Gamze Sevin

Uzman Klinik Psikolog

İzmir Alsancak şubemizde Uzman Klinik Psikolog olarak çalışan Gamze Sevin, Boğaziçi Üniversitesi Psikoloji bölümünden yüksek onur derecesi ile mezun oldu. Ardından Koç Üniversitesi Klinik Psikoloji yüksek lisans programını başarıyla tamamlayarak Uzman Klinik Psikolog unvanını aldı. Eğitimi boyunca Psikoloji biliminin çeşitli alt dallarıyla ilgili bilimsel projelerde araştırma asistanı ve üniversite derslerinde öğretim asistanı olarak görev aldı. Aynı zamanda devlet ve özel hastanelerde klinik stajını tamamladı. Uzman Klinik Psikolog Gamze Sevin, aldığı eğitimler çerçevesinde psikolojik danışmanlık hizmeti vermektedir.

Aldığı eğitimlerden bazıları:

• Aile Danışmanlığı Eğitimi
• EMDR Terapisi Eğitimi
• Oyun Terapisi Eğitimi
• Klinik Psikoloji Eğitimi - Koç Üniversitesi
• Ebeveyn Danışmanlığı
• Bireysel Yetişkin Psikolojik Danışmanlık
• Çocuk ve Ergenlerde Psikolojik Danışmanlık Eğitimi
• Sorun Çözme Terapisi Kuramsal Eğitimi – Prof. Dr. Mehmet Eskin, Koç Üniversitesi
• Sorun Çözme Terapisi Süpervizyonu – Prof. Dr. Mehmet Eskin, Koç Üniversitesi
• Filial Terapi Eğitimi
• Bilişsel Davranışçı Terapi Kuramsal Eğitimi – Prof. Dr. Hakan Türkçapar, Bilişsel Davranışçı Psikoterapiler Derneği
• Bilişsel Davranışçı Terapi Beceri Kazandırma ve Süpervizyon Uygulaması Eğitimi – Prof. Dr. Hakan Türkçapar, Bilişsel Davranışçı Psikoterapiler Derneği
• Travma Eğitimi, DEPSDA Projesi, Türk Psikologlar Derneği
• Moxo Dikkat Testi Uygulayıcısı
• Çift Terapisi Eğitimi

İzmir Uzman Klinik Psikolog Gamze Sevin

Danışan Yorumları

5.0

Mu.. Y.. ( Danışan )

Gamze hocamla yaklaşık 3 ay önce seanslarımız başladı. Uzun süredir panik atak hastasıyım ve destek almaya karar verdiğimde uzman ve iyi eğitimli bir psikolog tercih etmek istedim Gamze hocam benim için en doğru tercih oldu. Şu an kendimi yenilenmiş hatta yeniden doğmuş gibi hissediyorum. Gamze hocam hayata bakışımı değiştirdi kendime güvenimi kazandırdı. Hem beni anladığınız hem de her derdimi dikkatle dinleyip gerçekten çözüm bulana kadar benden vazgeçmediğiniz için size çok teşekkür ederim hocam. İyi ki psikoloğum oldunuz ve hayatıma dokundunuz.

 

B.. Toker ( Danışan )

9 ay kadar önce eşimden ayrıldım 5 yaşında bir kızımız vardı ve boşandığımızı kızıma anlatamamıştım. Babasını çok seviyor ona çok bağlı. Boşandığımızı öğrendiğinde çok üzüleceğini bildiğim için şehir dışında yalanlarıyla gerçeği söylemeyi geçiştirdim. Bir yakınımızın tavsiyesiyle Gamze hocamızı öğrendim ve bu konuyu uzman desteğiyle çözmemin en sağlıklısı olacağına karar verdim. Süreç beklediğimden daha kolay ve akıcı ilerledi Gamze hocam kızımı anladı onu duruma alıştırdı. Kızımın her seans sonrası ne kadar değiştiğini bir ben bir Gamze hocam bilir heralde. Sanki kızım 5 yaşında değildi büyümüş de küçülmüş gibi olgunlukla karşılıyordu durumu. Bu zor dönemimizi en doğru şekilde atlatmamıza yardım ettiği için Gamze hocamıza çok teşekkür ederiz.

 

Ya… De… ( Danışan )

İzmir’ de bir aile danışmanlığı yapan iyi bir psikolog ararken bir tanıdığım Gamze hocamı önerdi. İnternette Gamze hocamı araştırdığımda Boğaziçi mezunu olduğunu ve Koç üniversitesinde de uzmanlığını yaptığını gördüm bunu da görünce Gamze hocamdan hemen randevu aldım iyiki de almışım. Gamze hocam çok bilgili olmasının yanında bir o kadar da mütevazi ve tatlı bir insan biz ailecek kendisini çok sevdik. Gamze hocama hayatında başarılar ve mutluluklar diliyor emeği için kendisine çok teşekkür ediyoruz.

 

Z. B. ( Danışan )

Gamze hanıma 4 yaşındaki kızımın alt ıslatma problemi için başvurduk. Maalesef ki ebeveyn olarak yetersiz kalmaya başladık ve destek almamız gerektiğiniz zor da olsa kabullendik. Araştırmalarımız sonucunda Gamze hanımı tercih ettik ve iyiki de onunla başladık. Bize belirttiği şekilde seanslara gelmeye çaıştık söylediklerini uygulamaya özen gösterdik ve tam da beklediğimiz gibi oldu Yaklaşık 2 ayın sonunda kızımın alt ıslatma problemine çözüm bulduk ama sadece bunlarla yetinmedi Gamze hanım. Kızımın kendine güzeni arttı iletişimi güçlendi, hırçınlığı azaldı bizimle bağı çok daha iyi bir duruma geldi. Gamze hanıma ne kadar teşekkür etsek az kalır

 

Ya..n  l.. ( Danışan )

32 yaşındayım ve bazı takıntılarım söz konusuydu. 3 yıldır güzel bir ilişki içindeyim ve kız arkadaşımla takıntılarım yüzünden sorunlar yaşamaya başladık. Kız arkadaşımın zoruyla başladım seanslara. Açıkçası birkaç seans gelirim kız arkadaşım rahatlar ve hayatımıza devam ederiz diye düşünürken Gamze hocamla seanslara başladıktan sonra hiç beklediğim gibi olmadı. Sizi anlayan ve gerçekten yardımcı olmak isteyen biri. Yargılanmadan sadece anlaşılıyor olmak insana kendini önemli ve değerli hissettiriyormuş. Anlattıkça anlatası geliyormuş ve sorunlarını kabullenip ifade edebilme gücü veriyormuş. Gamze hocam iyiki umutsuz başladığım bu yolculukta benim psikoloğum siz oldunuz. Çok teşekkür ederim..

 

So.. Y.. ( Danışan )

Selamlar, ben Gamze hanıma çift terapisi için başvurdum ama ilk olarak kendim görüşme sağlamak istedim sonrasında da bireysel ilerledik. Fark ettim ki önce kendinizdeki sorunları fark edince kendinizi iyi etmeye başlayınca ilişkiniz de düzelmeye başlıyormuş. Gamze hanım elimden tuttu bana çok yardımcı oldu. Ben değiştikçe eşim de değişmeye başladı. Nereden nereye geldiğimizi düşününce hala hayret ediyorum. Gamze hanım işinde çok profesyonel ve başarılı uzman bir psikolog. Herkese en içten düşüncelerimle tavsiye ederim..

 

Pelin Y. ( Danışan )

17 yaşındaki oğlum için Gamze hocamızdan destek almaya başladık. Oğlum aslında çok başarılı çok akıllı bir çocuk fakat sınavlarda stres yapmaya başlamıştı potansiyelinden düşük notlar almaya başladı. Gamze hocamızı internetten buldum ergenlerle çok güzel sonuçlar aldığını okudum ve randevu aldık. Daha ilk seanstan pek çok bilgilendirme yaptı Gamze hocamız. Oğlumla da çok iyi anlaştılar sonuç alacağımızdan şüphemiz yoktu nitekim de beklediğimiz gibi oldu. Bir buçuk ayın sonunda oğlumun hem notları yükseldi hem de sınav stresi ortadan kalaktı. Artık kendine güveniyor ve başaracağına inanıyor. Hepsi Gamze hocamız sayesinde, bizimle aynı sorunu yaşayan ve kararsız kalan herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederiz.

 

C.P. ( Danışan )

Gamze hanım danışanlarına karşı gayet ilgili biri, aile terapisi için bir aile dostumuzun önerisi ile Gamze hanıma geldik. Kendisinin ilişkimize bu kadar katkı sağlayabileceğini bilseydim evliliğimin ilk yıllarında destek alırdım, Büşra hanım tecrübeli sevecen ve işinde uzman bir psikolog biz çok memnun kaldık.

 

Pınar T.. ( Danışan )

4 yıllık ilişkim bitmiş nefes alamaz bir haldeyken Gamze hocamı tanıdım. Kendisine müteşekkirim beni dipsiz bir kuyudan çıkardı. Şimdi hem sevdiğim hem de sevildiğimi hissettiğim beni besleyen, aşağı çekmeyen bir ilişkim var. İyi ki Gamze hocamı tanıdım, iyi ki var

 

Me.. Y.. r  ( Danışan )

Siz siz olun terapi almayı düşünüyorsanız boşa vakit kaybetmeyin Hemen Gamze hanımdan randevu alın. Boğaziçi mezunu uzman klinik psikolog kolay kolay bulunmuyor. Zaten birkaç seansta profesyonelliği ve zekasıyla sizi etkilemeyi başarıyor Gamze hanım. Aynı zamanda çok tatlı çok sempatik biri. Panik atak ve kaygı problemim için pek çok uzman gezdikten sonra doğru uzmanı bulduğum için kendimi şanslı hissediyorum. Paranızın boşa gitmediğini hissettiğiniz, sizin için çabalayan ve en çabuk sonuca ulaşmayı amaçlayan bir psikolog Gamze hanım. Kendisine ve Yankı Psikoloji çalışanlarına çok teşekkür ederim. Her zaman danışanları düşünen harika bir ekip olmuşsunuz tebrik ederimm

 

Ya.. Ta.. ( Danışan )

Herkese merhaba, ben Gamze hocamızdan destek aldım. Öfke problemim vardı ve artık çevreme zarar vermeye başlamıştım. Eşimin de desteğiyle 2-3 ay süren maratonumuz başladı. Bu süreçte kendimle ilgili çok şey fark ettim kendimi yeniden tanıdım diyebilirim. Meğer insanın kendini anlayan yargılamayan biriyle konuşmaya ne çok ihtiyacı varmış. Hocamız işinde çok profesyonel ve bence çok zeki biri. Benim farkında olmadığım sorunlarımı gördü, üzerine gitmemi sağladı ve desteğiyle hep yanımda oldu. Seanslarımız devam ediyor ve ben hayata bambaşka bakıyorum artık. Hocama çok teşekkür ederim.

 

Buse P.. ( Danışan )

7 yaşında dünya tatlısı bir kızım var. Normalde çok sakin kendi halinde bir kız fakat geçen sene doğum yaptım ve kardeşi dünyaya geldikten sonra kızımın huyu suyu değişti resmen. Kardeş kıskançlığı olduğunu tahmin ediyordum ve bunun için kızıma destek olmaya çalışıyordum ama aynı zamanda çalışan bir anneyim ve yetersiz kaldığımı anladım. Uzun araştırmalar yaptım Gamze Hanımda karar kıldım. İlk seans bizimle görüşme sağladı açıkçası neden direkt kızımla görüşme olmuyor diye sorguladığım bu seans tahminimden daha önemli bir seans çıktı. Pek çok bilgi aldık Gamze hanımdan ve hemen uygulamaya başladık. Kızımla da yaklaşık 10-12 seans geçirdiler. Gamze hanım bize bilgilendirmeler yapmaya devam etti hep, işbirliği içinde olmamız gerektiğini ilk seans söylemişti. Biz de elimizden geleni yaptık. Şu an kızımın kıskançlık sorunu çözülmüş durumda biz de Gamze hanımdan öğrendiklerimizi uygulamaya devam ediyoruz hep. Sıkıştıkça kapısını çalabileceğimiz güvenilir bir psikoloğumuzun olması çok rahatlatan bir şey. İyi ki Yankı Psikoloji ve Gamze hanımı tercih etmişiz.

 

Seçil I.. ( Danışan )

İzmirde uzman klinik psikolog ararken Gamze hanımda ikna oldum. Çok araştıran zor beğenen biri olarak Gamze hanıma da şüpheyle yaklaştığım her seans için pişmanım. Kendisi hayatımdaki en doğru kararlardan biri oldu. Rahat uyuyabiliyor, huzurlu mutlu hissedebiliyorsam şu an hepsi Gamze hanım sayesinde. Kötü zamanlarımı geride bıraktım değiştiremeyeceğim anlar için üzülmeyi ve kendimi suçlamayı da bıraktım. Sevdiklerimi kırmadan kıymet bilerek ve en önemlisi kendime değer vererek yaşamaya başladım. Benim terapi sürecim devam ediyor Gamze hanımla hayatımın daha da güzelleşeceğinden hiç şüphem yok.

 

Öz.. A. ( Danışan )

Hayattan vazgeçtiğim keyif almadığım ve yaşamayı sorguladığım bitik bir dönemimde Gamze hocamı buldum. Kendisi beni dipsiz bir bataklıktan söküp çıkardı sanki. Yaşama isteğim hayallerim hedeflerim geri geldi sayesinde. Ben buradan ne söylesem eksik kalır kendisi için. Teşekkürler Gamze hocam

 

Nu.. Be.. S. ( Danışan )

Kaka problemimiz için uzman desteği almaya karar verdik. Seanslarımız yaklaşık 2 ay sürdü haftalık olarak düzenli devam ettik. Oğlumun kaka problemi sorununu oyun terapisiyle çözdük. Gamze hanıma ve Yankı Psikolojiye teşekkür ederiz.

 

Sakine P.. ( Danışan )

Kocamla boşanmanın eşiğinden döndük. 5 ve 9 yaşlarında iki çocuğumuz var evliliğimize son bir şans vermek istedik ve son çare çift terapistine başvurduk. Doktorumuz bizimle haftalık görüşmeler yaptı, farkında olmadığımız ilişkimizi tüketen yoran hatta bitmesine sebep olan birçok şeyi görmemizi sağladı. Her seans üstüne katarak ilerledik doktorumuz ne söylüyorsa evde de uygulamaya çalıştık ödevlerimizi yaptık. Birkaç seans sonunda geldiğimiz noktayı düşününce niye bu kadar beklemişiz diye kendimize kızıyoruz. Ailemiz bambaşka bir boyuta geldi doktorumuz sayesinde. Ona ne kadar teşekkür etsek az kalır

 

As.. Y.. ( Danışan )

Gamze hocam allah sizden razı olsun. Birkaç seans geldim gittim dertlerime derman oldunuz. Yeniden doğdum sayenizde. Herkese tavsiye ediyorum artık sizi. Benim gibi panik atak hastaları hiç düşünmesin gamze hocama gelsin hemen

 

Meriç Y. ( Danışan )

Gamze hanımdan 6 seans terapi aldık. Kızımın öfke problemi için gelmiştik beklediğimizden de çabuk sonuca ulaştık ve seansları sonlandırdık. Kendisine katkılarından dolayı çok teşekkür ederiz.

Bize Ulaşın

Randevu & Bilgi & Destek için bize Whatsapp üzerinden yazabilir veya direkt arayarak daha hızlı ulaşabilirsiniz. Randevusuz seans verilmemektedir.

 

ŞUBELERİMİZ: 

 

İZMİR ---> 0 551 964 05 07

 

ANTALYA ---> 0 551 628 27 63