi
• Evlilik Terapisi Eğitimi
• Aile Danışmanlığı Eğitimi
• Ebeveyn Danışmanlığı
• Cinsel Terapi Danışmanlık Eğitimi
• Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi Eğitimi ( Dr. Nevin Dölek )
• Bireysel Yetişkin Psikolojik Danışmanlık
• EMDR Terapisi Eğitimi
• Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimi ( Prof. Doktor Hakan Türkçapar )
• Şema Terapi Eğitimi
• Çocuk ve Ergenlerde Psikolojik Danışmanlık Eğitimi
• Oyun Terapisi Eğitimi
• Boşanma Terapisi Eğitimi
• Filial Terapi

Antalya Aile Danışmanı - Antalya Evlilik Danışmanı Psikolog Ahmet İşçimen

Danışan Yorumları ve Tavsiyeleri

5.0

Ye… Nu.. ( Danışan )

Erkek arkadaşım beni aldattı bu nedenle Ahmet beyden psikolojik destek aldım. Bu yaşadığım ilk aldatılma değildi bu benim döngüm olmuştu her ilişkimde yaşadığım üzüntü hayal kırıklığı ve çaresizlik çok acı çekmeme sebep oluyordu. Ben bunu neden sürekli yaşıyorum bunun sebebi ben miyim diye kendimi sorgularken internetten psikolog araştırmaya başladım ve okuduğum yorumlar sonucunda Ahmet beyden randevu aldım, amacım bunu bir daha yaşamamak ve benden kaynaklanan yönü varsa bunu düzeltebilmekti, seanslarda yaşadığım ilişkileri ve aile ilişkilerimi tek tek ele aldık bu sayede bir çok aydınlanma yaşadım her seanstan farkındalık kazanarak ve çok şaşırarak çıkıtım, aldığım terapi benle ilgili olan kısımları görmemi sağladı en azından ben yeni bir ilişkide ne yapmam ya da yapmamam gerektiğini çok iyi öğrendim. Bana yeniden umut verdiniz yaşadığım acıların silip daha mutlu biri olmamı sağladınız size minnettarım.

 

Sevda K… ( Danışan )

3 senedir evliyim. Eşimle aramız hiçbir zaman çok iyi olmamıştır ama son zamanlarda aramızda büyük kopukluk olmuştu. İletişim kurmuyorduk paylaşım yapmıyorduk birbirimize vakit ayırmıyorduk ve işin kötüsü bunun normal olmadığının da farkında değildik. Gittikçe uzaklaşmaya başladık birbirimizden. İkimiz de çalışan insanlarız ve sorunun vakitsizlikten kaynaklandığını düşünüyorduk hep. Ahmet bey sosyal medyada karşıma şans eseri çıktı. Benimle benzer durumdaki insanların yorumları Ahmet beyden randevu almama sebep oldu. İlk seansa girerken kafam karışıktı tam olarak sorunumu bile bilmiyordum sadece eşimle aramızın iyi olmadığının ve mutsuz olduğumun farkındaydım. Ahmet bey beni ilk seansta çok rahatlattı dikkatlice dinledi sorunumu anladı analiz etti bazı sorular sordu düşünmemi sağladı. İlk seansı ve Ahmet beyin dediklerini 1 hafta düşündüm. 2.seans benim için çok daha farklı oldu. Artık sorunumu biliyor neyi çözmek istediğimi anlıyor ve en güzeli de bu konuda Ahmet beye güveniyordum. Benim destek sürecim 2 ay sürdü. Bu süreçte Ahmet beyle eşimle sorunlarım başta olmak üzere geçmişimle ilgili de pek çok konuyu konuştuk çözdük anlamlandırdık. Kendisi çok iyi bir psikolog sizi anlıyor ve size gerçekten yardımcı olmak istiyor. İyi ki karşıma çıktınız Ahmet bey her şey için teşekkür ederim.

 

Bu… C… ( Danışan )

36 yaşındayım evli ve 2 çocuk sahibiyim. Maalesef 5-6 ay önce aldatıldığımı öğrendim. Çok zor bir dönemin içine girmiştim kimseyle görüşmek ve konuşmak istemiyordum. Kimseye laf anlatacak durumda değildim ne yapacağımı nasıl davranacağımı da bilmiyordum. Psikolojik destek almaya karar verdim ve Ahmet beyden randevu aldım. Kendisi çok bilgili ve anlayışlı biri. Beni sabırla dikkatlice dinledi her seans. Yaklaşık 2 aylık seanslar sonucunda artık ne yapacağını bilen, kendine saygısını yeniden kazanmış ve en önemlisi kendimi güçlü bir kadın hissediyorum. Benim için çok zor bir dönemi Ahmet bey sayesinde atlattım. Herkese tavsiye ederim, kendisine de buradan tekrardan çok teşekkür ederim.

 

Ela Ç.. (Danışan)

Kendimi bitmiş tükenmiş hissettiğim bir dönemde Ahmet beyi buldum. 5 Senelik ilişkim bitmişti ve sudan çıkmış balık gibi hissediyordum. Ne yapacağımı bilmiyordum. Erkek arkadaşımla barışmamız imkansızdı ama onsuz da hayatıma nasıl devam edeceğimi bilmiyordum. Psikolojik destek almaya karar verdim Ahmet beyden randevu aldım. Ahmet bey EMDR ile çalışmaya başladı benimle. Süreç boyunca Ahmet beyin donanımına güvendim kendisi ilk seanstan sürece hakimiyetini tecrübesini size hissettiriyor zaten. Şu an kendimi çok iyi hissediyorum ayrılık acısının verdiği bunalımdan çıktım kendi hayatıma odaklandım. Hepsi Ahmet bey sayesinde oldu iyi ki var.

 

Mü.. As.. B.. ( Danışan )

Ahmet beye uzun araştırmalar sonucu randevu aldım. Kendimi çok uzun zamandır depresyonda bitmiş ve tükenmiş hissediyordum. Hiçbir şey yapmaya hevesim ve isteğim yoktu. Yaşayan ölü gibiydim diyebilirim. Yakın arkadaşımın zorlamasıyla destek almam gerektiğine karar verdim ve Ahmet beyi buldum. Seanslar boyunca Ahmet bey ne diyorsa onu yapmaya çalıştım ve seanslarımı aksatmadan yaklaşık 3-4 ay geldim. Benim için zor inişli çıkışlı bir yolculuk oldu. Ama Ahmet beyin desteğini hep hissettim ve kendimi ona teslim ettim. Seanslarımız devam ediyor tabi ki, ama bugüne kadar yaptıkları için Ahmet beye teşekkür etmek istedim. Eski günlerime kıyasla artık çok daha iyiyim hayata farklı bir pencereden bakıyorum sanki. Ahmet beyle her konuyu her şekilde rahatça konuşabiliyorum ve her zaman yanımda olduğunu biliyorum. Benim gibi hayattan bıkmış ve tükenmiş hissediyorsanız kesinlikle düşünmeden Ahmet beyden randevu alabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Randevu & Bilgi & Destek için bize Whatsapp üzerinden yazabilir veya direkt arayarak daha hızlı ulaşabilirsiniz. Randevusuz seans verilmemektedir.

 

ŞUBELERİMİZ: 

 

İZMİR ---> 0 551 964 05 07

 

ANTALYA ---> 0 551 628 27 63