Antalya Aile Danışmanı - Antalya Çift Terapisi - Antalya Evlilik Danışmanı

Antalya aile danışmanı veya Antalya çift ve evlilik terapisti aramaları yaparak sayfamıza ulaştınız. Cinsel Terapi, EMDR Terapisi, BDT gibi önemli eğitimleri bulunan alanlarında uzman psikolog, psikolojik danışman, aile danışmanı kadromuz ile tüm aile, ilişki, çifti evlilik ve cinsel problemlerinizde yanınızdayız.
Antalya' da bulunan Aile Danışmanı, Psikolog, Çift Terapisti, Cinsel Terapist, Evlilik Danışmanından oluşan uzman kadromuzun detaylı özgeçmişlerine kendileri hakkında yazılan danışan yorumlarına ve danışan tavsiyelerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

#antalyapsikolog #antalya aile psikoloğu #antalya çift terapisi #antalya evlilik terapi #antalya aile danışmanı #antalya aile terapisi seans ücretleri #antalya muratpaşa aile danışmanı #antalya cinsel terapist #antalya aile terapisti önerisi #antalya çift terapisi tavsiyeleri

Ahmet İşçimen

Psikolog

Antalya’ da Psikolog olarak çalışan Psk. Ahmet İşçimen, Orta Doğu Teknik Üniversitesi ( ODTÜ ) Psikoloji bölümünü onur derecesi ile tamamladı. Uzun zamandır mesleki çalışmalarına devam eden Psikolog Ahmet İşçimen bireysel yetişkin danışmanlığı, çocuk ve ergen danışmanlığı, çift ve aile danışmanlığı ile yoğun olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Psk. Ahmet İşçimen kariyeri boyunca psikoloji alanında birçok önemli eğitimi tamamladı ve bunları başarıyla uyguladı. Aldığı eğitimlerden bazıları;

Almış Olduğu Psikolojik Danışmanlık – Terapi Eğitimleri

• Aile ve Çift Terapisi Eğitimi
• Evlilik Terapisi Eğitimi
• Aile Danışmanlığı Eğitimi
• Ebeveyn Danışmanlığı
• Boşanma Terapisi Eğitimi
• Cinsel Terapi Danışmanlık Eğitimi
• Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi Eğitimi ( Dr. Nevin Dölek )
• Bireysel Yetişkin Psikolojik Danışmanlık
• EMDR Terapisi Eğitimi
• Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimi ( Prof. Doktor Hakan Türkçapar )
• Şema Terapi Eğitimi
• Çocuk ve Ergenlerde Psikolojik Danışmanlık Eğitimi
• Moxo Dikkat Testi Eğitimi
• Oyun Terapisi Eğitimi
• Filial Terapi

Antalya Aile Danışmanı - Antalya Evlilik Danışmanı Psikolog Ahmet İşçimen

Danışan Yorumları ve Tavsiyeleri

5.0

Ye… Nu.. ( Danışan )

Erkek arkadaşım beni aldattı bu nedenle Ahmet beyden psikolojik destek aldım. Bu yaşadığım ilk aldatılma değildi bu benim döngüm olmuştu her ilişkimde yaşadığım üzüntü hayal kırıklığı ve çaresizlik çok acı çekmeme sebep oluyordu. Ben bunu neden sürekli yaşıyorum bunun sebebi ben miyim diye kendimi sorgularken internetten psikolog araştırmaya başladım ve okuduğum yorumlar sonucunda Ahmet beyden randevu aldım, amacım bunu bir daha yaşamamak ve benden kaynaklanan yönü varsa bunu düzeltebilmekti, seanslarda yaşadığım ilişkileri ve aile ilişkilerimi tek tek ele aldık bu sayede bir çok aydınlanma yaşadım her seanstan farkındalık kazanarak ve çok şaşırarak çıkıtım, aldığım terapi benle ilgili olan kısımları görmemi sağladı en azından ben yeni bir ilişkide ne yapmam ya da yapmamam gerektiğini çok iyi öğrendim. Bana yeniden umut verdiniz yaşadığım acıların silip daha mutlu biri olmamı sağladınız size minnettarım.

 

Sevda K… ( Danışan )

3 senedir evliyim. Eşimle aramız hiçbir zaman çok iyi olmamıştır ama son zamanlarda aramızda büyük kopukluk olmuştu. İletişim kurmuyorduk paylaşım yapmıyorduk birbirimize vakit ayırmıyorduk ve işin kötüsü bunun normal olmadığının da farkında değildik. Gittikçe uzaklaşmaya başladık birbirimizden. İkimiz de çalışan insanlarız ve sorunun vakitsizlikten kaynaklandığını düşünüyorduk hep. Ahmet bey sosyal medyada karşıma şans eseri çıktı. Benimle benzer durumdaki insanların yorumları Ahmet beyden randevu almama sebep oldu. İlk seansa girerken kafam karışıktı tam olarak sorunumu bile bilmiyordum sadece eşimle aramızın iyi olmadığının ve mutsuz olduğumun farkındaydım. Ahmet bey beni ilk seansta çok rahatlattı dikkatlice dinledi sorunumu anladı analiz etti bazı sorular sordu düşünmemi sağladı. İlk seansı ve Ahmet beyin dediklerini 1 hafta düşündüm. 2.seans benim için çok daha farklı oldu. Artık sorunumu biliyor neyi çözmek istediğimi anlıyor ve en güzeli de bu konuda Ahmet beye güveniyordum. Benim destek sürecim 2 ay sürdü. Bu süreçte Ahmet beyle eşimle sorunlarım başta olmak üzere geçmişimle ilgili de pek çok konuyu konuştuk çözdük anlamlandırdık. Kendisi çok iyi bir psikolog sizi anlıyor ve size gerçekten yardımcı olmak istiyor. İyi ki karşıma çıktınız Ahmet bey her şey için teşekkür ederim.

 

Bu… C… ( Danışan )

36 yaşındayım evli ve 2 çocuk sahibiyim. Maalesef 5-6 ay önce aldatıldığımı öğrendim. Çok zor bir dönemin içine girmiştim kimseyle görüşmek ve konuşmak istemiyordum. Kimseye laf anlatacak durumda değildim ne yapacağımı nasıl davranacağımı da bilmiyordum. Psikolojik destek almaya karar verdim ve Ahmet beyden randevu aldım. Kendisi çok bilgili ve anlayışlı biri. Beni sabırla dikkatlice dinledi her seans. Yaklaşık 2 aylık seanslar sonucunda artık ne yapacağını bilen, kendine saygısını yeniden kazanmış ve en önemlisi kendimi güçlü bir kadın hissediyorum. Benim için çok zor bir dönemi Ahmet bey sayesinde atlattım. Herkese tavsiye ederim, kendisine de buradan tekrardan çok teşekkür ederim.

 

Ela Ç.. (Danışan)

Kendimi bitmiş tükenmiş hissettiğim bir dönemde Ahmet beyi buldum. 5 Senelik ilişkim bitmişti ve sudan çıkmış balık gibi hissediyordum. Ne yapacağımı bilmiyordum. Erkek arkadaşımla barışmamız imkansızdı ama onsuz da hayatıma nasıl devam edeceğimi bilmiyordum. Psikolojik destek almaya karar verdim Ahmet beyden randevu aldım. Ahmet bey EMDR ile çalışmaya başladı benimle. Süreç boyunca Ahmet beyin donanımına güvendim kendisi ilk seanstan sürece hakimiyetini tecrübesini size hissettiriyor zaten. Şu an kendimi çok iyi hissediyorum ayrılık acısının verdiği bunalımdan çıktım kendi hayatıma odaklandım. Hepsi Ahmet bey sayesinde oldu iyi ki var.

 

Mü.. As.. B.. ( Danışan )

Ahmet beye uzun araştırmalar sonucu randevu aldım. Kendimi çok uzun zamandır depresyonda bitmiş ve tükenmiş hissediyordum. Hiçbir şey yapmaya hevesim ve isteğim yoktu. Yaşayan ölü gibiydim diyebilirim. Yakın arkadaşımın zorlamasıyla destek almam gerektiğine karar verdim ve Ahmet beyi buldum. Seanslar boyunca Ahmet bey ne diyorsa onu yapmaya çalıştım ve seanslarımı aksatmadan yaklaşık 3-4 ay geldim. Benim için zor inişli çıkışlı bir yolculuk oldu. Ama Ahmet beyin desteğini hep hissettim ve kendimi ona teslim ettim. Seanslarımız devam ediyor tabi ki, ama bugüne kadar yaptıkları için Ahmet beye teşekkür etmek istedim. Eski günlerime kıyasla artık çok daha iyiyim hayata farklı bir pencereden bakıyorum sanki. Ahmet beyle her konuyu her şekilde rahatça konuşabiliyorum ve her zaman yanımda olduğunu biliyorum. Benim gibi hayattan bıkmış ve tükenmiş hissediyorsanız kesinlikle düşünmeden Ahmet beyden randevu alabilirsiniz.

Antalya' da uzman klinik psikolog olarak çalışan Cemre Çelik, Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) Psikoloji bölümünü onur derecesi ile tamamladı. Ardından TED Üniversitesinde Gelişim Odaklı Çocuk ve Ergen Klinik Psikolojisi programını tamamlayarak Uzman Klinik Psikolog ünvanını aldı. Akademik çalışmalarını ve terapi eğitimlerini başarıyla tamamlayan Uzman Psikolog Cemre Çelik şu anda yoğunluklu olarak bireysel, çocuk, ergen, yetişkin, çift ve ailelere psikolojik danışmanlık hizmeti vermektedir.

Almış Olduğu Psikoloji ve Terapi Eğitimlerden Bazıları;

• Aile Danışmanlığı
• Evlilik Terapisi Eğitimi
• Çift Terapisi Eğitimi
• Bireysel Yetişkin Psikolojik Danışmanlık
• Boşanma Terapisi Eğitimi
• Ebeveyn Danışmanlığı
• Klinik Görüşme Eğitimi – Doç. Dr. Ilgın Gökler Danışman
• Çocuk ve Ergenlerle Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimi – Prof. Dr. Serap Özer
• Çocuk ve Ergenlerle Bilişsel Davranışçı Terapi Süpervizyonu – Prof. Dr. Nur Serap Özer
• Aile Terapisi Eğitimi – Prof. Dr. Ayşe Yalın – Doç. Dr. Ilgın Gökler Danışman
• Çocuk Odaklı Psikoterapi Klinik Süpervizyonu – Prof. Dr. Gülsen Erden
• Deneyimsel Oyun Terapisi
• Oyun Terapisi Uygulayıcı Eğitimi
• Filial Terapi Eğitimi

Antalya Aile Danışmanı Uzman Klinik Psikolog Cemre Çelik

Danışan Yorumları ve Tavsiyeleri

5.0

Buket E.. Y.. ( Danışan )

3 ay önce çift terapisine başladık Cemre hanımla. Odtü mezunu klinik psikolog olmasından dolayı biz Cemre hanımı tercih ettik. Açıkçası daha önce fazla araştırmadan farklı birkaç psikolog deneyimlemiştik. Bu sefer alanında uzman bir psikolog olsun istedik ve iyi ki Cemre hanımı tercih etmişiz. İlk seanstan itibaren bizi çok dikkatli dinledi, gerektiği yerlerde müdahalelerde bulundu ve donanımıyla bizi baya etkiledi. Doğru yerde olduğumuzu her seans hissettik. Şu an eşimle ilişkimiz bambaşka bir boyutta. 3-4 ay önceki halimizi düşününce hala inanamıyorum gerçekten çok yol aldık Cemre hanım sayesinde. İlişkimizi ayakta tutmamızı sağladığı için Cemre hanıma çok teşekkür ederiz.

 

n..m.. y… ( Danışan )

Evlilik planları yaptığımız zamanlarda erkek arkadaşım beni aldattı  aylarca kendime gelemedim, kusma nöbetleri ataklar ve depresyonla mücadele ederken yaşadığım acı dinmek bilmedi. Ablamın araştırmaları sonunda Cemre hanımdan destek aldım ve cemre hanım ruhumu iyileştirdi kısa bir süre içinde toparlanmaya başladım hem acımı yaşayıp geride bıraktım hem de kaldığım yersen hayata devam ediyorum kendisine ve ablama binlerce şükür olsun

 

T.. s.. (Danışan)

Bu yorumu benim gibi destek arayan insanlara doğru bir adres göstermek ve psikoloğum Cemre hanıma şükranlarımı sunmak için yazıyorum. Ben bi sorunum olmadığını düşünüyordum aslında sadece hayatımda her şeyin ters gittiğini tüm aksiliklerin beni bulduğunu etrafımdaki insaların sorumsuz aksi ve bencil olduğunu varsayıp sürekli insanlarla polemik yaşıyordum ta ki bir arkadaşın bunun benden ve kaygılarımdan kaynaklandığını bana acı bir şekilde fark ettirene kadar. Bunu terapide Cemre hanımla çok daha iyi bir şekilde fark ettim. Hayatın içinde hiçbir risk olmasın her şey kusursuz olsun istiyordum ve buna uygun davranmayan herkesle çatışıyordum. Psikoloğum sayesinde bu tutumu değiştirmeyi başardım değer verdiğim ve kırdığım insanları yeniden hayatıma katmamı sağladığı ve beni yalnız kalmaktan kurtardığı için Cemre hanıma sonsuz sevgiler….

 

Yasemin B.. ( Danışan )

Cemre hanım ile seanslarım devam ediyor. Sanki dipsiz bir kuyudaydım debeleniyor fakat asla çıkamıyordum. Cemre hanım beni her seans bu kuyudan çıkmaya daha da yaklaştırıyor. Hiç bu kadar umutlu hissetmemiştim daha önce. Artık mutlu olabileceğime sorunlarımı kabullenip, onlarla yaşayabileceğime inanıyorum. Her bir sorunumla tek tek ilgilendiği için, bana güvendiği ve umut ışığı olduğu için, hayatımı bambaşka bir haliyle bana yeniden kazandırdığı için Cemre hanıma çok teşekkür ederim.

Bize Ulaşın

Randevu & Bilgi & Destek için bize Whatsapp üzerinden yazabilir veya direkt arayarak daha hızlı ulaşabilirsiniz. Randevusuz seans verilmemektedir.

 

ŞUBELERİMİZ: 

 

İZMİR ---> 0 551 964 05 07

 

ANTALYA ---> 0 551 628 27 63