İş BaşvuruYankı Psikoloji İnsan Kaynakları

Yankı Psikoloji, çalışanlarına mesleki gelişimlerinde ve kariyerlerinde çeşitli fırsatlar sunmaktadır. Hayat boyu kişisel, mesleki gelişim ve farklı alanlarda deneyimler elde etme Yankı Psikoloji’ nin en önemli yapı taşlarından biridir. Siz de bu eğitim sürecinde yer alıp Yankı Psikoloji ailesinin bir üyesi olmak istiyorsanız aşağıdaki mail adresimiz  üzerinden iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Yankı Psikoloji ailesi olarak Yetişkin Psikolojik Danışmanlık, Çocuk ve Genç Psikolojik Danışmanlık, Çift ve Aile Danışmanlığı  bölümlerimize aktif katılacak uzmanlar arıyor yeni ekip arkadaşlarımızı bekliyoruz.

Genel Başvuru Kriterlerimiz

  • Üniversitelerin Psikoloji veya Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik lisans bölümlerinden mezun
  • Terapi deneyimi olan
  • Yetişkin bireyler ve çocuklarla çalışabilecek
  • Esnek mesai saatlerine uyum sağlayabilecek
  • İstenilen terapi eğitimlerini tamamlayabilecek, kendini geliştirmeye hevesli
  • Araştırmaya, makale yazmaya, kitap ya da kitap bölümlerine katkıda bulunmaya hevesli
  • Tam zamanlı, maaş + yemek + prim şeklinde çalışabilecek

Not: Başvurular mail yoluyla kabul edilmektedir lütfen aramayınız. Başvuru için yankipsikoloji@gmail.com  adresine fotoğraflı özgeçmişinizi gönderebilirsiniz, özgeçmişleriniz cv havuzumuza eklenmektedir. İhtiyaç olduğunda uygun görülen başvurulara geri dönüş yapılmaktadır. Lütfen özgeçmişinizin güncel bir özgeçmiş olmasına özen gösteriniz ve iletişim numaranızı eklemeyi unutmayınız.

Mail konu ve açıklamasında iş başvurusunda bulunmak istediğiniz ili belirtmeyi unutmayınız !!! ( İzmir – Antalya )

Güncel İş İlanlarımız

Psikolog – Psikolojik Danışman İş İlanı – Yankı Psikoloji ANTALYA —> (25.04.2023)

Sekreter – Yönetici Asistan İş İlanı – Yankı Psikoloji ANTALYA—> (30.09.2023)

Psikolog – Psikolojik Danışman İş İlanı – Yankı Psikoloji ANTALYA —> (30.09.2023)

Psikolog – Uzman Psikolog – Klinik Psikolog – İş İlanı – ANTALYA —> (10.05.2024)

 

 

İş İlanları Psikolog Antalya

Psikolojik danışmanlık hizmeti veren kurumlara başvurmak için, iş ilanı psikoloji mezunu antalya aratması yaparak çıkan ilanlara iş başvurusu yapabilirsiniz. Yankı psikoloji ailesi psikoloji mezunu psikologları ve psikolojik danışmanlık rehberlik mezunu psikolojik danışmanları işe almaktadır. Siz de Yankı Psikoloji ailesinde çalışmak istiyorsanız e-posta adresimize özgeçmişinizi gönderebilirsiniz. Herhangi bir pozisyon ihtiyacı olması durumunda sizlere ulaşılacaktır.

İş İlanları Sekreter Antalya

Antalya ilinde sekreter psikolog, doktor yanında klinik ve ofis ortamında sekreter olarak çalışmak istiyorsanız antalya sekreter iş ilanları aratması yapabilirsiniz. Yankı psikoloji antalya şubesinde sekreter – yönetici asistan iş başvurusu yapmak için  e-posta adresimize özgeçmişinizi gönderebilirsiniz. Uygun bir pozisyonda ihtiyaç olduğunda sizlere geri dönüş yapılmaktadır.

Bize Ulaşın

Randevu & Bilgi & Destek için bize Whatsapp üzerinden yazabilir veya direkt arayarak daha hızlı ulaşabilirsiniz. Randevusuz seans verilmemektedir.

 

ŞUBELERİMİZ: 

 

İZMİR ---> 0 551 964 05 07

 

ANTALYA ---> 0 551 628 27 63