İzmir Aile Danışmanı - İzmir Çift Terapisi - İzmir Evlilik Danışmanı

İzmir aile danışmanı veya İzmir çift ve evlilik terapisti aramaları yaparak sayfamıza ulaştınız. Cinsel Terapi, EMDR Terapisi, BDT gibi önemli eğitimleri bulunan alanlarında uzman psikolog, psikolojik danışman, aile danışmanı kadromuz ile tüm aile, ilişki, çifti evlilik ve cinsel problemlerinizde yanınızdayız.
İzmir' de bulunan Aile Danışmanı, Psikolog, Çift Terapisti, Cinsel Terapist, Evlilik Danışmanından oluşan uzman kadromuzun detaylı özgeçmişlerine kendileri hakkında yazılan danışan yorumlarına ve danışan tavsiyelerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

#izmirpsikolog #izmir aile psikoloğu #izmir çift terapisi #izmir evlilik terapi #izmir aile danışmanı #izmir aile terapisi seans ücretleri #izmir alsancak aile danışmanı #izmir cinsel terapist #izmir aile terapisti önerisi #izmir çift terapisi tavsiyeleri

Merve Nur Hızlıoğlu

Aile Danışmanı - Çift Evlilik Danışmanı - Psikolog

İzmir' de Psikolog olan Merve Nur Hızlıoğlu, İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Psikoloji bölümünü onur derecesi ile tamamladı. Uzun yıllardır mesleki çalışmalarına devam eden Psikolog Merve Nur Hızlıoğlu aile - çift psikolojik danışmanlığı, çocuk ve ergen, bireysel yetişkin danışmanlığı ve cinsel sorunlar ile yoğun olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Psikolog Merve Nur Hızlıoğlu kariyeri boyunca psikoloji alanında bir çok önemli eğitimi tamamladı ve bunları uyguladı. Aldığı eğitimlerden bazıları;

Almış Olduğu Psikolojik Danışmanlık - Terapi Eğitimleri

• Aile ve Çift Terapisi Eğitimi
• Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimi ( Prof. Doktor Hakan Türkçapar)
• EMDR Terapisi Eğitimi (Davranış Bilimleri Enstitüsü)
• Aile Danışmanlığı Eğitimi
• Boşanma Terapisi Eğitimi
• Evlilik Terapisi Eğitimi
• Bireysel Yetişkin Psikolojik Danışmanlık
• Cinsel Terapi Danışmanlık Eğitimi
• Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi
• Çocuk ve Ergenlerde Psikolojik Danışmanlık Eğitimi
• Oyun Terapisi Eğitimi
• CAS (Bilişsel Değerlendirme Sistemi)
• WİSC - R zeka testi eğitimi
• Moxo d-CPT Yetişkin ve Çocuklarda Dikkat Testi
• PASS Remedial PREP
• PASS Remedial MATH
• Attentioner DEHB Yapılandırılmış Dikkat Çalışma Programı

İzmir Aile Danışmanı - İzmir Evlilik Danışmanı Psikolog Merve Nur Hızlıoğlu

Danışan Yorumları ve Tavsiyeleri

5.0

Ece M.

İzmir’ de çift terapisi için psikolog ararken Merve hanımı buldum. Yaklaşık olarak 9-10 seans terapi aldık. Gönül rahatlığıyla diyebilirim ki ailemizi ve çocuğumuzun geleceğini kurtardı. Çok uzun süredir eşimle iletişim problemimiz vardı terapilerden sonra eşimle birbirimizle konuşur ve birbirimizi dinler olduk. Psikolog Merve hanım dinamik, enerjik ve işinde gerçekten çok başarılı, ayrıca sürekli kendini geliştiren bir psikolog. Merve hanım tavsiyeden daha çok bizim birbirimize söylemeye çekindiğimiz konuları bulup, yüz yüze konuşmamızı sağladı. Kesinlikle güvenilir birisi kişinin sıkıntısını, derdini, acılarını ve neler hissedebileceğini anlayabilen empati yeteneği çok yüksek bir psikolog biz kendisinden çok memnun kaldık. Kendisine ve Yankı Psikoloji çalışanlarına teşekkürlerimi iletiyorum.

 

Gon.. K…

38 yaşındayım ve hayatımda ilk kez psikolojik destek aldım Merve hanımdan ilk seanslarda bireysel terapi aldım psikolojik olarak çok kötü bir durumdaydım, kendimi hiç önemsemiyor sağlıklı veya sağlıksız sürekli yemek yiyordum elime ne geçerse onu giyerek iş yerime gidiyordum. Diyet yapmayı bir çok kez denesem de eşimden destek alamamamdan dolayı ilişkim çok kötüye gitmişti. Psikolog Merve hanım beni 1 ay içinde destekleriyle toparladı. Kendimi iyi hissetmeye başladığım dönemde de eşimle birlikte çift terapisi almaya başladık. Bize bazı ödevler verdi birbirimize karşı bizi daha değerli hissettirdi. Yaşadığım problemin çoğunun kendime karşı olan değersiz bakış açımdan kaynaklandığını öğrendim ve psikolog Merve hanım sayesinde bu sorunların hepsini aştık, artık eşimle birbirimize değer veriyor, birbirimize vakit ayırıp çok güzel zaman geçirebiliyoruz Merve hanımın evliliğimize çok büyük katkısı oldu kendisine çok teşekkür ediyoruz.

 

R… T…

Sevgili Psikolog Merve hanım sayesinde ailemizdeki iletişim sorunlarımız bitti. Toplumda daha iyi ve rahat bir hayat yaşamak için gerekli davranış biçimleri kazandık yetişkin bireyler olmamıza rağmen kişisel gelişmimizde farkındalığımız çok arttı. Kendimizi daha iyi ifade edebilmeye başladık. Tüm emekleri için psikolog Merve hanıma çok teşekkür ederiz. Güvenilir, empati yeteneği yüksek, samimi ve size huzur veren karakteriyle size kendinizi rahtlıkla ifade edebilme olanağı tanıyor. Merve hanım sayesinde kendimize kattıklarımız sayesinde çok geçmeden yaşamımızdaki değişimi hissettik ve her geçen gün bunu daha çok hissediyoruz. Kendisine ve Yankı psikoloji çalışanlarına tekrardan teşekkürlerimi iletiyorum.

 

b.z

Eşimle son tartışmamızdan sonra 3 hafta geçti ve 3 haftadır ayrı yaşıyorduk. Sürekli tartışmalarımız ve geçimsizliğimizden sonra son çare olarak çift terapisine başvurduk. Merve hanım 40 dk benimle 40 dk eşimle bireysel olarak görüştü 40dk da çift olarak bizi terapiye aldı. Sorunumuza ikimizin gözünden tarafsız olarak bakarak ona göre müdahalelerde bulundu. Biz çok memnun kaldık kendisine teşekkür ediyoruz.

 

Sena Düzenli

Aile Danışmanı - Çift Evlilik Danışmanı - Psikolojik Danışman

İzmir’ de psikolojik danışman olan Sena Düzenli, Ege Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık bölümünden başarıyla mezun oldu. Uzun zamandır mesleki çalışmalarını devam ettiren Sena Düzenli çocuk-genç psikolojik danışmanlığı, ebeveyn aile danışmanlığı ve bireysel danışmanlık ile çalışmalarını yoğun olarak sürdürmektedir. Psk. Dnş. Sena Düzenli kariyeri boyunca psikoloji alanında bir çok önemli eğitimi tamamladı ve bunları başarıyla uyguladı. Aldığı eğitimlerden bazıları;

Almış Olduğu Psikolojik Danışmanlık - Terapi Eğitimleri

• Aile ce Çift Danışmanlığı
• Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimi ( Prof. Doktor Hakan Türkçapar )
• Minnesota Çok Yönlü Kişilik Envanteri (MMPI)
• Oyun Terapisi Eğitimi
• Çocuk ve Ergenlerde Psikolojik Danışmanlık Eğitimi
• Çocuk Resimleri Analizi ve Yorumlanması
• Filial Terapi Eğitimi
• Ebeveyn Danışmanlığı
• Çocuk Değerlendirme ve Gelişim Testleri
• Çocuklarda Dil Gelişimi Eğitimi
• Bireysel Yetişkin Psikolojik Danışmanlık
• Ebeveyn ve Aile Danışmanlığı
• Çocuk Resimlerinin Psiko-Pedagojik Analizi Projektif Çizim Testleri Eğitimi
• Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi
• Moxo d-CPT Yetişkin ve Çocuklarda Dikkat Testi
• Çocuklarda Dil Gelişimi Eğitimi

İzmir Aile Danışmanı - İzmir Evlilik Danışmanı Psikolojik Danışman Sena Düzenli

Danışan Yorumları ve Tavsiyeleri

5.0

Buket d… (Danışan)

Sena hanımdan eşimle birlikte çift danışmanlığı almak için randevu aldık. Yorumlarını okuyarak Sena hanımı tercih ettik tam da yorumlardaki gibi bir danışman kendisi. İşini ciddiyetle yapıyor ve profesyonelliğini anlayabiliyorsunuz. İlk seans hem benimle hem eşimle ayrı ayrı görüştü sorunlarımızı anlayıp program yaptı. Sonraki seanslarda bizi birlikte de gözlemledi ve nokta atışlarıyla hatalarımızı farketmemizi sağladı. Zeki bir psikolog kesinlikle, nerede ne denmesi gerektiğini bilerek seans yapıyor. Sena hanımla görüşmeye devam ediyoruz ama şimdiden çok fazla yol katettik birçok sorunumuzu çözdük. Eşim de ben de kendisinden memnun kaldık tavsiye ederiz.

 

Yon.. K. (Danışan)

Son zamanlarda eşim çok agresif ve vurdumduymazdı. Kendimi değersiz hissediyordum ve mutlu değildim. Eşimi zar zor ikna ederek çift terapisine başlamaya ikna ettim. Sena hanımı internetten buldum ilkkendim için randevu aldım daha sonra eşimle birlikte aile danışmanlığı sürecine başladık. Eşim isteksizdi ama Sena hanımla görüşmelerden sonra seanslara karşı bakışı değişmeye başladı. Verim aldığımızı her seans sonrasında hissediyorduk ve düzenli olarak katılım sağladık. Sena hanım süreç içinde yönlendirmeler yaptı kendimizi sorgulamamızı sağladı yerinde tespitleriyle güvenimizi kazandı. 3 ay boyunca eşim de gözle görülür değişiklikler oldu çevremiz de farketti hatta. Seanslara kendimi sorunsuz görerek başlamıştım ama bu süreçte ben de pek çok davranışımı değiştirdim. Eşimle birbirimize karşı haksızlık ettiğimiz konuların farkına vardır ve sevgimizi göstermeye başladık. Sena hanımın kontrolünde olmanız yeterli oluyormuş kendisine çok teşekkür ederiz.

 

O… T. (Danışan)

5 ay önce eşimin mesajlarını incelerken aldatıldığımı öğrendim ve çok kötü durumdaydım. Eşimi hala seviyordum ve 6 yaşındaki çocuğumun kötü etkilenmesini istemiyordum. Bu çaresizlik zamanlarımdan çıkmam gerektiğine karar verdim çevremin de destekleriyle Sena hanımla seanslara başladık. İnsanın kendini yetersiz ve eksik hissettiği bir dönemde Sena hanım tecrübesi ve anlayışıyla elimden tuttu. Senelerce kendime karşı ne kadar kötü davrandığımı anladım. Bunca zaman benimsemiş olduğum değersizlik hissimden birkaç seansta kurtulmamı sağladı Sena hanım. Her seans sonrasında seansta konuştuklarımızı düşündüm kendimi değiştirmeye çalıştım Sena hanımın dediklerini uyguladım. Süreç benim için zorluydu ama çok da umutluydu. Artık kendimi seviyorum özgüvenimi kazandım. Eşimin bana karşı tavrı da çok değişti. Sena hanım sayesinde bu zor süreçte oğlumun da olabilecek en az şekilde etkilenmesini sağladık. Kendisini çok seviyorum çok teşekkür ederim..

 

gök.. alt… ( Danışan )

Eşimle boşanma aşamasındaydık ve bu süreçten kızımızın en az zararla çıkmasını istiyorduk. Bu sebeple İzmir’de pedagog arayışına girdik. Araştırmalarımız sonucu Sena hanımdan pedagog yardımı almaya karar verdik.  Bizimle yaptığı ilk aile görüşmesinde kızımız hakkında bilgi almanın yanında bize de çok güzel tavsiyelerde bulundu. Sena hanımın yönlendirmeleriyle kızımıza nasıl davranmamız neler yapmamız gerektiğini çok net bir şekilde anlamış olduk. Bizim doğru yaklaşımımız ve oyun seansları ile kızımız bu süreci daha sağlıklı bir şekilde atlatmış oldu. Kızım Ecede de günden güne gelişmeleri gözlemleyebiliyorduk. Bu süreci Sena hanımın desteğiyle atlattığımız için çok memnunuz. Kariyeri başarılarla devam etsin hep. Kendisine teşekkür ederiz

Elif Can

Aile Danışmanı - Çift Evlilik Danışmanı - Uzman Psikolog

İzmir’ de Uzman Psikolog olan Uzm. Psk. Elif Can, Ege Üniversitesi Psikoloji Bölümünden başarıyla mezun olmuştur. Ege Üniversitesi ‘Aile Danışmanlığı’ yüksek lisansını da tamamlayarak Uzman Psikolog olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Uzun zamandır mesleki çalışmalarına devam eden Elif Can, bireysel danışmanlık, çift ve aile danışmanlığı, çocuk-ergen psikolojik danışmanlığı alanlarında danışmanlık hizmeti vermektedir. Uzman psikolog Elif Can, kariyeri boyunca psikoloji alanında birçok önemli eğitim almış ve bunları başarıyla uygulamaktadır. Aldığı eğitimlerden bazıları;

Almış Olduğu Psikolojik Danışmanlık - Terapi Eğitimleri

• Ege Üniversitesi Aile Danışmanlığı Yüksek Lisans Uzmanlık Eğitimi
• Aile ve Çift Terapisi Eğitimi
• Evlilik Terapisi Eğitimi
• Ebeveyn Danışmanlığı
• EMDR Terapisi Eğitimi (Davranış Bilimleri Enstitüsü)
• Boşanma Terapisi Eğitimi
• Bireysel Yetişkin Psikolojik Danışmanlık
• Aile Danışmanlığı Eğitimi
• Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi
• Psikolojik Resim Testleri Eğitimi
• Oyun Terapisi Uygulayıcı Eğitimi
• Çocuk ve Ergenler İçin Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimi
• Çocuk ve Ergenlerde Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimi
• Çocuklarda Dikkat Testleri Eğitimi
• Çocuk Resimleri Analizi ve Yorumlanması
• Çocuk Değerlendirme ve Gelişim Testleri

İzmir Aile Danışmanı - İzmir Evlilik Danışmanı - İzmir Uzman Psikolog Elif Can

Danışan Yorumları ve Tavsiyeleri

5.0

Seda D. (Danışan)

28 yaşındayım, 5 senelik evliyim eşimle liseden beri tanışıyoruz. Uzun bir sevgililik dönemimiz oldu ve ilişkimizde çoğu konuda oturmuş bir düzenimiz vardı. Sürekli kavga ediyor ve sürekli barışıyorduk bu da bizim düzenimiz olmuştu. Fakat zaman geçtikçe bu kavgaların birikmeler yarattığını ve ilişkimizde çatlaklara sebep olduğunu farkettim. Uzaklaşmaya ve birbirmizle daha az şey paylaşmaya başladık. Rahatsız edici bir boyuta geldi ve eşimi de ikna ederek bu konuda destek almamız gerektiğine karar verdik. Araştırmalarım sonucunda aile danışmanlığı konusunda uzman birini tercih ettik. Elif hanım ilk seanslarda bizi dikkatlice dinledi zaten uzman olduğunu ilk seanstan anladık güvenimizi kazandı. İlk seanstan çıkarken hissettiğim heyecanı hiç unutmuyorum. Elif hanımla birlikte ilişkimizdeki monotonluğun düzeleceğine eşime karşı hislerimin değişeceğine inanmıştım. Süreç böyle de ilerledi. Elif hanım gerçekten alanında çok iyi kibar ve anlayışlı bir psikolog. Eşimin isteksizliğini bile birkaç seansta yok etti. Bize her seans farklı bakış açıları kazandırdı sorgulamalar yaptırdı sorunlarımızı tamamen anlayıp bu konularda destekledi bizi. Eşimle şu an çok iyi durumdayız neler yapmamız nelere odaklanmamız gerektiğini biliyoruz. Gerekirse yine Elif hanımdan destek alabileceğimiz için de çok mutluyuz. Kendisine çok teşekkür ederiz ve kesinlikle tavsiye ederiz.

 

Tan.. D..  T. (Danışan)

Kız arkadaşımla evlilik yoluna girmiştik fakat ilişkimizde sorunlar olduğunun ikimiz de farkındaydık. Evlilik aşamalarında ailelerin de ilişkimize müdahale etmeleriyle birlikte kız arkadaşımla aramız iyice kötüleşmeye başlamıştı.  Ailevi tüm konularda kız arkadaşım kendi tarafını savunuyordu sürekli kavga ediyorduk. Yorumlarını okuyarak Elif hanımdan randevu almaya karar verdik. İlk seansta bizi dinledi problemimizi anladı ve süreç hakkında kafamızdaki tüm soruları cevapladı. Sonrası zaten Elif hanımın kontrolünde bizim için çok rahat ilerledi. Bazı seanslar sonrasında ödevler verdi ve seanslardaki disiplini ve tecrübesiyle motivasyonumuzu hep yüksek tutmamızı sağladı. 2-3 ay süren çift danışmanlığımız sonucunda şu an çoğu sorunumuz bitmiş durumda. Randevularımıza gelmeye devam ediyoruz Elif hanıma buradan da teşekkür etmek istedik.

 

Ezgi B.. (Danışan)

Elif hanımla çift terapisi seansları yaptık yaklaşık 9-10 seans geldik kendisine. Eşimle problemlerimiz büyük oranda çözülmüş durumda. Elif hanım işinde çok profesyonel ciddiyetli ve anlayışlı biri. Sizi yargılamıyor dikkatlice dinliyor ve anlayacağınız şekilde bilgilendirmeler yapıyor. Seanslarda ödevler verdi bazı konularda düşünmemizi söyledi yönlendirmeler yaptı.Elif hanımın süreçle ilgili yönlendirmelerini dinledik ve seanslarımızı aksatmadan katılım sağladık. Ara ara eşimle hala sorunlarımız oluyor ama biliyoruz ki Elif hanım hep yanımızda. Tekrardan teşekkür ederiz.

Bize Ulaşın

Randevu & Bilgi & Destek için bize Whatsapp üzerinden yazabilir veya direkt arayarak daha hızlı ulaşabilirsiniz. Randevusuz seans verilmemektedir.

 

ŞUBELERİMİZ: 

 

İZMİR ---> 0 551 964 05 07

 

ANTALYA ---> 0 551 628 27 63